Mida ametivõimud teile teada annavad

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Mida ametivõimud teile teada annavad

Post by brahbata » Thu Mar 10, 2022 6:04 pm

Image
Image



Tsitaadid

Mida ametivõimud teile teada annavad
[/coilor]



"Ma võin teile kinnitada, et lendavad taldrikud, kui need on olemas, ei ole konstrueeritud ühegi Maa võimu poolt."

USA president Harry S. Truman, 4. aprill 1950, Valge Maja pressikonverentsil






"Teaduse arengu tõttu peaksid kõik riigid Maal ühinema, et ellu jääda ja moodustada ühine rinne teiste planeetide elanike rünnaku vastu. Tuleviku poliitika saab olema kosmiline või interplanetaarne."

Kindral Douglas MacArthur, 8. oktoober 1955, New York Times





"Tahan teile isiklikult kinnitada, et valitsuse sees on algatus ja keskne vastutus Nõukogude Liiduga kosmosevaldkonnas tehtava sisulise koostöö programmi väljatöötamise eest, sealhulgas konkreetsete tehniliste ettepanekute väljatöötamise eest."

USA president John F. Kennedy, 12. november 1963, riikliku julgeoleku memorandum NASA juhile James Webbile.





"Ma ei naera inimeste üle, kes ütlevad, et nad on näinud UFOsid. Ma olen ise näinud ühte."

USA president Jimmy Carter, ABC News, 22. jaanuar 1979








"Ma mõtlen aeg-ajalt, kui kiiresti kaoksid meie globaalsed erinevused, kui me seisaksime silmitsi maavälise ohuga väljastpoolt seda maailma."

USA president Ronald Reagan, kõne ÜRO-le, 1987. aastal






"Tõendid viitavad sellele, et Roswell oli tõeline juhtum ja et maaväline kosmoselaev tõepoolest kukkus alla ning et kukkumiskohast on leitud materjali."

Apollo 14 astronaut Edgar Mitchell, filmis "UFOs: 30 aastat eitamist", Learning Channel, 4. märts 1998.





"Identifitseerimata objektid on intelligentse kontrolli all ... on hädavajalik teada saada, kust UFOd tulevad ja millised on nende kavatsused."

"Kulisside taga on kõrgemad ohvitserid tõsiselt mures UFOde pärast."

Admiral Roscoe Hillenkoetter, esimene LKA direktor 1947-50, 28. veebruari 1960. aasta kirjas UFO rühmitusele NICAP ja New York Times'ile.







"Teatatud nähtus on reaalne ja ei põhine visioonil ega väljamõeldisel."

Kindral Nathan Twining, 23. september 1947, staabiülema 1955-56.





"Soovitan tungivalt, et komisjon uuriks UFO nähtusi. Ma arvan, et me võlgneme inimestele selle, et taastada meie usaldusväärsus seoses UFOdega ja uurida seda teemat võimalikult põhjalikult."

USA president Gerald Ford, kui kongresmen, kiri relvajõudude komitee esimehele, 28.3.1966.






"Kui kauaoodatud lahendus UFO-probleemile saabub, siis usun, et see on rohkem kui lihtsalt järgmine väike samm teaduse teel, vaid võimas ja täiesti ootamatu kvanthüpe."

"Meil oli ülesanne, kas õigesti või valesti, hoida avalikkust tähelepanu pööramast."

Prof. J. Allen Hynek, astronoom ja teadlane. USA õhujõudude nõunik filmis "The UFO Experience" ja kaameras, vahetult enne oma surma 1985. aastal.





"Ma olen veendunud, et need objektid on olemas ja et neid ei ole valmistanud ükski riik maa peal."

Air Marshal Lord Dowding, Briti õhujõudude ülemjuhataja 2. maailmasõjas, vastavalt London Sunday Dispatchile, 11. juuli 1954. aastal.







"Mul olid tõendid, et toimus õnnetus ... Ma küsin teilt: kas te olite seal koos minuga? Kas teil oli volitus sellele juurdepääsuks? Te ei saa sellele küsimusele vastata. Te saate ainult kritiseerida, ilma igasuguste vastupidiste tõenditeta."

Kolonel Philip Corso, USA armee teadus- ja arendusosakonna välistehnoloogiate büroo endine juht, president Eisenhoweri ajal riikliku julgeolekunõukogu liige, kaamera ees enne oma surma 1998. aastal.




"Võimalus, et arenenud maaväliste tsivilisatsioonide poolt praegu või meie poolt tulevikus tehtavad tähtedevahelised reisid on võimalik, ei ole põhimõtteliselt vastuolus füüsikapõhimõtetega."

Dr. Harald Puthoff, Institute for Advanced Studies, in Physics Essays, Vol. 9, nr. 1, 1996






"On olemas identifitseerimata lendavad objektid."

Dr. Margared Mead, maailmakuulus antropoloog, september 1974


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked