Miscellaneous - Dream 3

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Miscellaneous - Dream 3

Post by brahbata » Wed Nov 10, 2021 2:07 pm

Image

Dream 3

Es ar ģimeni braucu ar skrituļslidām uz skrituļdisku. Visur mirgo krāsainas gaismas. Mēs esam labā noskaņojumā. Es jūtu, ka tūlīt kaut kas notiks.

Pēkšņi es nokļūstu Tibetā. Es atrodos telpā Potalas pilī. Tur ir mana ģimene un daudzi tibetiešu mūki. Viens no mūkiem pieiet pie manis un paziņo, ka tagad es apprecēšos. Es esmu tērpusies baltā žaketē, kas man sniedzas līdz ceļiem un ir rotāta ar zelta izšuvumiem.

Es sekoju bagāžai mūku, kuri vēlas mani aizvest pie manas nākamās sievas. Mēs ejam cauri divām vai trim lielām telpām, un tad es tuvojos jaunai, gaišmatainai tibetietei ar burbuļveidīgu frizūru. Viņa izskatās skaista un šķiet ļoti garīgi un nopietni nobriedusi. Mūsu acis satiekas, un mēs varam lasīt viens otra domas. Viņa domā: "Bet viņš ir pasaulīgs...", un es kaunīgi un atpazīstami noraugos uz leju.Es nolemju piestrādāt pie savas uzmanības

Tad mēs esam atklāti. Es sekoju mūkiem garām tribīnei, kur sēž daudz cilvēku. Tur ir arī kāda mana paziņa, kura sēž ratiņkrēslā - ar milzīgu sarkanu sombrero turbānu uz galvas. Pārējos nepazīstu. Man stāsta, ka mani drīzumā kronēs par Dalailamu un vienlaikus gaidāmas arī manas kāzas. Es esmu apjucis un brīnos, vai es spētu taisnīgi izpildīt šos uzdevumus.

Pēkšņi debesis virs Lhasas piepilda iznīcinātāju lidmašīnas. Es pacelšu acis un redzu, ka draudīgi tuvojas milzīgas eskadriļas.

Es sēžu pretī visu lidmašīnu komandierim. Komandieris ir Helmuts Kols. Viņš man saka: "Es neļausim jums kļūt par Dalailamu un apprecēties!" Viņš saka: "Es neļausim jums kļūt par Dalailamu un apprecēties!" Es viņam atbildu, ka es no viņa nebaidos un kā viņš to varētu izdarīt?

Kohls atbild, ka viņš DJ Bobo mājaslapā izlasījis, ka Lhasas lidostas skrejceļu ieskauj milzīga pazemes enkuru ķēde. Un viņš ar savām lidmašīnām satvertu šo ķēdi vienā galā un tad izrautu skrejceļu no zemes un paņemtu to līdzi. Tad Lhasa būtu atdalīta no ārpasaules, un neviens nezinātu, ka es esmu jaunais Dalailama.

Es viņam atbildēju ar pārliecinošu izjūtu un stingru gribu, ka viņam nebūs nekādas iespējas. Es pamodos.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked