EarthWatch – Bodhisattva

Мир на земята и добра воля към хората.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Bodhisattva

Post by brahbata » Tue Nov 09, 2021 11:11 am

Image

Image


бодхисатва

1.


Какво знание сме дошли да придобием? Никакво знание. Ние сме тук, за да придобием мъдрост. Аз съм тук, за да се образовам. Аз съм учен, следователно съм учител. Политическите лидери на тази планета, наречена Земя, не ви се доверявам. Не ви вярвам. Не ви се подчинявам. Вие сте инструменти. Използвате така наречената си власт, за да внасяте безпорядък, потисничество и объркване сред хората си - за които би трябвало да се грижите. Не искам да ви обвинявам, човек трябва да обвинява само себе си. Въпреки това аз не ви следвам. Религиозни лидери, моля ви да преследвате своята страст. Оставете другите да преследват своята страст. Разпространявайте информацията. Без значение какво ви обърква - следвайте светлината. Светлината, която божественият Отец оставя да блести във вас и върху вас. Бъдете свободни - не бъдете роби - не бъдете нито роби на собствения си ум, нито последователи на чуждия. Мир на всички същества. Аз не съм тук само за да се грижа за собствения си вид. Аз съм тук, за да се грижа за всички видове. Потиснатите и потискащите. Аз съм искра. Ще се превърна в пламък. Сърцето ще властва над ума. Това се нарича дух.

2.

Тази майка Земя е жива, свещена и замислена като училище. Днешната земна повърхност, "управлявана" от анонимни така наречени "лидери", наистина е гето. Земята е отчасти куха. Вътре в нея живеят свещени хора - от векове. През цялата история на тази планета е имало различни и постоянни (следователно стабилни) контакти със сътворения, произхождащи от други планети. Някои от тях са идвали като учители - други са идвали, за да ни подчинят.

Image

Днешният човек не е рожба на човечеството, създадено да живее на Земята като неин владетел или дори като първи, последен и единствен жител, получил дух. Преди нашият вид да се появи на бял свят, са съществували няколко периода на няколко човешки рода. Следователно ние не сме *собственици* на планетата Земя, всъщност никой освен Отец никога не е бил, е и ще бъде такъв. Ние сме - наистина - творение сред творенията. Днешният човек използва дадената му от Бога свободна воля, за да пренебрегва Божия закон. Това е танцът около златното теле.
Всеки и всеки от нас е предназначен да се грижи. Нека използваме свободната си воля, за да се подчиняваме и да следваме божиите правила - като същевременно пренебрегваме онези правила, установени от човека, за да ни озадачи.
Днешният човек използва дадената му от бога свободна воля, за да пренебрегне божия закон. Това е танцът около златното теле. Всеки и всяка от нас е призвана да се грижи. Нека използваме свободната си воля, за да се подчиняваме и да следваме божиите правила - като същевременно пренебрегваме онези правила, установени от човека, за да ни озадачи. Аз имам малък глас. Но поне имам глас. Аз съм искра. Ще се превърна в пламък. Хора по света, станете! Всички ние живеем в робство. Не живейте в мълчание. Защитавайте божествения дух, който живее във вас. Не се подчинявайте (никога!) на онези, които ви оказват натиск. Преследвайте своята страст. Планетите са създадени като съдове. Всички те носят живот. Всъщност те самите са живот. Възхвалявайте Отца, грижете се за планетата.

3.

Луната на Земята е различна от това, което са ни учили. В атмосферата на Луната духат красиви ветрове, които са част от организма и за да поддържат този организъм жив. Тъмната страна на Луната е заета от извънземна раса. Човечеството на Земята ще се свърже с нея чрез телепатия. Всички ние притежаваме "свръхестествени" сили. Онези, които искат да ни държат в робство, ни осигуряват техническа комуникационна подкрепа, за да ни попречат да разработваме природните си ресурси. В рамките на предстоящото време човечеството ще разшири индивидуалното и колективното си съзнание.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked