Отворено писмо до Галактическата федерация на светлината.

Мир на земята и добра воля към хората.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Отворено писмо до Галактическата федерация на светлината.

Post by brahbata » Wed Aug 11, 2021 8:48 pm

Image


Hi @ll,


NEW!

Видеоверсия на пълната покана:

https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA



Отворено писмо до Галактическата федерация на светлината - преработено и актуализирано


Преди всичко искам да ви благодаря от все сърце за благородната, любяща, мъдра и непрестанна помощ и приятелство през последните няколко дни досега.

Различните контакти и неуморните ви усилия да разпространявате светлината в много структури на планетата Земя се увенчават с истински успех, както вярвам. Много същества от майката Земя вече са се пробудили и разпознават нашето домашно светило като жив организъм и се чувстват духовно интегрирани в една безкрайно населена вселена. Освен това мнозина от нас наистина разбират, че пътищата, по които са вървели нашите народи в миналото, не са съвсем разумни. Все повече осъзнаваме, че грешим срещу Земята и другите форми на живот, когато не вървим по пътя на истинската любов.


Image


Все още обаче имам голямо доверие и вяра. И аз твърдо вярвам в моите сестри и братя.
Пробуждането ни ще бъде съпроводено с голяма радост, надежда, но и с някои съжаления. Съжаляваме, защото не винаги сме били в състояние да разберем и да действаме от по-високата си позиция спрямо другите. Радост и надежда, защото Бог, единственият Божествен Източник, е на път да промени из основи целия ни житейски опит. Аз не само вярвам, но и твърдо знам, че всичко върви към добър край, съответно ще има прекрасно начало. Твърдо вярвам, че земното човечество ще ви подаде ръка за истинско приятелство. Вярвам, че всички ще послушаме сърцата си, когато завесата на господството на Орион се вдигне.

Моля ви за помощ, за да преодолеем поробването на Орион и влиянието на Атон върху нашата Земя. Моля за вашето приятелско напътствие и помощ за сваляне на господството на същностите от звездното съзвездие Зета Ретикули и техните зли световни и космически съюзници. Ние, хората, копнеем за мир. И дълбоко в сърцето си знам, че можем да създадем този мир заедно с вашата мъдрост, любов и любезна помощ. Нека съборим стените на умовете си и да започнем да вървим по нови пътища.
Нашето пробуждане не трябва да бъде победено с меч, както все още се надявам, макар че научих, че любовта може да се защити.


Image


Вярвам много на нашите земни лунни приятели и на различните космически и енергийни същества, които са неотлъчно до земните светлинни работници, туземци, монахини, монаси и контактьори. Заедно, с ваша помощ, земното човечество може и ще устои на изпитанията на времето.
С радост очаквам официалния първи контакт и пожелавам късмет и благословия на всички нас
.


Kind Regards,

brah

Моля, не се колебайте да напишете собствена покана като

ВАШИЯТ коментар по-долу
[/colour].


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked