Vārds svētdienai.

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Vārds svētdienai.

Post by brahbata » Sun Aug 07, 2022 12:54 pm

Image
Image



Man būs jārīkojas ļoti pārdomāti.

Lai pasaulē panāktu mieru, būs nepieciešama pārdomāta rīcība. Mēs nevaram pārsteidzīgi strādāt, lai pasaulē panāktu vienlīdzību, brīvību un labklājību, ja esam pretrunā paši ar sevi.

Miers VISMĒR sākas mūsos pašos. Kā es savu gaismu nesīšu uz āru, ja tā nespīdēs manī?

Tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi, lai manī spīdētu gaisma. Es tiecos pēc miera pasaulē - es to sasniegšu TIKAI ar mieru sevī.

Mani eņģeļi pirms vairāk nekā 25 gadiem man parādīja mūsu visu nākotnes pasauli. Es viņiem ticu uz vārda. Debesīs mums visiem joprojām ir "plāns B". Tomēr ir svarīgi, kā mēs virzām savu rīcību, lai sasniegtu šo mērķi.

Es aicinu mūs visus veicināt mieru pasaulē. Lai nu kā mēs to varam darīt. Mēs visi esam aicināti atbalstīt savas māsas un brāļus zem debesīm, cik vien varam.

Pasaulē, kas ir kļuvusi traka, ir nepieciešams saglabāt skaidru prātu un atvērtu sirdi. Gars ir mūsu būtības saimnieks, un mēs visi pārāk maz ieklausāmies savā klusajā iekšējās sirdsapziņas balsī. Cerība ir cilvēka virzītājspēks, un mums tā ir jābaro, kad un kā vien varam.

Drīzumā zemes cilvēce atkal kļūs par daļu no starpgalaktiskās cilvēces ģimenes. Mēs, tā sakot, esam sākumstadijā. Ar kara palīdzību mēs nekad nepanāksim jaunu miera pasauli. Ne karš mūsos pašos, ne karš ar mūsu brāļiem un māsām.

Atnesīsim debesis uz zemes. Ir 2022. gads, ir pienācis īstais laiks. Atstāsim mūsu tradīciju ceļus, ja tie izrādījušies nelietderīgi. Pasaule, kurā ir karš un nāvessods, nav mana pasaule. Un tā nebūt nav nākotnes pasaule.

Pamodīsimies, sāksim rīkoties, rīkosimies un, to darot, atcerēsimies mīlestību, kas mīt mūsos visos.

Piedošana ir laimes atslēga.[/krāsa]

Herzliche Grüße,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked