Scrisoare deschisă către Federația Galactică a Luminii.

Perla dintre munți și mare, în mijlocul continentului.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Scrisoare deschisă către Federația Galactică a Luminii.

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 9:02 pm

Image


Hi @ll,


NEW!


Versiunea video a invitației complete:


https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA


Scrisoare deschisă către Federația Galactică a Luminii - revizuită și actualizată


În primul rând, vreau să vă mulțumesc din suflet pentru ajutorul și prietenia voastră nobilă, iubitoare, înțeleaptă și neobosită din ultimele zile de până acum.

Diferitele contacte și eforturile voastre neobosite de a răspândi lumina în multe entități de pe planeta Pământ sunt - așa cum cred - încununate de un real succes. Multe ființe ale Mamei Pământ s-au trezit deja și recunosc luminarul nostru domestic ca pe un organism viu și se simt integrate spiritual într-un univers infinit de populat. În plus, mulți dintre noi înțeleg cu adevărat că drumurile luate de națiunile noastre în trecut nu sunt cu adevărat sănătoase. Ne dăm seama, la un nivel din ce în ce mai mare, că păcătuim împotriva Pământului și a altor forme de viață atunci când nu mergem cu adevărat pe calea iubirii.


Image


Cu toate acestea, am încă o mare încredere și credință. Și cred cu tărie în surorile și frații mei.
Trezirea noastră va fi însoțită de mari bucurii, de speranță, dar și de unele regrete. Regrete, pentru că nu am fost întotdeauna capabili să înțelegem și să acționăm din poziția noastră superioară față de ceilalți. Bucurie și speranță, pentru că Dumnezeu, unica Sursă Divină, este pe cale să schimbe în mod fundamental întreaga noastră experiență de viață. Nu numai că cred, dar știu cu tărie că totul se termină cu bine, respectiv va avea un început minunat. Cred cu tărie că omenirea pământeană vă va întinde mâna într-o prietenie adevărată. Am încredere că ne vom asculta cu toții inimile atunci când cortina dominației Orionului va fi ridicată.

Vă cer ajutorul pentru a învinge sclavia lui Orion și influența lui Aton asupra Pământului nostru. Vă cer îndrumarea și ajutorul vostru prietenos pentru a răsturna dominația acelor entități din constelația stelară Zeta Reticuli și a aliaților lor malefici din lume și din cosmos. Noi, oamenii, tânjim după pace. Și știu în adâncul inimii mele că putem crea această pace împreună cu înțelepciunea, dragostea și ajutorul tău. Să dărâmăm zidurile minții noastre și să începem să mergem pe căi noi.
Trezirea noastră nu trebuie cucerită cu sabia, așa cum încă sper, deși am învățat că iubirea se poate apăra singură.


Image


Am mare încredere în prietenii noștri de pe Luna Pământului și în diversele ființe cosmice și energetice care sunt alături de lucrătorii de lumină, nativii, călugării, călugărițele și contacții de pe Pământ. Împreună, cu ajutorul vostru, omenirea pământeană poate și va rezista încercărilor timpului.
Aștept cu bucurie primul contact oficial și vă doresc mult noroc și binecuvântări tuturor[/colour].


Kind Regards,

brah

Vă rugăm să nu ezitați să puneți un cuvânt de invitație ca

Comentariul Dvs. mai jos
.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked