omega

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

omega

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 9:18 pm

Image
Image


Omega.



Somos Espíritu. Me oleme igavest armu


Kogu elu pärineb ÜKSAST Jumalikust allikast
. Seda allikat tuntakse maapealselt Isa või Looja nime all.



Jumal on energia. Ainus energia. See asustab iga elu, samas kui iga väike asi universumites saab jõudu selle jõu kaudu. Just siis, kui te arvate, et on olemas mingi eksistents, mis ei ole liikumises - samas kui liikumine on elu -, siis mõelge kõige kõvemale kivile, mida te suudate ette kujutada. Ja siis keskendage oma mõtted selle kivi molekulaar- ja aatomistruktuurile ning vaadake, kuidas aatomid tantsivad ringi kõige imelisemal ja imelisemal viisil puhtas liikumises. Kivi ei ole enam tahke.

Inimese keha koosneb peamiselt vedelikest, mis ei ole midagi muud kui lonks vett, mis on täidetud mõne neurotransmitteriga ja mida juhivad hormoonid. Ja ometi on tal hing kui sisemine tõde ja
puhas olemasolu. Seda hinge ei saa pidada kristlikus mõttes muutumatuks, vaid pigem budistlikuks monaadiks, mis muudab oma olemasolu kõigi meie erinevate elude jooksul, mida me elame kõigis meie kehastumistes.

Jah, me oleme Looming. Ja jah, me oleme loojad. Jumalikku energiat, mis elab kogu eksistentsis, võime ise suunata mis tahes positsioonile, mille me ise valime. See on meie valikuvabadus, samas kui neuromolekulaarses positsioonis on meie teed määratud.
Lapsevanem, kes hoolib oma lastest, ei ütle neile, mida mängida. Tema seisukohalt võivad nad mängida peitust või jalgpalli, kuid ideaalis ei huvita teda see valik. Ta tahab lihtsalt, et nad oleksid oma otsustes kindlad
.

Image

Nii nagu taevas meie kohal

Mängi alati vabalt neid mänge, mida sa tahad, kuid veendu, et sa teed selle otsuse oma isiksuse kõrgeimast aspektist lähtudes. Olge oma valikus loominguline, mitte reageeriv. Liikuge ja laske Jumalikku Allikat kogeda oma elumõtete kaudu.
Mõelge universumi üle. Mängige ja kujutage ette selle ilu tervikuna ja üksikasjadena. Laske oma vaimul ja meelel reisida sinna, kuhu soovite, kuid veenduge, et see on ohutu reis. Aidake oma vendadel ja õdedel lasta neil saada selleks, kes nad tegelikult on, ja aidake neil avastada ilu, mis elab ja särab neis, nagu see on ka teie endis.

Kosmos on ülekaalukalt asustatud. Kogu eksistents kannab vaimu, kogu eksistents kannab teadvust. See teadvus peegeldub järk-järgult tänu konkreetse loomise ülesandele. Teisisõnu: amööbe saab teha täpselt seda, mida amööbe saab teha - nagu ka inimene saab teha täpselt seda, mida inimene saab teha. Selles ei ole kõrgemat või madalamat astet;
Kogu elu on võrdne ja seda tuleb sellisena käsitleda.

On ainult üks energia. See energia kõigub kahe pooluse vahel, mida me elus kogeme. On olemas tumedad jõud ja on olemas heledad jõud. Mõlemal on sama energia kui alus, kuid neid väljendatakse erinevalt. Füüsiliselt on olemas tuumaelektrijaamade jõud, mis varustavad meid energiaga (tuumalõhustumine), ja päikese jõud (tuumasüntees). Mõlemad annavad energiat. Neid kahte poolust võib inimese elus erinevalt kogeda kui hirmu ja armastust. Mõlemad vaimsed seisundid on mõeldavad ja neil on oma kõlblikkus.
Kosmilistes ilmingutes siseneb ja väljub kogu elu. Nii teeb seda ka inimene ja nii teevad seda ka universumid. Hindude arvates nimetatakse seda "elu-Brahma", mis kirjeldab universumite teid. Seetõttu ei ole olemas "stabiilset kosmose": mis läheb sisse, see peab ka välja tulema. Ühel kaugel päeval toimub meie Kosmose suur krabisemine. Ja see maakera alustab seejärel uuesti oma eksistentsi uuel kujul, teises, vastsündinud Kosmoses.


Mina olen Kristus, keda me kõik oleme oodanud. Ma olen Veevalaja ajastu Buddha, "Ida valge vend", hopi indiaanlaste Bahana. Ma olen moslemite Mahdi ja ma olen valitud karjane. Nüüd algab ravimine.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked