X suga - cilvēki. Slepenie draudi pasaulei.

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

X suga - cilvēki. Slepenie draudi pasaulei.

Post by brahbata » Sun Apr 24, 2022 2:09 pm

Image
Image




Es klejoju pa mežu, līdz nonācu nelielā izcirtumā. Mēness un zvaigznes apspīdēja pasauli ar savu spožo, gaišo mirdzumu, liekot nakts rasai visur mirdzēt.
Mīkstās sūnas, kas līdz šim pārgājiena laikā bija klājušas meža zemsedzi, nomainīja blāvu apaugumu malas malā, kur atradās izcirtums. Vecais vīrs jau sēdēja uz koka taburetes pie ozolkoka galda brīvā telpā un gaidīja mani. Zem manas kājas aizlūza zariņš, un vecais vīrs paskatījās uz mani. Es turpināju iet viņam pretī, un viņš man pamāja, lai ieņemu vietu viņam blakus.
Mēs viens otru sveicinājāmies ar nopietnu un ciešu skatienu. Es sajutu sirdī to patīkamo labsajūtu un siltumu, kas var rasties tikai tad, ja draudzīgi pastaigājamies kopā jau izsenis.

Es apsēdos uz taburetes. Ceļinieks klusi piepildīja skārda bundžu, kas mani gaidīja, ar sarkanvīnu. Mēs uzkāvām tostu viens par otru un kādu brīdi sēdējām, klusi draudzīgi pārdomājot.
Kad mana sirds bija sasniegusi viņa prātu, es viņam jautāju: "Lūdzu, draugs. Pastāsti, kā tas reiz notika tavā pasaulē ar tiem."

Vecais vīrs lūkojās uz tumšajiem kokiem šķietamās pļavas fonā, taču šķita, ka par tiem neaizdomājas. Ielūkojies savā sirdī, savācies, viņš pārdomāti iedzēra vēl vienu malku no savas tases un sāka runāt.

"Nu, brahbata..." ceļotājs viegli uzsāka savu runu.
"Cīņa par jūsu pasaules virzību beigsies citādāk, nekā tā reiz beidzās manai tautai," viņš sāka. "Mūsu pasaules piedzīvos laika viļņu kāpumus un kritumus, bet tava pasaule tiks izdziedināta." Viņš dziļi ievilka elpu un paskatījās uz mani. Viņa acis mirdzēja samtaini melnas. Viņš smaidot teica: "Tad Gars nolēma veikt pagriezienu manā pasaulē, tāpēc šis pagrieziens jūsu pasaulē tagad var iet pretējā virzienā."

Vecais vīrs noklusēja un sameklēja kabatā savu pīpi. Šķita, ka viņš domā. Es arī savācos un turpināju jautājumu: "Pastāsti man par X sugu, Animus. Kā jūs domājat, kā es visgudrāk sniegšu labumu savai pasaulei, savai tautai?"

Tikmēr klejotājs kombinezona dziļumos atrada savus krājumus, piepildīja pīpi ar tabaku un aizdedzināja to. Uzkarsējis pīpi, viņš dziļi ievilka, uz brīdi aizturēja elpu, izvilka dūmus un tad uzrunāja mani. "Vienmēr ir neizdevīgi uzskatīt sevi par gudrāku par citiem. Neuzvaramību nepārspēj gudrība. Jūsu sirds jūs vedīs pie patiesības gara. Spēks, patiess spēks, ir sasniedzams tikai ar atdevi. Vienas būtnes pirmatnējās vēlmes tīrība var lemt veselu pasauļu likteni."

Es iekšēji ieklausījos viņa vārdos. Vecais vīrs pamodināja manī svārstīgas atmiņas par pagātnes pieredzi. Viņš vēlreiz ievilka no pīpes, šķietami pārdomāti noglāstīja zodu un turpināja.

"Animus..." viņš sāka vairāk sev, nevis man.
"Pat manas tautas svēto rakstu glabātāji nezina, no kurienes tie ir nākuši. Tie ir veci, brahbata, ļoti veci. Mūsu reģistros viņi ir minēti ar daudziem nosaukumiem. Mēs nezinām arī to sākotnējo nosaukumu, nemaz nerunājot par daudzajām iespējamajām nosaukuma nozīmēm. Daudzas pasaules vairākās galaktikās viņus dēvē par Aspeniem, dažas par Animus, bet mēs vienmēr esam viņus saukuši vienkārši par cilvēkiem."

Vecais vīrs apstājās. Man šķita, ka viņš brīnās, kāda daļa no viņa pieredzes par "cilvēkiem" varētu attiekties uz mani.

"Nu," viņš beidzot turpināja, šķietami nesakarīgi, pēc domas plūsmas, kas viņu bija pārņēmusi, "katrā ziņā - galu galā viņi mūs neuzvarēja, tā bija mūsu pašu augstprātība, ko jutām pret viņiem, jo bijām izauguši paši par sevi, kas lika viņiem pārņemt mūsu pasauli tajā laikā."



Vecais vīrs pēkšņi pasmējās, it kā pārmetot sev par iekaroto pasauļu būtņu stulbumu. Tad viņš turpināja. "Nekad nenovērtē tos par zemu to šķietamā mazuma dēļ, brahbata, jo tad tu nepazīsi kosmosu un tā dzīvesveidu. Pat viena no šīm būtnēm var savaldīt desmit tādu pieaugušu kareivju prātus kā jūs, ja šie vīri nav sagatavoti ar tīru sirdi un skaidru prātu. Nekad neskaties "tautas" pārstāvim acīs, nekad nesavieno savu garu ar viņu garu, ja tava dvēsele zina par viņiem un tu neesi tam gatavs. Viņu apziņa, viņu domāšana mums ir tik sveša, ka vājais gudrais atklāj bezspēcīgu, caururbjošu, aukstu gribu tikai tad, kad mēs ar viņiem tiekamies telepātiskajā līmenī. Tie, kas neko nezina par tiem un to patieso dabu, šķiet, ka viņi tiem garām iziet neskarti. Atcerieties, ka ar pareizu detektoru varat arī "uztvert" radioviļņus. Tomēr šie viļņi ir "tur", tie pastāv neatkarīgi no tā, vai jums ir izmantojama mērierīce. Arī suga X, "cilvēki", visās pasaulēs darbojas tikai kā viens kolektīvs organisms starp daudziem citiem."

Vecais vīrs uz mirkli apstājās un izstiepa locekļus. Viņš klusiņām smējās - varbūt tāpēc, ka izbaudīja sava novecojošā ķermeņa neaizsargātību. Tad viņš turpināja runāt.

"Tautas" spēks slēpjas tās indivīdu šķietamajā mazumā - viņi nepazīstami, tikai nepamanīti. Tomēr viņi ir visur Visumā, pārņemot pasauli vienu pēc otras, lai gan gandrīz neviens neatpazīst, kas tie ir - tumsas sargātāji. Un tagad, brahbata, - viņš turpināja, - tā ir tava pasaules kārta......

Viss pasaulē ir līdzīgs viens otram," turpināja ceļotājs.
"Katrs atsevišķs apses loceklis ir analogs vienai ķermeņa šūnai. Tās ir telepātiski un enerģētiski cieši saistītas un atrodas pastāvīgā mijiedarbībā. Tikai kopumā tie veido organismu, kas vēlas jums efektīvi kaitēt.
Un viņi nepārtraukti ceļo pa jūsu pasauli. Dienu pēc dienas, stundu pēc stundas šeit ierodas neskaitāmi cilvēki. Bezgalīgi. Viņu aizsardzība ir jūsu neziņā.

Kādreiz mēs cīnījāmies ar daudzām sugām, - vecais vīrs piebilda, nevilcinoties atkāpjoties, - uzvarējām katru šķietami neuzvaramo milzi, kas vēlējās mums kaitēt, bet mūsu prāts nebija sagatavots "cilvēkiem". Tāpēc, brahbata, mēs esam šeit, lai sniegtu jums savu paskaidrojumu.

Katra no šīm būtnēm ir pastāvīgā kontaktā ar kolektīvu. Tās ir ne tikai jūsu pasaulē, bet tās caurstrāvo visas pasaules, kurās tās ir izplatītas. Un katrai no šīm būtnēm piemīt kopīgs spēks salauzt pieaugušu un spēcīgu kareivju garu, kad tie iziet no apziņas. Tomēr, iebrukuši citās pasaulēs, veselās pasaules sistēmās, jūs tagad varat tos apturēt. Tā tas ir ierakstīts dzīves grāmatā, un tā to zīmēs zvaigznes."

Svece uz ozolkoka galda iemirdzējās, tuvojoties savai pēdējai liesmai. Mans draugs, šķietami bezjēdzīgi un maģiski aizrāvies, raudzījās gaismā, tieši enerģijā, kas bija visas dzīvības pamatā.
Kādu brīdi abi klusējām. Man vajadzēja klusumu, lai sagremotu dzirdēto, un viņš droši vien baudīja savu sen piedzīvoto ar "tautu". Tad ceļabiedrs, mans skolotājs no aizgājušajām dienām, atkal sāka.

"Animus ir spēcīgi kungi, jo sākumā viņi sevi par tādiem neatklāj," sacīja vecais vīrs. Viņš vēlreiz iedzēra malku no savas spuras un turpināja. "Pastāsti man, brahbata: kā tu cīnies ar ienaidnieku, kas ir pārāk mazs, lai to uzskatītu par ienaidnieku? Kas ir visur? Viņi spēj kontrolēt jūsu prātu, un jūs to pat nepamanāt. Daudzas sugas ir viņu dienestā un kontrolē. Un tieši šīs fiziski lielākās sugas, jūsuprāt, ir jūsu galvenie ienaidnieki.

"Tautu" var uzvarēt tikai ar mūsu sirds spējām. Jūsu visspēcīgākais ierocis ir līdzjūtības spēks, kas ir augstāks par sugas saglabāšanas instinktu. Un šoreiz, brahbata, pasaule izturēs un pārvarēs naidīgumu. Vienmēr atcerieties, kā jūs sajutāt viņu garu, kā viņu kolektīvās apziņas mirdzošais aprēķins reiz iespiedās jūsu būtībā. Atcerieties to - un šoreiz uzvarēt tos - sakāvi!

"Tauta".[/krāsa]



__________________________________



Piezīme: Pirmo reizi par apsēm dzirdēju pirms 15 gadiem, kad man bija telepātiska saikne ar draugiem no Mēness otras puses, kuri man par tām pastāstīja. Vēlāk - kad viņi bija garīgi "pabaroti" - viņi satikās ar mani. Šeit Hombergā (es vairs nebraucu). Tās izaug lielākas par sauszemes skudrām (lielākās skudras, ko līdz šim esmu redzējis, bija aptuveni 3-4 cm garas), un zinātnieki domā, ka tās ir no Dienvidamerikas vai Āzijas ievestas sugas, taču tā nav. Viņi sadarbojas ar Atonu, Oriona Federācijas Kungu. Mums ir ĪSTS sabiedrotais - sauszemes zirnekļi. Zirnekļi ir arī lieliski telepāti un cīnītāji. Viņi domā, ka mēs, cilvēki, esam pārāk vāji, vienkārši tāpēc, ka viņi paši ir karotāji. Un viņi ir mūsu sabiedrotie pret apsēm.
Mēs uzvarēsim.[/krāsa]




der SPIEGEL Nr. 5/28.1.2008.

raksta 120. lappusē:

Kara skudru panākumu recepte


Argentīnas skudras (Linepithema humile) ir iekarojušas pasauli un tagad sastopamas sešos kontinentos. Ilinoisas Universitātes Urbanas štatā pētnieki tagad ir atklājuši tās panākumu noslēpumu. Astoņus gadus viņi ir novērojuši, kā kukaiņi ir iekarojuši Dienvidkalifornijas Rīsa kanjonu. Saskaņā ar pētījuma rezultātiem jaunpienācēji ceļā uz galamērķi izmanto divas dažādas stratēģijas: vispirms viņi uzbrūk saviem vietējiem radiniekiem, lai tos apēstu, bet vēlāk sistemātiski izsmeltu savu konkurentu barības avotus. Ēšana un badāšana - ar šo divējādo stratēģiju tās acīmredzot ir ļoti veiksmīgas: pirms ierašanās Rīsa kanjonā bija 23 vietējās skudru sugas, bet pēdējā laikā tikai 2. Tikai reāllaikā novērojot šādas invāzijas, mēs varam saprast dinamiskos procesus, kā svešzemju sugas galu galā uzvar", skaidroja skudru zinātnieks Endrjū Suaress.


[/krāsa]

"Spēlēsimies saimnieku un kalpu"
Depeche Mode

Tagad - starpdimensiju altruisma spēki izmanto gudrības zobenu, lai beidzot uzvarētu.
[/krāsa]





Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked