Aizpratne – Ceļi

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Aizpratne – Ceļi

Post by brahbata » Fri Dec 03, 2021 2:12 pm

Image
Image


Veidi

Tas ir mans ierobežojums, kas liek man redzēt lietas tā, kā man pavēl mana patiesība. Un tāpēc tās man ir patiesas. Cits cilvēks var atzīt citu patiesību nekā es - tas nozīmē, ka man jāļauj viņam rīkoties viņa veidā, jo atzīšana vienmēr notiek individuāli atšķirīgā veidā.

Image

Mūsu priekšstatu par pasauli pamatā ir mūsu pieredze, ko esam piedzīvojuši un sajutuši savā individuālajā būtībā. Patiesība ir mērķis, un mēs neesam čīkstīgi, izvēloties līdzekļus, lai pietuvotos šim mērķim. Mēs visi troļļājam cauri dzīvei un atzīstam savus ceļus par (varbūt?) vienīgajiem iespējamajiem, jo reizēm tikai mēs paši varam izskaidrot savas domas, vārdus un rīcību.

Reizēm nav viegli izskaidrot citiem savu motivāciju un no tās izrietošos secinājumus; nereti mūsu centieni beidzas ar sitienu apmaiņu. Mana pieredze liecina, ka labākais veids, kā izvairīties no šīs dilemmas, ir koncentrēties uz savu patieso mērķi. Šī atmiņa mums, atdzīvināta un kļuvusi par miesu, simbolizē dievišķo mieru.

Praktisks veids, kā īstenot mūsu centienus pēc patiesības mums izdevīgā veidā, ir iecietība. Iecietība neietver tās vienaldzības motīvu, kas ir rezignētas izcelsmes. Drīzāk iecietība man nozīmē pārbaudīt citas būtnes motivāciju un lēmumus, lai redzētu, vai es varu gūt labumu no otra atzīšanas. Šādā veidā tiek novērsta akla sekošana, kā arī egoistiska uzstājība uz savu viedokli.

Mēs visi dzīvojam gaismā, un visas mūsu būtnes ir veidotas no tās.

No vienas no divām mūsu būtības izjūtas pamatmotivācijām (mīlestības un baiļu) veidojas ceļš, kas ir mūsu priekšā. Katru dienu. Katrā mūsu esības mirklī. Mēs izjūtam sevi kā mainīgas būtnes, un šis fakts liek mums šaubīties un vilcināties. Tas, savukārt, rada nedrošību par mūsu esamību, kas liek mums citiem šķist nosodošiem, piesardzīgiem vai pat noraidošiem.

Image

Mūsu nepilnīguma apzināšanā mūsu ceļā slēpjas gudrība, kas mūs tuvina gaismai. Jo pēdējais būs pirmais, un tikai šķietamais trūkums ir tas, kas liek mums izjust savu patieso dabu. Kad mēs mīlam bez nosacījumiem, mums ir vienaldzīgi, vai smaga slimība var sakropļot mīļotā cilvēka ķermeni. Tieši atceroties mīlestības spēku, kas mājo mūsos visos, mēs piedzīvojam savu dziedināšanu. Viena no tās izpausmēm ir piedošana. Tāpēc mūsu strīdi ir balstīti uz mūsu nepilnīgu atzīšanu un ir - par spīti dažām nelaimēm - spēcīgi ceļazīmes rādītāji uz mūsu pestīšanas ceļiem.

Tomēr ir taisnība:

"Pareizs viedoklis dzimst no cita balss un paša atspulga."
Gautama Buda

"Bērniņi - mīliet jūs!"
Frīdrihs Nīče

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked