Разни - Сън 1

Мир на земята и добра воля към хората.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Разни - Сън 1

Post by brahbata » Tue Nov 09, 2021 11:07 am

Image
Image


Сън 1

1.


Нощ, недалеч в бъдещето. Намирам се в правоъгълна стая без прозорци с размери около пет на осем метра. Освен три тръстикови фотьойла, покрити с кафява тапицерия, и малка масичка до фотьойлите, стаята не е обзаведена. Мебелите не са разположени централно, а в ъгъла откъм дългата страна на стаята. В стаята брат ми, майка ми, приятелят ѝ и двама непознати мъже стоят на около три метра от мен. Аз седя в един от фотьойлите, обърнат към центъра на стаята - срещу мен седи около 25-годишна жена със спокойни очи и дълга тъмна коса. Чакаме и аз разбирам, че стаята е чакалня. Чувствам се сериозен и спокоен.

Жената срещу мен ми говори. Тя казва, че пътуването ни ще започне скоро и че трябва да се подготвя. Разпознавам я като плеядианка. Гледам я дълбоко в очите и двамата знаем какво мисли другият и накъде отива пътуването.

Стаята е изпълнена с кристална, преливаща се светлина, която танцува и тече по стените. Тя блести във всички цветове - като скъпоценни камъни. Светлината идва през един отвор от лявата ми страна, през който не мога да погледна навън, защото отворът е успореден на мен. Светлината е хладна, макар че в същото време е топла, някак пролетна, блестяща. Осъзнавам, че това са отраженията на светлинния кораб, който е кацнал навън и чака.

Брат ми ме поглежда със смесица от признание, съмнение, сериозност и страх и ме пита: "Каква е тази кола, която караме?" В гласа му се крие разпознаването на отговора, който вече си е дал. Усмихвам му се и спокойно казвам: "Това не е кола, скъпи Йенс". Брат ми се чувства потвърден в разпознаващото си предположение и свежда глава - видимо нервен, сериозен и развълнуван - медитативно разпознаващ и мислено чувстващ.

Жената срещу мен ме гледа в очите и ми дава да разбера, че скоро ще дойде време. Усещам мислите ѝ. Моля я първо да придружи семейството ми, тъй като все още искам да се сбогувам със земята в медитация и молитва. Знам, че пътуването дотам и обратно - докато тя ме вземе - отнема половин час.

Семейството ми напуска стаята заедно с двамата мъже и жената и те се качват на борда на светлинния кораб. Аз се моля и медитирам. Знам, че след известно време ще се върна на Земята. Прегръщам и обичам Земята с духа и сърцето си и ѝ благодаря. Събуждам се.

2.

Намирам се на първия етаж на кръгла кула на около пет етажа. Помещението е с диаметър около шест метра. Има прозорци с прорези, подобни на вратички. Помещението е необзаведено, а стените му са направени от бяло-сив бетон. По стените няма картини. Аз съм сам на този етаж. Малко преди да се стъмни.

Знам, че нахлуването е неизбежно. В сградата - каквито има много - някои хора са се събрали на горните етажи. Чакаме евакуацията.

Развързвам лентата на косата си и косата пада върху раменете ми. Облечен съм в бяла роба - подобна на дълга тога. Изкачвам се на един етаж и виждам охранители и хора в същите одежди, в които съм облечен и аз. Хората тук се страхуват, а аз усещам безпомощност и признание в себе си.
Образуваме кръг и коленичим. Молим се.

Намирам се на първия етаж на кръгла кула на около пет етажа. Помещението е с диаметър около шест метра. На прозорците има прорези, подобни на вратички. Помещението не е обзаведено, а стените му са от бяло-сив бетон. По стените няма картини. Аз съм сам на този етаж. Малко преди да се стъмни. Знам, че инвазията е неизбежна. В сградата - каквито има много - някои хора са се събрали на горните етажи. Чакаме евакуацията. Развързвам лентата на косата си и косата пада върху раменете ми. Облечен съм в бяла роба - подобна на дълга тога. Изкачвам се на един етаж и виждам охранители и хора в същите одежди, в които съм облечен и аз. Хората тук се страхуват, а аз усещам безпомощност и признание в себе си. Образуваме кръг и коленичим. Молим се. Изведнъж се озовавам на покрива на сградата. Виждам многобройни космически кораби и мъже в черни бойни облекла, които "щурмуват" нашата кула. Усещам вълнение и признание навсякъде. Земята и нейните същества са спрели да спят. Моля се. Събуждам се.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked