Разни - Сън 3

Мир на земята и добра воля към хората.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Разни - Сън 3

Post by brahbata » Tue Nov 09, 2021 11:39 am

Image


Dream 3

Карам кънки със семейството си в дискотека с ролери. Навсякъде блестят цветни светлини. Ние сме в добро настроение. Усещам, че нещо ще се случи.

Изведнъж се озовавам в Тибет. Намирам се в една стая в двореца Потала. Там е семейството ми и множество тибетски монаси. Един от монасите пристъпва към мен и ми казва, че сега ще се оженя. Облечена съм в бяло сако, което стига до коленете ми и е украсено със златни бродерии.

Следвам багажа на монасите, които искат да ме заведат при бъдещата ми съпруга. Минаваме през две-три големи стаи и тогава се приближавам до млада, руса тибетка с прическа на балончета. Тя изглежда красива и изглежда много духовна и зряла, сериозна. Очите ни се срещат и можем да четем мислите си един на друг. Тя си мисли: "Но той е светски...", а аз гледам засрамено и разпознаваемо надолу.Решавам да поработя върху вниманието си

Тогава Следвам монасите покрай една трибуна, на която са насядали много хора. Една моя позната е там, седнала в инвалидна количка - с огромен червен сомбреро тюрбан на главата. Не познавам останалите. Казват ми, че предстои да бъда коронясан за Далай Лама и в същото време сватбата ми е предстояща. Объркана съм и се чудя дали ще мога да се справя с тези задачи.

Изведнъж небето над Лхаса се изпълва с бойни самолети. Поглеждам нагоре и виждам огромни ескадрили, които се приближават застрашително.

Седя срещу командира на всички самолети. Командирът е Хелмут Кол. Той ми казва: "Ще ти попреча да станеш Далай Лама и да се ожениш!" Отговарям му, че не се страхувам от него и как може да го направи?

Кол отговаря, че е прочел на началната страница на DJ Бобо, че пистата на летището в Лхаса е обградена от огромна подземна котвена верига. И той щял да хване тази верига в единия край със самолетите си, след което да изтръгне пистата от земята и да я вземе със себе си. Тогава Лхаса щеше да бъде отрязана от външния свят и никой нямаше да знае, че аз съм новият Далай Лама.

Отговорих му със сигурно чувство и твърда воля, че няма да има шанс. Събудих се.

Image

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked