Muude - Unenägu 2

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Muude - Unenägu 2

Post by brahbata » Thu Nov 11, 2021 11:16 am

Image
Image


Dream 2

1.


Ma olen suures saalis Indias. On õhtu ja kõikjal on pahemadjad, millele mungad on end magama rullinud. Kõik kannavad budistlikke kollaseid ja punaseid rüüde. Kindlasti on seal üle 100 munga. Õhk on meeldivalt värske ja mitte vürtsikas. Läbi paljude, laiade klaasita akende näen, et sajab vihma. Tunnistan ühe munkadest ära kui XIV dalai-laama. Kõnnin tema poole, toon rõõmust kiirgades käed kokku traditsioonilise tiibetlaste tervituse jaoks ja hüüan sõbralikult ja rõõmsalt: "Du-la Bab!". Dalai-laama teeb väga vihase näo ja hüüab mind: "Sa loll! Kui rumal sa oled!" Ma olen mõjutatud ja lähen endasse. Ma ärkan üles.

2.

On pärastlõuna. Olen oma õpingusõpradega teel väikesesse, avatud grillmajja Hesseni mäel. Majas istub XIV dalai-laama Tenzin Gyatso. Üks mu sõpradest ütleb lihtsalt "Tere" ja ma ütlen talle: "Ei, vaata siia, nii see käib:" ja ma panen Tiibeti tervituseks käed kokku ja kummardan sügavalt. Dalai-laama ei vaata mind enam nii vihaselt kui esimeses unenäos, kuid ütleb siiski: "Nüüd piisab. Mitte niimoodi." Ma ei ole päris nii mures.

Ma olen Egiptuses. Me kõnnime läbi Alam-Egiptuse kõrbe. Olen koos sõbraga ja meie taga kõnnib palju inimesi. On päikseline suvepäev. Lumi sajab. Hüüan: "Vaata - Egiptuses on lumi!" Me naerame ja viskame üksteist lumepallidega. Siis oleme äkki Egiptuse politseijaoskonnas ja minu vastas istub sõbralik saksa prokurör. Ma naeran ja ütlen: "Meil on kindlasti üksteisele palju rääkida!" Ta naeratab läbi oma naljakate ja tõsiste silmadega ja ütleb: "Jah, ma arvan ka nii..." Ma ärkan üles.

3.

Olen hämaras elutoas. On öö. Mõned küünlad põlevad kappidel. Keset kappi seisab televiisor. Järsku lülitub teler sisse ja sinna ilmub Gautama Buddha pronksist kuju. Ma panen rõõmsalt ja aukartlikult tervituseks käed kokku ja ütlen "Püha!". Järsku istun sohval, mis asub kirstu vastas oleval seinal. Minu kõrval, samuti diivanil, istub umbes 25aastane nikerkarva prillidega ja tumedate, keskmise pikkusega juustega mees. Tal on peened näojooned ja ta räägib saksa keeles, nagu 25aastased tavaliselt räägivad - vabalt, vabalt ja sundimatult. Siis tunnen ma ta ära: Gautama istub minu ees. Ta räägib mulle rõõmsameelselt ja rahulikul toonil, et ma ei peaks muretsema ja et ma kindlasti "saan hakkama" sellega, mida olen ette võtnud. Olen hämmastunud tema suhteliselt "normaalse" maailmavaatelisuse üle. Olen selle kohtumise üle väga õnnelik. Ma ärkan üles.

4.

Olen kosmoses. Tähed vilguvad kõikjal. Ma reisin oma kehas ilma kosmoserõivata. Ma tunnen end soojalt, turvaliselt ja kindlalt. Ma naudin universumit. Järsku leian end ühelt planeedilt. Näen karget jääaurustikku, mida vasakult ääristavad sakilised mäeahelikud. Ma ei kanna ikka veel kosmoseriietust, kuid olen oma füüsilises kehas. Ma olen Saturnil. Minuga on ingel - teksades ja T-särgis. Tervitan teda suure rõõmuga, sest ta on mulle juba ammu tuttav. Tema ja mina naeratame. Ta ütleb, et me võime minna mägedes asuvasse koopasse ja teha end mugavalt. Oleme jää/kivikoopas. Ruum on ebakorrapärase kujuga, siledate, valgete seintega. Ruumi keskel on kohvilaud ja selle ümber tuntud pruuni kangaga kaetud tugitoolid. Meid on umbes kaheksa inimest. Minu arvates on täiesti normaalne olla Saturnil ja mitte vajada kosmoseruumi. Ma ei ole olukorra üle üllatunud. Me kõik naeratame rohkem kui räägime. Ma ärkan üles.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked