Muud - Unenägu 1

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Muud - Unenägu 1

Post by brahbata » Thu Nov 11, 2021 11:03 am

Image
Image


Unenägu 1

1.


On öö, mitte kauges tulevikus. Ma olen ristkülikukujulises, akendeta ruumis, mis on umbes viis korda kaheksa meetrit suur. Peale kolme pruuni polsterdusega kaetud pilliroogist tugitooli ja väikese laua tugitoolide kõrval on tuba mööblita. Mööbel ei asu keskselt, vaid ühes nurgas toa pikemal küljel. Toas seisavad minust umbes kolme meetri kaugusel mu vend, mu ema, tema poiss ja kaks võõrast meest. Mina istun ühes tugitoolides, mis on suunatud toa keskele - minu vastas istub umbes 25aastane, rahulike silmade ja pikkade tumedate juustega naine. Me ootame ja ma saan aru, et tegemist on ooteruumiga. Tunnen end tõsiselt ja rahulikult.

Naine minu vastas räägib minuga. Ta ütleb, et meie reis algab varsti ja et ma peaksin valmistuma. Ma tunnen ta ära kui plejaadlase. Vaatan talle sügavalt silma ja me mõlemad teame, mida teine mõtleb ja kuhu reis läheb.

Tuba on täis kristallilist, irisevat valgust, mis tantsib ja voolab seintel. See särab kõigis värvides - nagu juveelid. Valgus tuleb läbi avause minu vasakul pool, mille kaudu ma ei saa vaadata välja, sest avaus on minuga paralleelselt. Valgus tundub jahe, kuigi samal ajal on see soe, kuidagi kevadine, sädelevas. Mõistan, et need on väljas maandunud ja ootava valguslaeva peegeldused.

Mu vend vaatab mulle otsa segu äratundmisest, kahtlusest, tõsidusest ja hirmust ning küsib: "Mis auto see on, millega me sõidame?" Tema hääles peitub äratundmine, et ta on endale juba vastuse andnud. Naeratan talle ja ütlen rahulikult: "See ei ole auto, kallis Jens". Mu vend tunneb end oma tunnustavas oletuses kinnitust ja langetab pea - silmanähtavalt närviliselt, tõsiselt ja põnevil - meditatiivselt tunnustades ja mõtlikult tunnetades.

Naine minu vastas vaatab mulle silma ja annab mulle teada, et varsti on aeg käes. Ma tunnen tema mõtteid. Palun teda kõigepealt oma perega kaasa minna, sest ma tahan veel mediteerides ja palvetades maaga hüvasti jätta. Tean, et teekond sinna ja tagasi - kuni ta mulle järele tuleb - kestab pool tundi.

Minu pere lahkub koos kahe mehe ja naisega ning nad lähevad valguslaeva pardale. Ma palvetan ja mediteerin. Ma tean, et mõne aja pärast naasen Maale. Kallistan ja armastan maad oma vaimuga ja südamega ning tänan teda. Ma ärkan üles.

2.

Olen umbes viiekorruselise ümmarguse torni esimesel korrusel. Ruumi läbimõõt on umbes kuus meetrit. Seal on aknaavad, mis sarnanevad luukidega. Ruum on möbleerimata ja selle seinad on valkjast-hallist betoonist. Seintel puuduvad pildid. Ma olen sellel korrusel üksi. On veidi enne õhtuhämarust.

Ma tean, et sissetung on peatselt toimumas. Hoones - mida on palju - on ülemistele korrustele kogunenud mõned inimesed. Ootame evakueerimist.

Lahendan oma juuksesidemet ja juuksed langevad üle õlgade. Mul on seljas valge rüü - mis sarnaneb pika toga moodi. Lähen ühe korruse võrra ülespoole ja näen valvureid ja inimesi, kes on samades rõivastes, mis mul seljas. Siinsed inimesed on hirmul ja ma tunnen endas abitust ja äratundmist.
Me moodustame ringi ja põlvitame. Me palvetame.

Olen umbes viiekorruselise ümmarguse torni esimesel korrusel. Ruumi läbimõõt on umbes kuus meetrit. Seal on aknaavad, mis sarnanevad luukidega. Ruum on möbleerimata ja selle seinad on valkjast hallist betoonist. Seintel puuduvad pildid. Ma olen sellel korrusel üksi. On veidi enne õhtuhämarust.Ma tean, et sissetung on peatselt toimumas. Hoones - mida on palju - on ülemistel korrustel kogunenud mõned inimesed. Me ootame evakueerimist.Lahendan oma juuksepaela ja juuksed langevad üle õlgade. Mul on seljas valge rüü - mis sarnaneb pika toga moodi. Lähen ühe korruse võrra ülespoole ja näen valvureid ja inimesi, kes on samades rõivastes, mis mul seljas. Siinsed inimesed on hirmul ja ma tunnen endas abitust ja äratundmist.Me moodustame ringi ja põlvitame. Me palvetame.Järsku leian end hoone katuselt. Näen arvukaid kosmoselaevu ja mustades lahingurõivastes mehi meie torni "tormamas". Tunnen kõikjal põnevust ja äratundmist. Maa ja selle olendid on lakanud magamast. Ma palvetan. Ma ärkan üles.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked