Minu kosmos

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Minu kosmos

Post by brahbata » Mon Aug 16, 2021 4:40 pm

Image
Image


Minu kosmos


Ma olen inimene, kes kõnnib maa peal


Ma sündisin ellu, mille eesmärk oli saavutada valgustatus. Minu teekond algas taevas, kus kõik meie teekonnad algavad ja lõpevad.
Ma tean mõningaid oma uuestisünnitusi. Ma mäletan elavalt elude seeriad Tiibetis budistliku mungana ja Indias brahmanina. Paljud minu elud olid pühendatud minu vaimsele väljaõppele ja universumi saladuste uurimisele.

See teekond sai oma maise alguse minevikus molekulaarse aminohappena.
Kogu elu on ensouled. Teadvus on järkjärguline ja leiab oma kujunemise tee sõltuvalt valitud maapealsest kehast. Seega võib amööbe teha täpselt seda, mida amööbina peaks saama teha - nii nagu inimene saab teha seda, mida peaks saama teha inimesena. Siin ei ole mingit väärtust selles mõttes, et arenenum elu on väärtuslikum kui madalam rakk. Vaim, mis täidab meie olemust, elab kogu kosmoses. Igas keha rakus ja kõvema kivi aatomite tantsus. Elu on liikumine ja liikumine on elu.

Meie materiaalne kogemustase moodustab vaid tillukese, kuid olulise osa energeetilisest spektrist selles energia-materia mullis, mis moodustab meie kosmose. Olemasolu vikerkaarespektri moodustavad lugematud energeetilised tasandid ja kõik maailmad suhtlevad omavahel. Iga kehastunud olend tuleb maailma väga konkreetse ülesandega, mida saab täita AINULT see hing. Ükskõik kui võrdsed me kogukonnas ka ei tundu olevat, oleme kõik üksikisikud. Katse end sotsiaalselt organiseerida tuleneb sügavast igatsusest taevase turvalisuse järele. Alles siis, kui armastus heidab meid kõige sügavamasse pimedusse, oleme sunnitud oma valgust välja viima. Ja igaüks meist on särav, helendav täht.

Päikesesüsteemi planeedistruktuuril on samuti erinevaid tahke või teadvuse tasandeid. Nii nagu meie, inimesed, tajume end individuaalselt, on ka planeetidel ainulaadne teadvus, mis ületab nende olendite individuaalsete teadvuste kogumi, kuigi neil on oma osa kogu sündmuses. Planeediteadvuse individuaalsetest tasanditest moodustub päikeseteadvus kollektiivse teadvusena. Sellest omakorda tekivad sektoriteadvused ja kvadrandi teadvused. Selle harja tipus on
galaktiline kollektiivne teadvus, mis tervikuna on rohkem kui oma osade summa.

Image

See vaimse tõe materiaalselt kogetav vorm leiab oma vaste mitmemõõtmelises ja ekstramõõtmelises vormis. Seega tajutakse inimese olemasolu teistel energeetilistel tasanditel puhtaima valgusena ja teised sfäärid peegeldavad meie olemust kui toone sagedusspektris. Võimalike meeleliste kogemuste mitmekesisusel ei ole piire - see, mida saab unistada, saab reaalsuseks sellel või mõnel teisel tasandil.

Meie olemust läbiv jõud on jumalikku päritolu - ilma alguse ja lõputa, ilma alguse ja lõputa, ilma ruumi ja ajata. Ainult meie kosmilise kogemuse konfiguratsioon annab sellele vormi.

Seega on meie töö maa peal kantud jumalikust kohalolekust ja on võrdne sfääriliste ilmingutega vastavalt nende olemusele. Valentsid "suurema ja väiksema" vaimse tähenduse mõttes leiavad selle väljenduse duaalsuse maailmas, mida meie füüsilised seadused võimaldavad meil tajuda.


Eesmärk on ühtsus


Aatomeid lahku ajav jõud (tuumalõhustumine) annab sama palju energiat kui neid ühendav jõud (tuumasüntees). Tema emotsionaalses kogemuses on need kaks poolust "hirm ja armastus" meie jaoks materiaalsed olendid, mis siiski "esindavad vaimu ühtsuses". Mõlemad annavad energiat.

Inimestena kipume me eralduma. Võib-olla sellepärast, et me kogeme end Taevast eraldi. Tõde on see, et me oleme
Taevast lahutatud.


Taevas on ainult meeleseisund.


Kui me tahame mõista oma sekkumist kosmilistesse ja energeetilistesse sündmustesse, võime pöörduda oma südame jõu poole. Nii nagu küünlaleek on jumaliku energia väljendus, näitavad meie emotsioonid meile teed. Treenitud mõistus võib olla oluline valemite arvutamiseks, kuid oma piiratuse tõttu ei suuda ta tõenäoliselt kunagi täielikult tegelikkust läbida.

Sirutagem mõlemad käed oma südame jõule ja kujundagem oma maailma tõelises partnerluses.


Parimad tervitused,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked