pazīšanās – Meditācija

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

pazīšanās – Meditācija

Post by brahbata » Sun Nov 21, 2021 8:43 am

Image
Image.


Meditation

1.


Pasaule nav tāda, kā tev tiek skaidrota

Tā ir daudz skaistāka.

Kopš neatminamiem laikiem mūsu māsas un brāļi no Visuma ir pavadījuši mūsu attīstību un palīdzējuši cilvēcei uz zemes.

Tagad Dievs ir nolēmis pamodināt cilvēci, lai mums izskaidrotu mūsu atbildību pret radību.

Nākotnē vairs nebūs tautu, Dievs liek mums saprast, ka mēs visi esam vienas zemes bērni.

Dievs dāvā visai pasaulei mīlestību, mieru, brīvību un patiesību.

Image

2.

Neticēsim tam, kam mums vajadzētu ticēt, bet ticēsim tam, ko piedzīvojam personīgi un paši. Sveša pieredze - ja mēs to atzīstam par savu patiesību - atņem mums mūsu personību (pat ja ego ir ilūzija un nav pastāvīgs) un padara mūs atkarīgus. Dievs nevēlas redzēt mūs verdzībā, bet gan brīvus. Mums nevajadzētu būt atvērtiem meliem, ka pastāv elle, kurā mēs esam sodīti par savu rīcību. Tie, kas vēlas mūs pārliecināt, ka elle pastāv, nezina vai vēlas saistīt mūsu garu un turēt mūs atkarībā. Nekādas elles nav. Dievs mīl un IR visā, tātad arī mūsos. "Atriebība" - gan laba, gan slikta - rodas tikai saskaņā ar karmisko likumu, likumu kļūt, cēloņu un seku likumu. Mēs "izpērkam" savus sliktos darbus nākamajās dzīvēs, un labie darbi tiek atalgoti. Tas nav sods, bet gan mācīšanās process. Nekad nav par vēlu nožēlot grēkus. Reinkarnācija ir mūžīgās dzīves sastāvdaļa. Tā kā kosmoss zina prasības pēc reinkarnācijas pierādījumiem, tā pastāvēs arī nākotnē. Mēs visi vienkārši tiecamies uz Dieva gaismu, bez smaguma un bez pūlēm, bet ar darbu. Mēs neesam "nejauši" šeit un tagad. Nav nejaušības. Zvaigznes mums māca, ka tagad sākas Svētā Gara laikmets. Visiem un ikvienam. Tikai mīlestība, žēlastība un žēlsirdība attiecas no mūžības uz mūžību. Mēs esam akli, lai gan varētu redzēt.

.Image

3. Pašprogrammējošā meditācija

Es meklēju patvērumu pie visiem Budām un Bodhisattvām un dāvāju viņiem savu mieru. Es izvēlos mīlošas un miermīlīgas domas un tādējādi varu uztvert mīlošu un miermīlīgu vidi. Piedošana ir laimes atslēga. Augstākā patiesība ir mīlestība, un augstākā gudrība ir tai piemītošais miers. Mieram un mīlestībai vajadzētu piepildīt visas jūtošās būtnes un panākt harmoniju ar mums pašiem. Es eju pa gaismas ceļu un netraucēju sevi pat tad, kad visa dzīve cieš. Nav negatīvisma, ir tikai līdzsvars. Es eju pa vidusceļu un eju cēlo astoņkāršo ceļu. Es esmu harmonijā, kas ļauj man uztvert augstākas dimensijas. Es pārveidoju sevi, domājot, jūtot un esot mierā un mīlestībā. Mans augstākais Es mani vada un ved uz gaismu. Es nožēloju savas domas un rīcību, kas manī radās nezināšanas dēļ. Es eju patiesības ceļu un atzīstu. Pašpārliecinātība un miers ir viens. Maldi rodas patiesības nezināšanas dēļ, un tos pārvar mīlestība. Es esmu.

Image

4.

Buda Gautama Siddharta Šakjamūni māca, ka pareizo viedokli veido cita cilvēka balss un paša cilvēka atspulgs. Tātad ir iespējams mainīt savu apziņu, un tāpēc mums ar to ir jānodarbojas. Tam, kurš vēlas piedzīvot mīlestību un mieru, ir jāzina, ka tieši paša cilvēka skatījums, paša viedoklis ļauj pasauli uztvert mierīgi. Tas nenozīmē, ka cilvēks neuztver vai nenoliedz kara konfliktus, vides piesārņojumu vai citas ciešanas, bet, ja cilvēks maina savu skatījumu uz to, mainās arī uztvere. Augstāku skatījumu uz lietām var iegūt, veicot kontemplācijas vingrinājumus, kas ietver koncentrēšanos uz sevi. Ego ilūzijas pārvarēšana - apzinoties, ka dzīve nozīmē pārmaiņas un ka mēs visi pastāvīgi maināmies - ir meditācijas sākumpunkts. Tādējādi sevis atpazīšana var sevi pārvarēt, saprotot, ka mēs esam veidoti no pārmaiņām un esam pakļauti procesiem, kas šīs pārmaiņas izraisa. Ciešanu cēlonis, māca Augstākais, ir slāpes - vēlme dzīvot. Tā izraisa virkni procesu, kuru rezultātā visas dzīvās būtnes piedzīvo ciešanas. Tikai viena trešdaļa ciešanu Visumā ir nepieciešamas, lai to uzturētu, divas trešdaļas ir pašu izraisītas. Prāta monādi, kas rodas un mirst mainīgās proporcijās (tādējādi ir pakļauta pārmaiņām), var raksturot ar formulu rašanās atkarībā (pratitya-samutpada, Skrt.). Šī formula no cēloņsakarību kopsakarības ir izteikta tās kodolīgākajā formā: Caur (1) nezināšanu kā priekšnoteikumu, (2) rodas virzītājspēki, caur virzītājspēkiem, caur virzītājspēkiem, (3) apziņu, caur apziņu, (4) garīgi-ķermeņa individualitāti, caur individualitāti, (5) sešām maņām, caur sešām maņām, (6) pieskārienu, caur pieskārienu, (7) sajūtu, caur sajūtām (8) slāpes, caur slāpēm (9) vēlme pēc dzīves, caur vēlmi pēc dzīves (10) karmiskā kļūšana, caur kļūšanu (11) atdzimšana, caur atdzimšanu (12) novecošanās, miršana, bēdas, žēlums, sēras, ciešanas, bēdas un izmisums [pēdējie divi punkti izslēgti: Helmuth von Glasenapp, "Piecas pasaules reliģijas", Bertelsmann, Eugen Diederichs Verlag, 1963, 1991]

Lai mēs to pārdomājam un meditējam.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked