Môj vesmír

Krajina mieru. Pristátie na ceste.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Môj vesmír

Post by brahbata » Mon Aug 16, 2021 5:08 pm

Image
Image


Môj vesmír


Som ľudská bytosť, ktorá chodí po zemi


Narodil som sa do života s cieľom dosiahnuť osvietenie. Moja cesta sa začala v nebi, kde sa všetky naše cesty začínajú a končia.
Poznám niektoré zo svojich znovuzrodení. Živo si spomínam na sekvencie životov v Tibete ako budhistický mních a v Indii ako brahman. Mnohé zo svojich životov som zasvätil duchovnému vzdelávaniu a skúmaniu tajomstiev vesmíru.

Táto cesta mala svoj svetový pôvod v minulosti ako molekulárna aminokyselina.
Všetok život je endurovaný Vedomie je postupné a nachádza cestu svojho formovania v závislosti od zvoleného pozemského tela. Améba teda môže robiť presne to, čo by mala byť schopná robiť ako améba - rovnako ako človek môže robiť to, čo by mal byť schopný robiť ako človek. Neexistuje tu valencia v tom zmysle, že rozvinutejší život je hodnotnejší ako nižšia bunka. Duch, ktorý napĺňa naše bytie, žije v celom vesmíre. V každej bunke tela a v tanci atómov najtvrdšieho kameňa. Život je pohyb a pohyb je život.

Naša hmotná úroveň skúseností tvorí len malú, ale podstatnú časť energetického spektra v bubline energie a hmoty, ktorá tvorí náš vesmír. Dúhové spektrum existencie tvorí nespočetné množstvo energetických úrovní a všetky sféry sa navzájom ovplyvňujú. Každá inkarnovaná bytosť prichádza na svet s veľmi špecifickou úlohou, ktorú môže splniť iba táto duša. Nech sa zdá, že sme si v spoločenstve rovní, všetci sme individuality. Snaha o spoločenskú organizáciu pramení z hlbokej túžby po bezpečí nebies. Až keď nás láska uvrhne do najhlbšej tmy, sme nútení vyniesť svoje svetlo von. A každý z nás je žiarivá, dúhová hviezda.

Planetárna štruktúra slnečnej sústavy má tiež rôzne aspekty alebo úrovne vedomia. Tak ako my, ľudské bytosti, vnímame samých seba individuálne, aj planéty majú jedinečné vedomie, ktoré presahuje súhrn individuálnych vedomí ich stvorení, hoci majú svoj podiel na celkovej udalosti. Z jednotlivých úrovní planetárneho vedomia sa formuje slnečné vedomie ako kolektívne vedomie. Z toho potom vznikajú sektorové a kvadrantové vedomia. Na vrchole tohto hrebeňa sa nachádza
galaktické kolektívne vedomie, ktoré je ako celok viac ako súčet jeho častí.


Image


Táto hmotne zážitková forma duchovnej pravdy nachádza svoj korelát v multidimenzionálnej a extradimenzionálnej forme. Ľudská existencia je teda na iných energetických úrovniach vnímaná ako najčistejšie svetlo a ostatné sféry odrážajú naše bytie ako tóny vo frekvenčnom spektre. Rozmanitosť zmyslových zážitkov je neobmedzená - čo sa dá vysnívať, stáva sa skutočnosťou na tejto alebo inej úrovni.

Sila, ktorá pôsobí v našom bytí, je božského pôvodu - bez začiatku a bez konca, bez začiatku a bez konca, bez priestoru a bez času. Len konfigurácia našej vesmírnej skúsenosti jej dáva formu.

Naša práca na zemi je teda nesená božskou prítomnosťou a podľa svojej povahy sa rovná sférickým zjavom. Valencie v zmysle "väčšieho a menšieho" v duchovnom význame nachádzajú svoje vyjadrenie vo svete duality, ktorý nám umožňujú vnímať naše fyzikálne zákony.


Cieľom je jednota


Sila, ktorá rozdeľuje atómy (jadrové štiepenie), dáva toľko energie ako sila, ktorá ich spája (jadrová fúzia). V jeho citovej skúsenosti sú tieto dva póly "strach a láska" pre nás hmotné bytosti, ktoré však "predstavujú ducha v jednote". Obe dodávajú energiu.

Ako ľudia máme tendenciu oddeľovať sa. Možno preto, že sa vnímame ako oddelení od neba. Pravdou je, že sme
NIKDY oddelení od neba.


Nebo je len stav mysle.


Ak chceme pochopiť naše zapojenie do kozmického a energetického diania, môžeme sa obrátiť na silu nášho srdca. Tak ako je plameň sviečky vyjadrením božskej energie, aj naše emócie nám ukazujú cestu. Trénovaný intelekt je síce dôležitý na výpočet vzorcov, ale pravdepodobne nikdy úplne neprenikne do reality, pretože je obmedzený.

Natiahnime obe ruky k sile našich sŕdc a formujme náš svet v skutočnom partnerstve.


S pozdravom,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked