Am fost păcăliți.

Perla dintre munți și mare, în mijlocul continentului.
Post Reply
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Am fost păcăliți.

Post by brahbata » Tue Apr 18, 2023 7:32 am

We've been tricked.


Lumea asta nu este așa cum ne este prezentată. Ne-am născut ca suflete nemuritoare, întrupate în temple, corpurile noastre,
pentru a putea acționa în densitatea grea a lumii materiale.

Viața extraterestră este reală. Și a ajuns și pe planeta Pământ. Din timpuri imemoriale.


Image


Federația din Orion determină soarta zonei noastre din Calea Lactee, așa-numitul "braț Orion". Așadar, această denumire nu este o coincidență.
Piramidele de pe planeta Pământ vorbesc un limbaj clar al evenimentelor extraterestre. Prin mărimea lor, ele reflectă așa-numita "luminozitate
relativă" a celor trei stele din centura constelației Orion. Cu cât cele trei stele sunt mai strălucitoare (Al-Nitak, Al-Nilam, Mintaka), cu atât piramidele sunt mai mari.


Image


Image


Dar piramidele se găsesc în tot sistemul solar - nu doar pe planeta Pământ. De asemenea, pe Marte și pe Lună.


Image


Image


Image


Aceste piramide se găsesc și pe Pământ, în oceanele Atlantic și Pacific și datează din perioada atlantică.

În largul coastelor Floridei, în Atlantic:


Image


Și la est de Taiwan, în Pacific, în largul insulei Yonaguni (aparținând Japoniei):


Image


Image


Image


Artefacte reprezentând dispozitive preistorice holografice de stocare a datelor pe hard disk preistoric pot fi găsite, de asemenea, din epoca
atlantică (10.500 î.Hr.). "Smartphone-uri" din perioada timpurie.


Image


Image


Aceste memorii de date au ca model craniile de cristal din America Centrală și de Sud, în care - tot holografic - sunt stocate cunoștințele
omenirii de dinaintea Potopului.


Image


Image


Trăim într-un sistem stelar dublu. Ecliptica noastră (planul orbital al planetelor pe care le cunoaștem) este însoțită de o mică "pitică brună",
un mini-soare cu cinci planete, multe luni, precum și asteroizi și comete. La fiecare 6500 de ani sau cam așa ceva, sistemul se apropie de
noi, între Pământ, Marte și Jupiter. În centura de asteroizi dintre Marte și Jupiter a existat cândva o planetă, Marduk, care a fost distrusă în urma unei coliziuni cu una dintre lunile lui Nibiru (Nibiru este numele piticului brun). Oamenii de pe Marduk au zburat pe Marte și pe Pământ și au schimbat genomul hominizilor preistorici de pe Pământ în homo sapiens prin manipulare genetică. Noi suntem născuți pe stele.


Image


Avem adversari în acest joc cosmic: printre alții, așa-numiții "grizi".


Image


Image


Cerul are pregătit un viitor minunat pentru noi


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Post Reply