омега

Мир на земята и добра воля към хората.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

омега

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 9:15 pm

Image
Image


Omega.



Somos Espíritu. Ние сме от вечна благодат


Целият живот идва от ЕДИН Божествен източник
. Този източник е известен на земята като Отец или Създател.



Бог е енергия. Единствената енергия. Тя обитава всеки живот, а всяко малко нещо във вселените е подсилено от тази Сила. Точно когато си мислите, че съществува нещо, което не е в движение - а движението е живот - помислете за най-твърдата скала, която можете да си представите. А след това съсредоточете ума си върху молекулярната и атомната структура на тази скала и вижте как атомите танцуват по най-чудните и чудотворни начини в чисто движение. Скалата вече не е твърда.

Човешкото тяло се състои предимно от течности, които не са нищо повече от глътка вода, изпълнена с някои невротрансмитери и задвижвана от хормони. И все пак душата е вътрешна истина и
чисто съществуване. Тази душа не трябва да се разглежда като неизменна по християнски, а по-скоро като будистка монада, която променя своето съществуване през всички различни животи, които живеем във всички наши прераждания.

Да, ние сме Сътворението. И да, ние сме създатели. Божествената енергия, която живее във всяко съществуване, може да бъде насочена от нас към всяка позиция, която изберем. Това е нашата свобода на избор, докато при невромолекулярната позиция пътищата ни са определени.
Родител, който се грижи за децата си, няма да им казва какво да играят. От негова гледна точка те могат да играят на криеница или футбол, но в идеалния случай той не се интересува от този избор. Той просто иска те да са сигурни в решенията си
.

Image

Така правят и небесата над нас

Винаги се чувствайте свободни да играете игрите, които искате, но се уверете, че вземате това решение от най-висшия аспект на собствената си личност. Бъдете креативни, а не реактивни в избора си. Преместете се и позволете на Божествения Източник да бъде преживян чрез вашите собствени размисли за живота.
Съзерцавайте Вселената. Играйте и си представяйте красотата му като цяло и в детайли. Позволете на духа и ума си да пътуват, където пожелаете, но се уверете, че това е безопасно пътуване. Помогнете на братята и сестрите си да станат такива, каквито са в действителност, и им помогнете да разгърнат красотата, която живее и сияе в тях, както в самите вас.

Космосът е преобладаващо населен. Всяко съществуване носи дух, всяко съществуване носи съзнание. Това съзнание се отразява постепенно благодарение на задачата за специфично създаване. С други думи: амебата може да прави точно това, което може да прави - точно както човекът може да прави точно това, което може да прави човекът. В това отношение няма по-висок или по-нисък ранг;
Целият живот е равен и трябва да се разглежда като такъв.

Съществува само една енергия. Тази енергия се колебае между два полюса, които изпитваме в живота. Има тъмна сила и светла сила. И двете имат една и съща енергия като база, но се изразяват по различен начин. Физически съществува силата на ядрените електроцентрали, които ни снабдяват с енергия (ядрено делене), и силата на слънцето (ядрен синтез). И двете дават енергия. Тези два полюса могат да се преживеят по различен начин в човешкия живот като страх и любов. И двете психични състояния са мислими и имат своята допустимост.
В космическите изяви целият живот влиза и излиза. Както и човекът, така и вселените. В индуисткото схващане това се нарича "живот-Брахма", което описва пътищата на вселените. Следователно не съществува "стабилен космос": това, което влиза, трябва да излезе. В един далечен ден ще настъпи голямо разпукване на нашия Космос. След това това земно кълбо ще започне отново своето съществуване в нова форма на различен новороден Космос.


Аз съм Христос, когото всички чакахме. Аз съм Буда от епохата на Водолея, "белият брат на Изтока", Бахана на индианците хопи. Аз съм Махди на мюсюлманите и съм избраният пастир. Сега започва лечението.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked