Citāti Ko iestādes ļauj jums zināt

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Citāti Ko iestādes ļauj jums zināt

Post by brahbata » Thu Mar 10, 2022 6:18 pm

Image
Image


Citāti

Ko iestādes ļauj jums zināt




"Es varu jums apliecināt, ka lidojošos šķīvīšus, ja tādi eksistē, nav radījusi neviena Zemes vara."

ASV prezidents Harijs S. Trumans, 1950. gada 4. aprīlis, Baltā nama preses konference






"Ņemot vērā zinātnes attīstību, visām Zemes valstīm vajadzētu apvienoties, lai izdzīvotu un veidotu kopīgu fronti pret citu planētu iedzīvotāju uzbrukumiem. Nākotnes politika būs kosmiska vai starpplanētu politika."

Ģenerālis Duglass Makarturs, 1955. gada 8. oktobris, New York Times





"Vēlos Jums personīgi apliecināt, ka valdība uzņemas iniciatīvu un galveno atbildību par to, lai izstrādātu programmu, kas paredzētu būtisku sadarbību ar Padomju Savienību kosmosa jomā, tostarp izstrādātu konkrētus tehniskus priekšlikumus."

ASV prezidents Džons F. Kenedijs, 1963. gada 12. novembris, Nacionālās drošības memorands NASA vadītājam Džeimsam Vēbam.





"Es nesmejos par cilvēkiem, kuri saka, ka ir redzējuši NLO. Es pats esmu redzējis vienu."

ASV prezidents Džimijs Kārters, ABC News, 1979. gada 22. janvāris.








"Reizēm aizdomājos, cik ātri izzustu mūsu globālās atšķirības, ja mēs sastaptos ar citplanētiešu draudiem ārpus šīs pasaules."

ASV prezidents Ronalds Reigans, uzruna Apvienoto Nāciju Organizācijā, 1987. gads.






"Pierādījumi liecina, ka Rosvella bija reāls incidents un ka tiešām notika citplanētiešu kosmosa kuģa avārija, un ka avārijas vietā tika atrasti materiāli.""

Apollo 14 astronauts Edgars Mičels, filmā "NLO: 30 gadi nolieguma" (UFOs: 30 Years of Denial, The Learning Channel, 1998. gada 4. marts).





"Neidentificētie objekti ir inteliģentu kontrolē... ir svarīgi uzzināt, no kurienes nāk NLO un kādi ir to nolūki."

"Aizkulisēs augstākā līmeņa virsnieki ir nopietni noraizējušies par NLO."

Admirālis Roscoe Hillenkoetter, pirmais CIP direktors 1947-50, vēstulē NLO grupai NICAP un laikrakstā New York Times, 1960. gada 28. februārī.







"Fenomens, par kuru ziņots, ir reāls un nav balstīts uz vīziju vai izdomājumu."

Ģenerālis Nātans Tvinings, 1947. gada 23. septembris, Apvienotā štāba priekšnieku komitejas priekšsēdētājs 1955-56. gadā.





"Es stingri iesaku komitejai izmeklēt NLO fenomenu. Manuprāt, mēs esam parādā cilvēkiem, lai atjaunotu mūsu uzticamību attiecībā uz NLO un veiktu pēc iespējas plašāku šīs tēmas izpēti."

ASV prezidents Džeralds Fords kā kongresmenis, vēstule Bruņoto spēku komitejas priekšsēdētājam, 28.3.1966.






"Kad nāks ilgi gaidītais NLO problēmas risinājums, es ticu, ka tas būs ne tikai nākamais mazais solis zinātnes ceļā, bet gan varens un pilnīgi negaidīts kvantu lēciens.""

"Mums bija jādara savs darbs, pareizi vai nepareizi, lai nepievērstu sabiedrības uzmanību."

Prof. J. Allen Hynek, astronoms un zinātnieks. ASV Gaisa spēku padomnieks filmā "The UFO Experience" un kamerā neilgi pirms nāves 1985. gadā.





"Es esmu pārliecināts, ka šie objekti eksistē un ka tos neražo neviena valsts uz zemes."

Gaisa spēku maršals lords Doudings, Lielbritānijas Gaisa spēku virspavēlnieks Otrajā pasaules karā, saskaņā ar Londonas Sunday Dispatch, 1954. gada 11. jūlijs.







"Man bija pierādījumi, ka notika avārija... Es jums jautāju: vai jūs tur bijāt kopā ar mani? Vai jums bija tiesības tam piekļūt? Jūs nevarat atbildēt uz šo jautājumu. Jūs varat tikai kritizēt, nesniedzot nekādus pierādījumus par pretējo."

Pulkvedis Filips Korso, bijušais ASV armijas Pētniecības un attīstības departamenta Ārvalstu tehnoloģiju biroja vadītājs, Nacionālās drošības padomes loceklis prezidenta Eizenhauera laikā, kameras priekšā pirms nāves 1998. gadā.




"Iespēja, ka attīstītas citplanētiešu civilizācijas jau tagad vai mēs nākotnē varētu veikt starpzvaigžņu ceļojumus ar samazinātu laika patēriņu, nav pretrunā ar fizikas principiem."

Dr. Harald Puthoff, Institute for Advanced Studies, in Physics Essays, Vol. 9, No. 1, 1996. g.






"Ir neidentificēti lidojoši objekti."

Dr. Margareda Mīda, pasaulslavena antropoloģe, 1974. gada septembris.




Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked