Miscellaneous - Dream 1

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Miscellaneous - Dream 1

Post by brahbata » Wed Nov 10, 2021 1:29 pm

Image
Image


Dream 1

1.


Ir nakts, netālu nākotnē. Es atrodos taisnstūrveida telpā bez logiem, apmēram piecus uz astoņiem metriem lielā. Izņemot trīs niedru krēslus, apvilktus ar brūnu polsterējumu, un nelielu galdiņu blakus krēsliem, istaba nav mēbelēta. Mēbeles nav novietotas centrā, bet gan stūrī istabas garajā pusē. Istabā apmēram trīs metru attālumā no manis stāv mans brālis, mana māte, viņas draugs un divi sveši vīrieši. Es sēžu vienā no krēsliem ar skatu uz istabas centru - pretī man sēž apmēram 25 gadus veca sieviete ar mierīgām acīm un gariem tumšiem matiem. Mēs gaidām, un es saprotu, ka telpa ir uzgaidāmā telpa. Es jūtos nopietni un mierīgi.

Sieviete pretī man runā ar mani. Viņa saka, ka drīz sāksies mūsu ceļojums un ka man jāsagatavojas. Es viņu atpazīstu kā plejādieti. Es dziļi ieskatos viņai acīs, un mēs abas zinām, ko domā otrs un kurp ceļojums vedīs.

Istabu piepilda kristāliska, mirdzoša gaisma, kas dejo un plūst pa sienām. Tā mirdz visās krāsās - kā dārgakmeņi. Gaisma nāk caur atveri man pa kreisi, caur kuru es nevaru paskatīties ārā, jo tā ir paralēli man. Gaisma ir vēsa, lai gan tajā pašā laikā silta, kaut kā pavasarīga, mirdzoša. Es saprotu, ka tie ir atspulgi no gaismas kuģa, kas ir piestājis ārā un gaida.

Mans brālis skatās uz mani ar atzīšanas, šaubu, nopietnības un baiļu sajaukumu un jautā: "Kas tas ir par mašīnu, ar ko mēs braucam?" Viņa balsī slēpjas atziņa par atbildi, ko viņš pats sev jau ir devis. Es viņam pasmaidu un mierīgi saku: "Es esmu viņa brālis: "Tas nav auto, mīļais Jensi". Mans brālis jūtas apstiprinājies savā atpazīšanas pieņēmumā un nolaiž galvu - manāmi nervozs, nopietns un satraukts - meditatīvi atpazīst un pārdomāti jūt.

Sieviete man pretī skatās acīs un ļauj man saprast, ka drīz būs pienācis laiks. Es jūtu viņas domas. Lūdzu, lai viņa vispirms pavada manu ģimeni, jo es vēl vēlos atvadīties no zemes meditācijā un lūgšanā. Es zinu, ka ceļš turp un atpakaļ - līdz viņa mani paņems - aizņem pusstundu.

Ir nakts, nav tālu uz priekšu. Es atrodos taisnstūrveida telpā bez logiem, apmēram piecus uz astoņiem metriem lielā. Izņemot trīs niedru krēslus, apvilktus ar brūnu polsterējumu, un nelielu galdiņu blakus krēsliem, istaba nav mēbelēta. Mēbeles nav novietotas centrā, bet gan stūrī istabas garajā pusē. Istabā apmēram trīs metru attālumā no manis stāv mans brālis, mana māte, viņas draugs un divi sveši vīrieši. Es sēžu vienā no krēsliem ar skatu uz istabas centru - pretī man sēž apmēram 25 gadus veca sieviete ar mierīgām acīm un gariem tumšiem matiem. Mēs gaidām, un es saprotu, ka telpa ir uzgaidāmā telpa. Es jūtos nopietni un mierīgi.Sieviete pretī man runā ar mani. Viņa saka, ka drīz sāksies mūsu ceļojums un ka man jāsagatavojas. Es viņu atpazīstu kā plejādieti. Es dziļi ieskatos viņai acīs, un mēs abas zinām, ko domā otrs un kurp ceļojums vedīs.Istabu piepilda kristāliska, mirdzoša gaisma, kas dejo un plūst pa sienām. Tā mirdz visās krāsās - kā dārgakmeņi. Gaisma nāk caur atveri man pa kreisi, caur kuru es nevaru paskatīties ārā, jo tā ir paralēli man. Gaisma ir vēsa, lai gan tajā pašā laikā silta, kaut kā pavasarīga, mirdzoša. Es saprotu, ka tie ir atspulgi no gaismas kuģa, kas ir piestājis ārā un gaida.Mans brālis skatās uz mani ar atzīšanas, šaubu, nopietnības un baiļu sajaukumu un jautā: "Kas tas ir par mašīnu, ar ko mēs braucam?" Viņa balsī slēpjas atziņa par atbildi, ko viņš pats sev jau ir devis. Es viņam pasmaidu un mierīgi saku: "Es esmu viņa brālis: "Tas nav auto, mīļais Jensi". Mans brālis jūtas apstiprinājies savā atpazīšanas pieņēmumā un nolaiž galvu - manāmi nervozs, nopietns un satraukts - meditatīvi atpazīst un pārdomāti jūt.Sieviete man pretī skatās acīs un ļauj man saprast, ka drīz būs pienācis laiks. Es jūtu viņas domas. Lūdzu, lai viņa vispirms pavada manu ģimeni, jo es vēl vēlos atvadīties no zemes meditācijā un lūgšanā. Es zinu, ka ceļš turp un atpakaļ - līdz viņa mani paņems - aizņem pusstundu.Mana ģimene kopā ar abiem vīriešiem un sievieti atstāj istabu, un viņi dodas uz gaismas kuģa. Es lūdzu un meditēju. Es zinu, ka pēc kāda laika es atgriezīšos uz Zemes. Es ar savu garu un sirdi apskauju un mīlu Zemi un pateicos viņai. Es pamostos.

2.

Es atrodos aptuveni piecu stāvu apaļa torņa pirmajā stāvā. Telpas diametrs ir apmēram seši metri. Tajā ir logu spraugas, kas līdzīgas spraugām. Telpa nav mēbelēta, un tās sienas ir no balti pelēka betona. Uz sienām nav attēlu. Es šajā stāvā esmu viens. Ir īsi pirms krēslas.

Es zinu, ka iebrukums ir nenovēršams. Ēkā, kuru ir daudz, augšējos stāvos ir sapulcējušies daži cilvēki. Mēs gaidām evakuāciju.

Es attaisu matu lenti, un mati man nokrīt pāri pleciem. Es esmu tērpusies baltā mantijā - līdzīgā garai togai. Uzkāpju vienu stāvu uz augšu un redzu apsargus un cilvēkus tādās pašās drēbēs kā es. Šeit esošie cilvēki ir nobijušies, un es sevī jūtu bezpalīdzību un atpazīstamību.
Mēs izveidojam apli un noliecamies ceļos. Mēs lūdzamies.

Es esmu aptuveni piecu stāvu apaļa torņa pirmajā stāvā. Telpas diametrs ir apmēram seši metri. Ir logu spraugas, kas līdzinās spraugām. Telpa nav mēbelēta, un tās sienas ir no balti pelēka betona. Uz sienām nav attēlu. Es šajā stāvā esmu viens. Ir īsi pirms krēslas.Es zinu, ka iebrukums ir nenovēršams. Ēkā - tādu ir daudz - augšējos stāvos ir sapulcējušies daži cilvēki. Mēs gaidām evakuāciju.Es attaisu matu lenti, un mati man nokrīt pāri pleciem. Es esmu tērpusies baltā mantijā - līdzīgā garai togai. Uzkāpju vienu stāvu uz augšu un redzu apsargus un cilvēkus tādās pašās drēbēs kā es. Šeit esošie cilvēki ir nobijušies, un es sevī jūtu bezpalīdzību un atpazīstamību.Mēs izveidojam apli un noliecamies ceļos. Mēs lūdzamies.Pēkšņi es nokļūstu uz ēkas jumta. Es redzu daudzus kosmosa kuģus un vīriešus melnās kaujas kleitās, kas "šturmē" mūsu torni. Visur jūtu uztraukumu un atpazīstamību. Zeme un tās būtnes ir pārstājušas gulēt. Es lūdzu. Es pamostos.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked