Liik X - inimesed. Salajane oht maailmale.

Vabadus maal ja merel.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Liik X - inimesed. Salajane oht maailmale.

Post by brahbata » Sun Apr 24, 2022 2:12 pm

Image
Image




Ma kõndisin läbi metsa, kuni jõudsin väikesele lagendikule. Kuu ja tähed särasid oma heledat, kahvatut sära maailma, pannes öise kaste kõikjal särama.
Pehme sammal, mis oli minu senise matka ajal katnud mullast metsapõrandat, andis teed tuhmile aluskasvule lagendiku serval. Vanamees istus juba puust toolile istudes tammepuust laua taga avatud ruumis ja ootas mind. Minu jala all murdus okas ja vanamees vaatas mulle otsa. Ma jätkasin tema poole kõndimist ja ta viipas mulle, et ma võtaksin oma koha tema kõrval.
Me tervitasime teineteist pilguga, tõsise ja lähedase pilguga. Ma tundsin oma südames seda meeldivat heaolu ja soojust, mis võib tulla ainult siis, kui kõndida koos sõpruskonnana igavesti.

Ma istusin toolile. Vaikselt täitis reisija mind ootava plekkpurgi punase veiniga. Me tõstsime üksteisele röstsai ja istusime mõnda aega, vaikselt sõpruses mõtiskledes.
Kui mu süda oli jõudnud tema mõtetesse, küsisin ma temalt: "Palun, sõber. Räägi mulle, kuidas see kord sinu maailmas nendega läks."

Vanamees vaatas näiliselt lagendiku taustal olevaid tumedaid puid, kuid näis neist siiski teadmatuses olevat. Pärast seda, kui ta oli end kogunud, võttis ta mõtlikult veel ühe lonksu oma tassist ja hakkas rääkima.

"Noh, brahbata..." alustas reisija kergelt oma kõnet.
"Võitlus teie maailma suunas lõpeb teisiti, kui see kunagi lõppes minu rahva jaoks," alustas ta. "Meie maailmad jagavad aja tõusu- ja mõõnaperioodi, kuid teie maailm saab terveks." Ta hingas sügavalt sisse ja vaatas mulle otsa. Tema silmad sädelesid sametmustana. Naeratades ütles ta: "Vaim otsustas siis teha minu maailmas pöörde, nii et see pööre sinu maailmas võib nüüd minna teistpidi."

Vanamees vaikis ja otsis taskus oma piipu. Ta näis mõtlevat. Ma kogusin end samuti kokku ja jätkasin siis küsimust: "Räägi mulle liigi X kohta, Animus. Kuidas ma teie arvates kõige targemini oma maailmale, oma rahvale kasu tooksin?"

Vaataja leidis vahepeal oma varustuse oma kombinesooni sügavustest, täitis piibu nuusktubakaga ja süütas selle. Pärast piibu soojendamist võttis ta sügava hingeõhu, hoidis hetkeks hinge kinni, puhus suitsu välja ja rääkis siis minuga. "See on alati ebasoodne, kui arvad end teistest targemaks. Võitmatus ei ole ületatav nutikuse abil. Teie süda viib teid tõe vaimu juurde. Võim, tõeline võim, saavutatakse ainult pühendumise kaudu. Algse iha puhtus ühesainsas olendis võib kinnitada tervete maailmade saatuse."

Kuulasin sisemiselt tema sõnu. Vanamees äratas minus kõhkleva mälestuse mineviku kogemustest. Ta tõmbas veel kord piibust, silitas näiliselt mõtlikult lõuga ja jätkas siis.

"Animus..." alustas ta, rohkem endale kui mulle.
"Isegi minu rahva pühade kirjade hoidjad ei tea, kust need algselt pärit on. Nad on vanad, brahbata, väga vanad. Meie andmetes on nad loetletud paljude nimede all. Samuti ei tea me nende algset nime, rääkimata nende nime arvukatest võimalikest tähendustest. Paljud maailmad mitmes galaktikas nimetavad neid Aspenideks, mõned kutsuvad neid Animusteks ja meie oleme neid alati lihtsalt inimesteks kutsunud."

Vanamees tegi pausi. Mulle tundus, et ta mõtles, milline osa tema kogemusest "inimestest" võiks olla minu jaoks tähenduslik.

"Noh," jätkas ta lõpuks, näiliselt seosetult, pärast teda tabanud mõttekäiku, "igatahes - nad ei võitnud meid lõpuks, see oli meie enda ülbus, mida me nende suhtes tundsime, sest me olime endasse kasvanud, mis põhjustas selle, et nad võtsid tol ajal meie maailma üle."



Vanamees naeris äkki, nagu heidaks ta endale ette vallutatud maailmade olendite rumalust. Siis jätkas ta. "Ärge kunagi alahinnake neid nende väidetava väiksuse tõttu, brahbata, sest siis te ei tunne kosmost ja selle eluviisi. Isegi üks neist olenditest võib hoida kontrolli all kümne täiskasvanud sõdalase nagu teie, kui need mehed ei ole valmis puhta südame ja selge mõistusega. Ärge kunagi vaadake "rahva" esindajale lähedalt silma, ärge kunagi ühendage oma vaimu nende vaimuga, kui teie hing tunneb neid ja te ei ole selleks valmis. Nende teadvus, nende mõtlemine on meile nii võõras, et nõrk tark avastab jõuetu, läbitungiva, külma tahte alles siis, kui me nendega telepaatilisel tasandil kohtume. Need, kes ei tea neist ja nende tõelisest olemusest midagi, näivad neist puutumatult mööduvat. Pidage meeles, et te võite ka "vastu võtta" raadiolained, kui teil on õige detektor. Kuid need lained on "olemas", nad eksisteerivad sõltumata sellest, kas teil on kasutatav mõõtmisseade. Liik X, "inimesed", toimib samuti vaid ühe kollektiivse organismina paljude teiste seas kõigis maailmades."

Vanamees tegi hetkeks pausi ja sirutas oma jäsemeid. Ta naeris vaikselt - võib-olla seetõttu, et nautis oma vananeva keha haavatavust. Siis jätkas ta rääkimist.

"Inimeste" tugevus seisneb nende üksikisikute näilises väiksuses - nad ei jää märkamatult, vaid ainult märkamatult. Ometi on nad kõikjal universumis, vallutades maailma ükshaaval, kuigi vaevalt keegi tunneb neid ära sellisena, nagu nad on - pimeduse valvuritena. Ja nüüd, brahbata," jätkas ta, "see on sinu maailma omakorda......

Kõik maailmas meenutab üksteist," jätkas reisija.
"Iga üksiku haabja liige on analoogne keha ühe rakuga. Nad on telepaatiliselt ja energeetiliselt tugevalt seotud ja omavahel pidevas suhtluses. Ainult tervikuna moodustavad nad organismi, mis tahab teile tõhusalt kahju teha.
Ja nad reisivad pidevalt teie maailmas. Päevast päeva, tunnist tunnini saabuvad siia lugematud inimesed. Lõputult. Nende kaitse seisneb teie teadmatuses.

Me võitlesime kunagi paljude liikidega," lisas vanamees, kuid mitte resigneerunult ohkides, "võideldes iga näiliselt võitmatu hiiglase vastu, kes meile halba soovis, kuid meie mõistus ei olnud "inimeste" jaoks valmis. Seepärast, brahbata, oleme nüüd siin, et anda teile oma selgitus.

Igaüks neist olenditest on pidevas kontaktis kollektiiviga. Mitte ainult teie maailmas, vaid nad läbivad kõik maailmad, kuhu nad on levinud. Ja igaühel neist olenditest on kollektiivne võim, et murda teadvusest välja astuvate täisealiste ja tugevate sõdalaste vaimu. Siiski, olles vallutanud teisi maailmu, terveid maailmasüsteeme, saate te neid nüüd peatada. Nii on see kirjutatud eluraamatusse ja nii joonistavad seda tähed."

Tammepuust laual olev küünal väreles oma viimase leegi suunas. Mu sõber vaatas, näiliselt mõttetult ja maagiliselt vangistatuna, valgusesse, otse energiasse, mis oli kogu elu aluseks.
Me mõlemad vaikisime hetkeks. Ma vajasin vaikust, et seedida kuuldut, ja ta nautis ilmselt oma ammuseid kogemusi "rahvaga". Siis hakkas jälle rändaja, mu kunagine peremees, uuesti alustama.

"Animused on võimsad isandad, sest nad ei ilmuta end esialgu sellisena," ütles vanamees. Ta võttis veel ühe lonksu oma sporist ja jätkas siis. "Ütle mulle, brahbata: kuidas sa võitled vaenlase vastu, kes on liiga väike, et teda vaenlaseks pidada? Kes on kõikjal? Neil on võime kontrollida teie meelt ja te isegi ei märka seda. Paljud liigid on nende teenistuses ja nende kontrolli all. Ja just need füüsiliselt suuremad liigid on teie arvates teie peamised vaenlased.

"Rahvast" saab võita ainult meie südame võimete kaudu. Kaastunde jõud, mis on kõrgemal kui liigi säilitamise instinkt, on teie kõige võimsam relv. Ja seekord, brahbata, seisab maailm ja võidab vaenulikkuse. Mäletage alati, kuidas te nende vaimu tajusite, nende kollektiivse teadvuse helkiva kalkulatsiooni, mis tungis kord teie olemusse. Pidage seda meeles - ja seekord lööge neid - lööge!

"Inimesed".



__________________________________



Märkus: kuulsin haabadest esimest korda umbes 15 aastat tagasi, kui mul oli telepaatiline ühendus sõpradega teisel pool kuud, kes rääkisid mulle neist. Hiljem - kui nad olid vaimselt "toidetud" - kohtusid nad minuga. Siin Hombergis (ma ei reisi enam). Nad kasvavad suuremaks kui maapealsed sipelgad (suurimad sipelgad, mida olen seni näinud, olid umbes 3-4 cm pikad) ja teadlased arvavad, et tegemist on Lõuna-Ameerikast või Aasiast sissetoodud liikidega - kuid see ei ole nii. Nad töötavad koos Orioni Föderatsiooni isanda Atoniga. Meil on TÕELINE liitlane: maapealsed ämblikud. Ämblikud on ka suurepärased telepaadid ja võitlejad. Nad arvavad, et meie, inimesed, oleme liiga pehmeks jäänud, lihtsalt sellepärast, et nad ise on sõdalased. Ja nad on meiega liitunud haabja vastu.
Me võidame.





der SPIEGEL nr 5/28.1.2008

kirjutab leheküljel 120:

Sõjasipelgate edu retsept


Argentiina sipelgas (Linepithema humile) on vallutanud maailma ja teda leidub nüüd kuuel kontinendil. Illinoisi Ülikooli teadlased Urbanas on nüüd avastanud selle edu saladuse. Kaheksa aastat on nad jälginud, kuidas putukas on vallutanud Lõuna-California Rice Canyoni. Uuringu kohaselt järgivad uustulnukad teel oma sihtkohta kaks erinevat strateegiat: kõigepealt ründavad nad oma kohalikke sugulasi, et neid ära süüa, ja hiljem hävitavad nad süstemaatiliselt konkurentide toiduallikad. Söömine ja näljutamine - selle topeltstrateegiaga on nad ilmselt väga edukad: enne Rice Canyoni saabumist oli seal 23 kohalikku sipelgaliiki, kuid hiljuti vaid 2. Ainult selliste sissetungide reaalajas jälgimisega saame mõista dünaamilisi protsesse, mille abil võõrad liigid lõpuks võidavad", selgitas sipelgateadlane Andrew Suarez.




"Mängime peremeest ja sulast"
Depeche Mode

Nüüd - dimensioonidevahelise altruismi jõud kasutavad tarkuse mõõka, et lõpuks ometi võita.






Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked