EarthWatch – Bodhisattva

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Bodhisattva

Post by brahbata » Thu Nov 11, 2021 11:08 am

Image
Image


bodhisattva

1.


Milliseid teadmisi me siin omandame? Ei mingeid teadmisi. Me oleme siin, et saada tarkust. Ma olen siin, et harida. Ma olen õpetaja, seega olen ma õpetaja. Poliitilised juhid sellel planeedil nimega Maa, ma ei usalda teid. Ma ei usu teid. Ma ei allu teile. Te olete instrumendid. Te kasutate oma niinimetatud võimu, et panna oma rahvale - kellest te peaksite hoolima - korda, rõhuda ja segadust tekitada. Ma ei taha teid süüdistada, süüdistada tuleks ainult iseennast. Sellegipoolest ei järgi ma teid. Religioossed juhid, ma palun teid, et te järgiksite oma kirge. Laske teistel tegeleda oma kirega. Levitage sõna. Ükskõik, mis teid segadusse ajab - järgige valgust. Valgus, mida jumalik Isa laseb teie sees ja teie peal särada. Olge vabad - ärge olge orjad - ärge olge omaenda mõistuse orjad ega teise mõistuse järgijad. Rahu kõigile olenditele. Ma ei ole siin ainult selleks, et hoolitseda oma liigi eest. Ma olen siin, et hoolitseda kõigi liikide eest. Allasurutud ja allasurutud. Ma olen säde. Ma muutun leegiks. Süda valitseb mõistuse üle. Seda nimetatakse vaimuks.

2.

See ema Maa on elus, püha ja loodud kooliks. Tänane Maa pind, mida "valitsevad" anonüümsed nn "juhid", on tõepoolest geto. Maa on osaliselt õõnes. Sees elab püha rahvas - juba eonidest saadik. Kogu selle planeedi ajaloo jooksul on olnud erinevaid ja pidevaid (seega pidevaid) kontakte teistelt planeetidelt pärit looduga. Mõned tulid õpetajatena - mõned tulid meid alistama.

Image

Tänapäeva inimene ei ole selle inimkonna laps, kes on loodud elama Maal kui selle valitseja või isegi kui esimene, viimane ja ainus elanik, kes on saanud vaimu. Enne seda, kui meie sugu ellu kutsuti, eksisteeris mitu perioodi mitu inimkonda. Seega ei ole me planeedi Maa *omanikud*, tegelikult ei ole keegi peale Isa kunagi olnud, on ega tule olema. Me oleme - tõepoolest - loodu loodu seas. Tänapäeva inimene kasutab oma jumalast antud vaba tahet selleks, et eirata jumala seadust. See on tants kuldvasika ümber.
Igaüks ja igaüks meist on mõeldud hoolitsema. Kasutagem oma vaba tahet, et kuuletuda ja järgida jumala reegleid - samal ajal eirates neid reegleid, mille inimene on kehtestanud, et meid mõistatada.
Tänapäeva inimene kasutab oma jumala antud vaba tahet, et eirata jumala seadusi. See on tants kuldvasika ümber.Igaüks ja igaüks meist on mõeldud selleks, et hoolitseda. Kasutagem oma vaba tahet, et kuuletuda ja järgida jumala reegleid - samal ajal eirates neid reegleid, mille inimene on kehtestanud, et meid mõistatada.Mul on väike hääl. Aga vähemalt mul on hääl. Ma olen säde. Ma muutun leegiks. Maailma inimesed, tõuske üles! Me kõik elame orjuses. Ärge elage vaikides. Kaitske jumalikku vaimu, mis elab teie sees. Ärge kuuletuge (mitte kunagi!) neile, kes teid survestavad. Järgige oma kirge. Planeedid on loodud kui anumad. Nad kõik kannavad elu. Tegelikult on nad ise elu. Kiitke Isa, hoolitsege planeedi eest.

3.

Maa kuu erineb sellest, mida meile on õpetatud. Kuu atmosfääris puhuvad ilusad tuuled, olles osa organismist ja selleks, et seda organismi elus hoida. Kuu tumedat külge on hõivanud maaväline rass. Maa inimkonda ühendatakse telepaatia kaudu. Meil kõigil on "üleloomulikud" võimed. Need, kes tahavad meid orjuses hoida, varustavad meid tehnilise kommunikatsioonitoega, et takistada meid oma loodusvarade arendamisel. Eelseisva aja jooksul laiendab inimkond individuaalset ja kollektiivset teadvust.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked