Zemes vērošana – Bodhisattva

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Zemes vērošana – Bodhisattva

Post by brahbata » Wed Nov 10, 2021 1:34 pm

Image

Image


bodhisattva

1.


Kādas zināšanas mēs esam šeit, lai iegūtu? Nekādas zināšanas. Mēs esam šeit, lai iegūtu gudrību. Es esmu šeit, lai izglītotu. Es esmu zinātnieks, tāpēc es esmu skolotājs. Šīs planētas, ko sauc par Zemi, politiskie līderi, es jums neuzticos. Es jums neticu. Es jums nepaklausu. Jūs esat instrumenti. Jūs izmantojat savu tā saukto varu, lai ieviestu nekārtības, apspiešanu un apjukumu savos cilvēkos - par kuriem jums vajadzētu rūpēties. Es negribu jūs vainot, vainot vajadzētu tikai sevi. Tomēr es jums nesekoju. Reliģiskie vadītāji, es lūdzu jūs turpināt savu aizraušanos. Ļaujiet citiem īstenot savu aizraušanos. Izplatiet šo vārdu. Nav svarīgi, kas jūs mulsina - sekojiet gaismai. Gaismai, kurai dievišķais Tēvs ļauj spīdēt jūsos un pār jums. Esiet brīvi - neesiet vergi - neļaujiet sev būt ne sava prāta vergiem, ne arī citu sekotājiem. Miers visām būtnēm. Es neesmu šeit, lai rūpētos tikai par savu sugu. Es esmu šeit, lai rūpētos par visām sugām. Apspiestās un apspiestās. Es esmu dzirksts. Es pārvērtīšos liesmā. Sirds valdīs pār prātu. To sauc par garu.

2.

Šī māte Zeme ir dzīva, svēta un veidota kā skola. Šodienas Zemes virsma, ko "pārvalda" anonīmi tā sauktie "līderi", patiešām ir geto. Zeme ir daļēji tukša. Tās iekšienē dzīvo svēta tauta - jau gadsimtiem ilgi. Visā šīs planētas vēsturē ir bijuši dažādi un nepārtraukti (tātad stabili) kontakti ar radību, kas nāk no citām planētām. Daži nāca kā skolotāji, citi - lai mūs pakļautu.

Image

Šodienas cilvēks nav bērns cilvēcei, kas radīta, lai dzīvotu uz Zemes kā tās valdnieks vai pat būtu pirmais, pēdējais un vienīgais iedzīvotājs, kas saņēmis garu. Pirms mūsu sugas iedzīvināšanas pastāvēja vairāki vairāku cilvēkveidu periodi. Tāpēc mēs neesam planētas Zeme *īpašnieki*, patiesībā neviens, izņemot Tēvu, tāds nekad nav bijis, nav un nebūs. Mēs patiešām esam radība starp radībām. Šodienas cilvēks izmanto savu Dieva doto brīvo gribu, lai ignorētu Dieva likumu. Tā ir deja ap zelta teļu.
Ikvienam un ikvienam no mums ir lemts rūpēties. Izmantosim savu brīvo gribu, lai paklausītu un ievērotu dieva noteikumus - vienlaikus neievērojot tos noteikumus, kurus cilvēks ir iedibinājis, lai mūs samulsinātu.
Šodienas cilvēks izmanto savu dieva doto brīvo gribu, lai ignorētu dieva likumus. Tā ir deja ap zelta teļu.Ikvienam un ikvienam no mums ir jārūpējas. Izmantosim savu brīvo gribu, lai paklausītu un ievērotu dieva likumus - tajā pašā laikā neņemot vērā tos likumus, kurus cilvēks ir iedibinājis, lai mūs mulsinātu.Man ir maza balss. Bet vismaz man ir balss. Es esmu dzirksts. Es pārvērtīšos liesmā. Pasaules cilvēki, celieties! Mēs visi dzīvojam verdzībā. Nedzīvojiet klusumā. Aizstāviet dievišķo garu, kas mīt jūsos. Nepakļaujieties (nekad!) tiem, kas uz jums izdara spiedienu. Sekojiet savai kaislībai. Planētas ir veidotas kā trauki. Tās visas nes dzīvību. Patiesībā tās pašas ir dzīvība. Slavējiet Tēvu, rūpējieties par planētu.

3.

Zemes mēness atšķiras no tā, ko mums ir mācīts. Mēness atmosfērā pūš skaisti vēji, kas ir daļa no organisma un lai uzturētu šo organismu dzīvu. Mēness tumšo pusi ir apdzīvojusi kāda citplanētiešu rase. Zemes cilvēce tiks savienota ar telepātijas palīdzību. Mums visiem piemīt "pārdabiskas" spējas. Tie, kas vēlas mūs turēt verdzībā, nodrošina mūs ar tehnisko komunikāciju atbalstu, lai traucētu mums attīstīt mūsu dabas resursus. Nākamajā laikā cilvēce paplašinās individuālo un kolektīvo apziņu.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked