Mans kosmoss

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Mans kosmoss

Post by brahbata » Mon Aug 16, 2021 4:54 pm

Image
Image


Mans kosmoss


Es esmu cilvēks, kas staigā pa zemi


Es piedzimu dzīvē ar mērķi sasniegt apgaismību. Mans ceļojums sākās debesīs, kur sākas un beidzas visi mūsu ceļojumi.
Es zinu dažus no saviem atdzimšanas gadījumiem. Es spilgti atceros dzīves Tibetā kā budistu mūks un Indijā kā brāmins. Daudzas manas dzīves bija veltītas garīgajai izglītībai un Visuma noslēpumu izpētei.

Šī ceļojuma pirmsākumi meklējami pagātnē kā molekulārā aminoskābe.
Visa dzīvība ir ar apziņu Apziņa veidojas pakāpeniski, un tās veidošanās ceļš ir atkarīgs no izvēlētā zemes ķermeņa. Tādējādi ameba var darīt tieši to, kas būtu jādara amebai, tāpat kā cilvēks var darīt to, kas būtu jādara cilvēkam. Šeit nav valences tādā nozīmē, ka attīstītāka dzīvība ir vērtīgāka par zemāku šūnu. Gars, kas piepilda mūsu būtību, dzīvo visā kosmosā. Katrā ķermeņa šūnā un viscietākā akmens atomu dejā. Dzīve ir kustība, un kustība ir dzīve.

Mūsu materiālais pieredzes līmenis veido tikai nelielu, bet būtisku enerģijas spektra šķautni enerģijas un matērijas burbulī, kas veido mūsu kosmosu. Neskaitāmi enerģētiskie līmeņi veido eksistences varavīksnes spektru, un visas sfēras mijiedarbojas viena ar otru. Katra inkarnētā būtne nāk pasaulē ar ļoti specifisku uzdevumu, ko var izpildīt TIKAI šī dvēsele. Lai arī cik vienlīdzīgi mēs varētu šķist kopienā, mēs visi esam individuāli. Mēģinājums organizēt sevi sociāli nāk no dziļām ilgām pēc debesu drošības. Tikai tad, kad mīlestība mūs iedzen visdziļākajā tumsā, mēs esam spiesti iznest savu gaismu ārā. Un katrs no mums ir mirdzoša, mirdzoša zvaigzne.

Arī Saules sistēmas planētu struktūrai ir dažādi apziņas aspekti jeb līmeņi. Tāpat kā mēs, cilvēki, sevi uztveram individuāli, arī planētām piemīt vienreizēja apziņa, kas pārsniedz to radījumu individuālo apziņu kopumu, kaut arī tām ir sava daļa kopējā notikumā. No planētas apziņas individuālajiem līmeņiem veidojas Saules apziņa kā kolektīvā apziņa. No tā savukārt rodas sektoru apziņas un kvadrantu apziņas. Šī kalna virsotnē atrodas
galaktikas kolektīvā apziņa, kas kopumā ir vairāk nekā tās daļu summa.


Image

Šai garīgās patiesības materiālās pieredzes formai atbilst daudzdimensiju un daudzdimensiju forma. Tādējādi cilvēka eksistence citos enerģētiskajos līmeņos tiek uztverta kā tīrākā gaisma, un arī citas sfēras atspoguļo mūsu būtību kā toņus frekvenču spektrā. Iespējamo sajūtu daudzveidībai nav robežu - tas, ko var sapņot, kļūst par realitāti šajā vai citā plānā.

Spēks, kas darbojas mūsu būtībā, ir dievišķas izcelsmes - bez sākuma un bez beigām, bez sākuma un bez beigām, bez telpas un bez laika. Tikai mūsu kosmiskās pieredzes konfigurācija piešķir tai formu.

Tādējādi mūsu darbu uz zemes nes dievišķā klātbūtne, un tas ir līdzvērtīgs sfēriskajām parādībām atbilstoši to dabai. Garīgajā nozīmē "lielāks un mazāks" valences atrod savu izpausmi dualitātes pasaulē, ko mūsu fiziskie likumi ļauj mums uztvert.


Mērķis ir vienotība


Spēks, kas izraisa atomu sadalīšanos (kodola skaldīšanās), dod tikpat daudz enerģijas, cik spēks, kas tos apvieno (kodolsintēze). Viņa emocionālajā pieredzē šie divi pāri "bailes un mīlestība" mums ir materiālas būtnes, kas tomēr "pārstāv garu vienotībā". Abi dod enerģiju.

Mēs kā cilvēki mēdzam nodalīties. Varbūt tāpēc, ka mēs sevi izjūtam kā nošķirtus no Debesīm. Patiesība ir tāda, ka mēs
NEKAD neesam atdalīti no Debesīm.


Debesis ir tikai prāta stāvoklis.


Ja mēs vēlamies saprast savu iekļaušanos kosmiskos un enerģētiskos notikumos, mēs varam vērsties pie savas sirds spēka. Tāpat kā sveces liesma ir dievišķās enerģijas izpausme, arī mūsu emocijas mums rāda ceļu. Apmācīts intelekts var būt svarīgs, lai aprēķinātu formulas, bet tas, iespējams, nekad pilnībā neiedziļināsies realitātē, jo ir ierobežots.

Izstiepsim abas rokas pretī mūsu sirds spēkam un veidosim mūsu pasauli patiesā partnerībā.


Ar sveicieniem,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked