Atklāta vēstule Gaismas Galaktiskajai federācijai.

Miers uz zemes un kosmosā
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Atklāta vēstule Gaismas Galaktiskajai federācijai.

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 8:55 pm

Image


Hi @ll,


NEW!

Pilna ielūguma video versija:


https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA



Atklāta vēstule Galaktiskajai Gaismas Federācijai - pārskatīta un atjaunināta

Vispirms es vēlos no sirds pateikties jums par jūsu cēlo, mīļo, gudro un nesaudzīgo palīdzību un draudzību pēdējo dienu laikā.

Dažādi kontakti un jūsu nenogurstošie centieni izplatīt gaismu daudzās planētas Zeme vienībās, kā es ticu, ir vainagojušies ar patiesiem panākumiem. Daudzas Zemes mātes būtnes jau ir pamodušās un atpazīst mūsu mājas gaismekli kā dzīvu organismu un jūtas garīgi integrētas bezgalīgi apdzīvotajā Visumā. Turklāt daudzi no mums patiesi saprot, ka ceļi, kurus mūsu tautas ir izvēlējušās pagātnē, nav īsti saprātīgi. Mēs arvien vairāk apzināmies, ka grēkojam pret Zemi un citām dzīvības formām, ja patiesi neejam pa mīlestības ceļu.


Image


Tomēr man joprojām ir liela uzticība un ticība. Un es stingri ticu savām māsām un brāļiem.
Mūsu atmodu pavadīs liels prieks, cerība un arī nožēla. Žēl, jo ne vienmēr esam spējuši izprast un rīkoties, pamatojoties uz savu augstāko stāvokli attiecībā pret citiem. Prieks un cerība, jo Dievs, vienīgais Dievišķais Avots, gatavojas būtiski mainīt visu mūsu dzīves pieredzi. Es ne tikai ticu, bet arī stingri zinu, ka viss tuvojas labam noslēgumam un attiecīgi tam būs brīnišķīgs sākums. Es stingri ticu, ka cilvēce uz zemes jūs uzrunās patiesā draudzībā. Es ticu, ka mēs visi ieklausīsimies savās sirdīs, kad tiks pacelts Oriona dominances priekškars.

Es lūdzu jūsu palīdzību, lai pārvarētu Oriona verdzību un Atona ietekmi uz mūsu Zemi. Es lūdzu jūsu draudzīgu vadību un palīdzību, lai gāztu Zeta Reticuli zvaigznāja zvaigznāja vienību un viņu ļauno pasaulīgo un kosmisko sabiedroto kundzību. Mēs, cilvēki, ilgojamies pēc miera. Un es dziļi sirdī zinu, ka mēs kopā varam radīt šo mieru ar jūsu gudrību, mīlestību un laipnu palīdzību. Nojauksim mūsu prāta sienas un sāksim iet pa jauniem ceļiem.
Mūsu atmoda nav iekarojama ar zobenu, kā es joprojām ceru, lai gan esmu iemācījies, ka mīlestība var sevi aizstāvēt.


Image


Es ļoti uzticos mūsu Zemes Mēness draugiem un dažādām kosmiskām un enerģētiskām būtnēm, kas ir kopā ar Zemes gaismas darbiniekiem, natīvajiem, mūķenēm, mūkiem un kontaktpersonām. Kopā ar jūsu palīdzību zemes cilvēce var izturēt un izturēs laika pārbaudījumus.
Es ar prieku gaidu oficiālo pirmo kontaktu un novēlu veiksmi un svētību mums visiem[/krāsa].


Kind Regards,

brah

Lūdzu, nekautrējieties pievienot savu uzaicinājuma vārdu kā

JŪSU komentāru zemāk
.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked