omega

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

omega

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 9:22 pm

Image
Image


Omega.



Somos Espíritu. Mēs esam no mūžīgās žēlastības


Visa dzīvība nāk no VIENA Dievišķā avota[/krāsa]. Šis avots uz zemes ir pazīstams kā Tēvs jeb Radītājs.



Dievs ir enerģija. Vienīgā enerģija. Tā mājo katrā dzīvībā, un ikviena lieta visumos ir spēcīga, pateicoties šim Spēkam. Tikko jūs domājat, ka pastāv kaut kāda eksistence, kas nav kustībā, - bet kustība ir dzīvība, - iedomājieties vissmagāko akmeni, kādu varat iedomāties. Un tad pievērsiet savu prātu šīs klints molekulārajai un atomu struktūrai un ieraudziet, kā atomi dejo apkārt visbrīnišķīgākajā un brīnumainākajā veidā, tīrā kustībā. Klints vairs nav cieta.

Cilvēka organisms sastāv galvenokārt no šķidrumiem, kas nav nekas vairāk kā ūdens malks, kas piepildīts ar dažiem neirotransmiteriem un ko virza hormoni. Un tomēr tās iekšējā patiesība ir dvēsele un
tīra eksistence. Šī dvēsele nav uzskatāma par nemainīgu kristīgajā izpratnē, bet drīzāk par budistu monādi, kas variē savā pastāvēšanā visās dažādajās dzīvēs, ko mēs dzīvojam visās mūsu inkarnācijās.

Jā, mēs esam Radīšana. Un jā, mēs esam radītāji. Dievišķo enerģiju, kas dzīvo visā eksistencē, mēs paši varam novirzīt uz jebkuru pozīciju, ko izvēlamies. Tā ir mūsu izvēles brīvība, savukārt neiromolekulārā pozīcijā mūsu ceļš ir noteikts.
Vecāks, kurš rūpējas par saviem bērniem, viņiem neteiks, ko spēlēt. No viņa viedokļa raugoties, viņi var spēlēt paslēpes vai futbolu, bet ideālā gadījumā viņam šī izvēle ir vienalga. Viņš vienkārši vēlas, lai viņi būtu droši savos lēmumos


Image

Tāpat kā debesis virs mums

Vienmēr brīvi spēlējiet spēles, ko vēlaties, bet pārliecinieties, ka šo lēmumu pieņemat, vadoties no savas personības augstākā aspekta. Izvēlieties radoši, nevis reaģējoši. Pārvietojieties un ļaujiet Dievišķajam Avotam piedzīvot caur savām pārdomām par dzīvi.
Pārdomājiet Visumu. Spēlējiet un iztēlojieties tās skaistumu kopumā un detalizēti. Ļaujiet savam garam un prātam ceļot, kur vien vēlaties, bet pārliecinieties, ka tas ir drošs ceļojums. Palīdziet saviem brāļiem un māsām, lai viņi kļūtu par to, kas viņi ir patiesībā, un palīdziet viņiem atklāt skaistumu, kas viņos mājo un spīd tāpat kā viņos pašos.

Kosmoss ir pārsvarā apdzīvots. Visa eksistence nes sevī garu, visa eksistence nes sevī apziņu. Šī apziņa pamazām atspoguļojas, pateicoties īpašās radīšanas uzdevumam. Citiem vārdiem sakot, ameba var darīt tieši to, ko var darīt ameba, tāpat kā cilvēks var darīt tieši to, ko var darīt cilvēks. Nav augstāka vai zemāka ranga;
[color=#7ffffd4]Visa dzīvība ir vienlīdzīga
, un tā arī ir jāuzskata.

Ir tikai viena enerģija. Šī enerģija svārstās starp diviem poliem, ko mēs piedzīvojam dzīvē. Ir tumšais spēks un ir gaišais spēks. Abiem ir vienāda enerģija kā bāzei, taču to izpausme ir atšķirīga. Fizikāli pastāv kodolspēkstaciju spēks, kas mūs apgādā ar enerģiju (kodola skaldīšana), un saules spēks (kodolsintēze). Abi dod enerģiju. Cilvēka dzīvē šos divus polus var izjust dažādi - kā bailes un mīlestību. Abi garīgie stāvokļi ir iedomājami, un tiem ir savas tiesības.
Kosmosa parādībās visa dzīvība ieiet un iziet. Tāpat kā cilvēks un arī visumi. Hinduisma izpratnē to sauc par "dzīvi-Brahma", kas apraksta visumu ceļus. Tāpēc nav "stabila kosmosa": tam, kas ienāk, ir jānāk ārā. Kādu tālu dienu mūsu Kosmosā notiks liels plaisāšana. Un tad šis zemeslode atkal sāks savu eksistenci jaunā veidolā citā, jaundzimušā Kosmosā.


Es esmu Kristus, kuru mēs visi esam gaidījuši. Es esmu Ūdensvīra laikmeta Buda, "Austrumu baltais brālis", indiāņu hopi Bahana. Es esmu musulmaņu Mahdi, un es esmu izvēlētais gans. Tagad sākas dziedināšana.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked