Cognizance – Meditatsioon.

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Cognizance – Meditatsioon.

Post by brahbata » Sat Nov 20, 2021 2:53 pm

Image
Image


Meditatsioon.


1.


Maailm ei ole selline, nagu teile on seletatud

See on palju ilusam.

Meie õed ja vennad universumist on juba ammustest aegadest saadavad meie arengut ja aitavad inimkonda maa peal.

Nüüd on Jumal otsustanud äratada inimkonna, et teha meile selgeks meie vastutus loodu ees.

Tulevikus ei ole enam rahvusi, Jumal annab meile mõista, et me kõik oleme ühe maa lapsed.

Jumal annab kogu maailmale armastuse, rahu, vabaduse ja tõe.

Image

2.

Ärme usu seda, mida meile ette nähtud, vaid usume seda, mida me isiklikult ja ise kogeme. Võõrad kogemused - kui me tunnistame neid oma tõeks - röövivad meid meie enda isiksusest (isegi kui ego on illusioon ja ei ole püsiv) ja muudavad meid sõltuvaks. Jumal ei taha meid näha orjuses, vaid vabana. Me ei tohiks olla avatud valele, et on olemas põrgu, kus meid karistatakse meie tegude eest. Need, kes tahavad meid panna uskuma, et on olemas põrgu, ei tea või tahavad siduda meie vaimu ja hoida meid sõltuvuses. Ei ole olemas põrgut. Jumal armastab ja ON kõiges, seega ka meis. "Kättemaks" - olgu see siis hea või halb - tekib ainult karmaseaduse, saamise, põhjuse ja tagajärje seaduse kaudu. Me "lepitame" oma halvad teod tulevastes eludes ja head teod saavad tasu. See ei ole karistus, vaid õppimisprotsess. Kunagi ei ole liiga hilja kahetseda. Reinkarnatsioon on igavese elu osa. Kuna kosmos teab nõudmisi reinkarnatsiooni tõestamiseks, siis eksisteerib see ka tulevikus. Me kõik lihtsalt püüdleme Jumala valguse poole, ilma raskusteta ja pingutusteta, vaid töö kaudu. Me ei ole "juhuslikult" siin ja praegu. Ei ole mingit juhust. Tähed õpetavad meile, et nüüd algab Püha Vaimu ajastu. Igaühe ja igaühe jaoks. Ainult armastus, arm ja halastus kehtivad igavikust igavikku. Me oleme pimedad, kuigi võiksime näha.

Image

3. Eneseprogrammeeriv meditatsioon

Ma otsin varjupaika kõigi buddhade ja bodhisattvate juures ja pakun neile oma rahu. Ma valin armastavad ja rahumeelsed mõtted ja suudan seega tajuda armastavat ja rahumeelset keskkonda. Andestamine on õnne võti. Kõrgeim tõde on armastus ja kõrgeim tarkus on sellele omane rahu. Rahu ja armastus peaksid täitma kõiki tundvaid olendeid ja viima meid harmooniasse iseendaga. Ma käin valguse teed ja ei vaeva ennast, isegi kui kogu elu kannatab. Negatiivsust ei ole, vaid ainult tasakaal. Ma käin keskmist teed ja kõnnin üllal kaheksakordset teed. Enda harmoonia laseb mul tajuda kõrgemaid dimensioone. Ma transformeerin ennast, mõeldes, tundes ja olles rahu ja armastust. Minu kõrgem mina juhatab mind ja viib mind valguse juurde. Ma kahetsen oma mõtteid ja tegusid, mis on minus loodud teadmatusest. Järgin tõe teed ja tunnistan. Eneseületus ja rahu on üks. Eksitus tekib teadmatusest tõe suhtes ja see ületatakse armastuse kaudu. Mina olen.

Image

4.

Buddha Gautama Siddharta Shakyamuni õpetab, et õige vaade kujuneb teise inimese hääle ja enda peegelduse järgi. Seega on võimalik muuta oma teadvust ja sellepärast peaksime sellega tegelema. Kes tahab kogeda armastust ja rahu, peaks teadma, et just oma vaateviis, oma vaatepunkt võimaldab maailma rahulikult tajuda. See ei tähenda, et inimene ei tajuks või ei eita sõjakonflikte, keskkonnareostust või muid kannatusi, kuid kui inimene muudab oma vaatenurka selles osas, siis muutub ka tajumine. Kõrgemat vaatepunkti saab saavutada kontemplatsiooniharjutuste kaudu, mis hõlmavad keskendumist iseendale. Egoillusiooni ületamine - mõistes, et elu tähendab muutust ja et me kõik oleme pidevas muutumises - on meditatsiooni lähtepunkt. Enese äratundmine võib seega ületada ennast, mõistes, et me oleme muutustest loodud ja allutatud protsessidele, mis seda muutust põhjustavad. Kannatuste põhjus, õpetab Ülimuslik, on janu - soov elada. See vallandab rea protsesse, mis panevad kõik tundvad olendid kogema kannatusi. Ainult üks kolmandik universumis esinevatest kannatustest on vajalik selle säilitamiseks, kaks kolmandikku on iseenesest põhjustatud. Meele monaadi, mis tekib ja sureb muutuvas proportsioonis (olles seega muutustele allutatud), võib kirjeldada sõltuvuses tekkimise valemiga (pratitya-samutpada, Skrt.). See valem põhjuslikust seosest on väljendatud kõige kokkuvõtlikumal kujul: Läbi (1) teadmatuse kui eeltingimuse, (2) tekivad tõukejõud, läbi tõukejõudude (3) teadvuse, läbi teadvuse (4) vaimse-kehalise individuaalsuse, läbi individuaalsuse (5) kuue meele, läbi kuue meele (6) puudutuse, läbi puudutuse (7) tunnetuse, läbi aistingute (8) janu, läbi janu (9) eluhimu, läbi eluhimu (10) karmiline saamine, läbi saamise (11) uuestisünd, läbi uuestisündi (12) vananemine, suremine, lein, kurbus, kannatused, kurbus ja meeleheide [kaks viimast lõiku välja: Prof. Helmuth von Glasenapp, "Viis maailmareligiooni", Bertelsmann, Eugen Diederichs Verlag, 1963, 1991]

Mõtiskleme ja mediteerime selle üle.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked