EarthWatch – Detection

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Detection

Post by brahbata » Sun Nov 21, 2021 8:39 am

Image
Image


Detection

Lielu daļu jaunības gadu pavadīju, meklējot debesīs nezināmus lidojošus objektus. Es vienmēr skatījos augšup un cerēju ieraudzīt tos, kuru eksistenci jutu sirdī un kuru realitāti centos izprast intelektuāli. To darot, es svārstījos starp intuitīvas atzīšanas un prāta šaubu fāzēm. Tomēr visi gadi, kad es skatījos uz augšu, neatmaksāja man tā, kā es cerēju.

Šodien - pēc kāda laika, kad esmu pētījis savu prātu, savu būtību un savu apziņu, - man parādās daudzsološāka pieeja.

Image

Balstoties uz ideju, ka mēs visi esam determinēti (un ka šī visu mūsu zemapziņas iepriekšnoteiktība ir skaidra), apziņas "trenēšana" man šķiet, ka tas ir pamatnosacījums, lai sekmīgi vērotu citplanētu vai starpdimensiju lidojošos objektus un to pasažierus.

Ir būtiski kondicionēt mūsu apziņu, ka sava veida, gaidāmā tikšanās tiek pieņemta, lai būtu droša. Tāpēc šeit zināma "naivitāte" ir izdevīga, jo tā ļauj mums pārvarēt intelektuālas, iemācītas šaubas. Mēs uztveram savu pasauli ar individuālām acīm, un saņemto informāciju cenzē mūsu apziņa. Mūsu priekšstati nosaka mūsu uztveri, un šī iemesla dēļ mēs varam sākt no cēloņa.

"Objektivitāte" kā tāda, manuprāt, nepastāv. Vairākuma uztvere noteiktā laikā mums sniedz "derīgu" pasaules redzējumu, un šis modelis visos laikos ir tikai mēģinājums aprakstīt un izprast realitāti. Līdz ar to runa ir galvenokārt par zināšanu un "patiesības" meklēšanu sevī un tādējādi turēšanos tālāk no postulētās patiesības.

Kad šis solis ir sperts sirdī, tas - agrāk vai vēlāk - sasniegs arī mūsu prātu. Un šis prāts tad var atvērties pārjūtamām un ekstrasensorām parādībām. Domājamais naivums šādā apzināšanās (pašapliecināšanās) formā dod neatsveramu priekšrocību.

Ja mūsu prāts ir atvērts šīs pasaules brīnumiem, ir tikai neliels solis līdz tam, lai tas pārtaptu izziņā.

Izzināšana nozīmē apzināšanos.

Tātad, ja mēs vēlamies sastapties ar citplanētiešiem (tagad, pirms kolektīvo pārmaiņu laika), mēs varam konfrontēt savu apziņu ar šo realitāti un kondicionēt sevi katrā savas esības brīdī. Ja mēs esam nomodā un mūsu ideja par agrīnu, tūlītēju sastapšanos paveic visu pārējo, tad saskaņā ar rezonanses likumu veiksme netiks kavēta. Tomēr vienmēr ir svarīgi domāt ar "atvērtu" sirdi, t. i., apzināties universālo un visu aptverošo un veidojošo mīlestību.

Tāpēc apzināsimies savas būtības pašnoteikšanās spēku un lai mēs apzināmies savu daudzdimensionalitāti katrā savas pieredzes mirklī. Doma, ka mēs staigājam pa planētu, pa ielu, kas pārpilna citplanētiešu, atver mūsu apziņu (ar pastāvīgu kondicionēšanu) mūsu pasaules patiesībām. Tomēr ir svarīgi apzināties, ka mūsu priekšstati ir balstīti uz mūsu vēlmēm un virzītājspēkiem, tāpēc dažkārt tie var aptumšot mūsu tiešo pieredzi. "Uztvere" ir spraiga pastaiga, taču tas nenozīmē, ka nav vērts trenēt savu prātu. Kritiskā pašrefleksijā mums ir iespēja nošķirt vēlmes un cerības no tiešās uztveres. Tas notiek, izmantojot mūsu pašu sirds spēku, kas mums atbild ar sajūtām, kuras pavada katru izziņas domu. Mēs visi esam savas būtības saimnieki un izpaužam savu realitāti, pamatojoties uz savām idejām un tieksmēm. Šādas uzvedības pamatā ir mūsu nezināšana; un, ja mēs godprātīgi uzņemamies atbildību par sevi, Visums mūs atalgos.

Visumi ir kā smilšu graudiņi jūrā - un visi ir daudzveidīgi apdzīvoti. Kontakts pirms "oficiālā" kontakta tiek nodibināts, un, iespējams, vislielāko gandarījumu sniedz tas, kad mēs paši varam panākt individuālu nobriešanu. Mēs visi nedrīkstam apšaubīt saprātīgas dzīvības universālumu (tostarp Zemes cilvēku esošos kontaktus ar tiem, kas nāk no ārpuses) tikai tāpēc, ka mums personīgi vēl nav bijusi "apzinātā" pieredze. Mūsu izziņa dažkārt varētu būt nākotnē - un tāpēc mēs varam spert pirmo soli ceļā uz šo mērķi jau šodien.

Noliegt patiesību nozīmētu slēgt prātu. Cieņa ir visuma princips, un tā ved pie pazemības. Nav cieņas - nav zināšanu.

"Svēts ir patiešām Lakāns, kurš noliedza zemes lodveida formu, svēts ir Augustīns, kurš atzina lodveida formu, bet noliedza antipodus, svēts ir mūsu dienu Birojs, kurš atzīst zemes mazumu, bet noliedz tās kustību. Bet vēl svētāka man ir patiesība."
Jānis Keplers


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked