EarthWatch – Avastamine.

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Avastamine.

Post by brahbata » Sat Nov 20, 2021 2:50 pm

Image
Image


Avastamine.

Veetsin suure osa oma noorusaastatest tundmatute lendavate objektide otsimisega taevas. Vaatasin alati üles ja lootsin näha neid, mille olemasolu ma oma südames tundsin ja mille reaalsust ma püüdsin intellektuaalselt mõista. Seejuures kõikusin intuitiivse äratundmise ja vaimse kahtluse faaside vahel. Kuid kõik mu aastatepikkune ülespoole vaatamine ei tasunud mind nii, nagu ma olin lootnud.

Täna - pärast mõnda aega oma mõistuse, olemuse ja teadvuse uurimist - on minu jaoks tekkimas paljutõotavam lähenemine.

Image

Lähtudes ideest, et me kõik oleme determineeritud (ja et see kõigi meie alateadvuse ettemääratus on selge), tundub mulle, et teadvuse "treenimine" on põhitingimus maaväliste või interdimensionaalsete lendavate objektide ja nende reisijate edukaks vaatlemiseks.

On oluline konditsioneerida meie meeled, et selline, eelseisev kohtumine on eeldatavasti kindel. Nii et siin on teatud "naiivsus" kasulik, sest see võimaldab meil ületada intellektuaalseid, õpitud kahtlusi. Me tajume oma maailma läbi individuaalsete silmade ja saadud teavet tsenseerib meie teadvus. Meie arusaamad määravad meie tajumise ja seetõttu võime alustada põhjusest.

"Objektiivsus" kui selline tundub mulle olematu. Enamuse tajumine mingi aja jooksul annab meile "kehtiva" maailmapildi ja see mudel kujutab endast alati vaid katset kirjeldada ja mõista reaalsust. Seega on tegemist eelkõige teadmiste ja "tõe" otsimisega iseendas ja seega postuleeritud tõe eemale hoidmisega.

Kui see samm on tehtud südames, jõuab see - varem või hiljem - ka meie mõistusesse. Ja see mõistus võib siis avaneda ka üleliigsetele ja meeltevälistele nähtustele. Eeldatav naiivsus sünnitab - sellisel teadvustamise (enesekohastumise) kujul - hindamatu eelise.

Kui meie meel on avatud selle maailma imedele, on vaid väike samm, kuni see muutub tunnetuseks.

Õppimine tähendab äratundmist.

Nii et kui me tahame kohtuda maaväliste olenditega (nüüd, enne kollektiivse muutuse aega), võime oma teadvuse selle reaalsusega vastandada ja end igas oma olemise hetkes konditsioneerida. Kui me oleme ärkvel ja meie idee varajasest, kohesest kohtumisest teeb kõik muu, siis resonantsi seaduse kohaselt ei lükkub edu edasi. Oluline on aga alati mõelda "avatud" südamega, st olla teadlik universaalsest ja kõikehõlmavast ning kujundavast armastusest.

Tunnistagem seega meie olemuse enesemääratluse olemuslikku jõudu ja olgem teadlikud oma mitmemõõtmelisusest igas meie kogemuse hetkes. Mõte kõndimisest planeedil, tulnukatest tulnukatest tulvil tänaval, avab meie teadvuse (pideva konditsioneerimisega) meie maailma tõekspidamistele. Siiski on oluline mõista, et meie ideed põhinevad meie soovidel ja liikumapanevatel jõududel ning võivad seetõttu mõnikord hägustada meie vahetut kogemust. "Tajumine" on kitsas köie, kuid see ei tähenda, et ei tasuks oma meelt treenida. Kriitilises eneserefleksioonis on meil võimalik eraldada soovid ja lootused vahetust tajumisest. See toimub meie enda südame jõu abil, mis vastab meile iga kognitiivse mõttega kaasnevate tunnete kaudu. Me kõik oleme oma olemuse peremehed ja manifesteerime oma reaalsust oma ideede ja ajendite põhjal. Selle käitumise aluseks on meie teadmatus; ja kui me oleme ausalt valmis võtma vastutuse enda eest, siis universum tasub meile selle eest.

Universumeid on nagu liivaterad meres - ja kõik on mitmekülgselt asustatud. Kontakt enne "ametlikku" kontakti tekib ja on ilmselt kõige tasuvam, kui me suudame saavutada enda individuaalset küpsemist. Me kõik ei tohi kahelda intelligentse elu universaalsuses (sealhulgas ka olemasolevates kontaktides maa-inimeste ja väljastpoolt tulijate vahel), ainult seetõttu, et meil isiklikult ei ole veel "teadlikku" kogemust. Meie teadvustamine võib mõnikord olla tulevikus - ja nii võime me juba täna astuda esimese sammu selle eesmärgi suunas.

Tõe eitamine tähendaks mõistuse sulgemist. Austus on universumi põhimõte ja viib alandlikkuseni. Pole austust - pole teadmist.

"Püha on tõepoolest Laktants, kes eitas Maa kerakujulisust, püha on Augustinus, kes tunnistas kerakujulisust, kuid eitas antipoodid, püha on meie päevade amet, kes tunnistab Maa väiksust, kuid eitab selle liikumist. Aga püham on minu jaoks tõde."

John Kepler



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked