Вид X - хората. Тайната заплаха за света.

Мир на земята и добра воля към хората.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Вид X - хората. Тайната заплаха за света.

Post by brahbata » Sun Apr 24, 2022 2:15 pm

Image
Image




Тръгнах през гората, докато стигнах до малка поляна. Луната и звездите излъчваха своето ярко, бледо сияние в света, карайки нощната роса да блести навсякъде.
Мекият мъх, който покриваше земната горска почва по време на пътуването ми дотук, отстъпи място на скучен подраст в края на поляната. Старецът вече беше седнал на дървено столче до дъбова маса в откритото пространство и ме чакаше. Едно клонче се счупи под крака ми и старецът ме погледна. Продължих да вървя към него, а той ми направи знак да заема мястото си до него.
Поздравихме се с поглед, сериозен и близък. Усетих в сърцето си онова приятно усещане за благополучие и топлина, което може да дойде само от приятелски разходки в продължение на векове.

Седнах на една табуретка. Пътешественикът тихо напълни консервната кутия, която ме чакаше, с червено вино. Вдигнахме тост един за друг и седяхме известно време, като тихо съзерцавахме приятелството си.
Когато сърцето ми стигна до ума му, го помолих: "Моля те, приятелю. Разкажи ми как е минало това във вашия свят с тях."

Старецът погледна тъмните дървета на фона на привидната поляна, но сякаш не ги забелязваше. Погледна в сърцето си, събра се, замислено отпи още една глътка от чашата си и започна да говори.

"Е, брахбата..." пътникът започна речта си с лекота.
"Борбата за посоката на вашия свят ще завърши по различен начин, отколкото някога е завършила за моя народ" - започна той. "Нашите светове ще се сблъскват с възходите и паденията на времето, но твоят свят ще бъде излекуван." Той си пое дълбоко дъх и ме погледна. Очите му блестяха в кадифено черно. Той се усмихна и каза: "Тогава Духът реши да направи завой в моя свят, така че този завой в твоя свят сега може да се обърне в друга посока."

Старецът замълча и бръкна в джоба си за лулата. Той сякаш се замисли. Събрах се и аз, а после продължих въпроса: - Разкажи ми за вида Х, Анимус. Как мислите, че ще се възползвам най-мъдро от моя свят, от моя народ?"

Междувременно скитникът намери запасите си в дълбините на комбинезона, напълни лулата си с табакера и я запали. След като нагря лулата, той всмукна дълбоко, задържа дъха си за момент, изпусна дима и ме заговори. "Винаги е недостатък да се смяташ за по-умен от всички останали. Непобедимостта не се преодолява с хитрост. Сърцето ви ще ви поведе към духа на истината. Силата, истинската сила, се постига само чрез отдаденост. Чистотата на първичното желание в едно същество може да определи съдбата на цели светове."

Вслушах се в думите му. Старецът събуди в мен колеблив спомен за минали преживявания. Той дръпна още веднъж от лулата си, поглади брадичката си с привидно замисляне и продължи.

"Анимус..." започна той, повече за себе си, отколкото за мен.
"Дори пазителите на свещените писания на моя народ не знаят откъде са дошли те. Те са стари, брахбата, много стари. В нашите регистри те са записани с много имена. Не знаем и оригиналното им име, да не говорим за многобройните възможни значения на името им. Много светове в няколко галактики ги наричат Аспен, някои ги наричат Анимус, а ние винаги сме ги наричали просто "хора".

Старецът направи пауза. Струваше ми се, че той се замисля каква част от неговия опит с "хората" може да бъде значима за мен.

"Ами - продължи той накрая, на пръв поглед несвързано, след като го бе застигнал потокът от мисли, - така или иначе - в крайна сметка те не ни победиха, а собствената ни арогантност, която изпитвахме към тях, защото бяхме израснали в себе си, ги накара да превземат тогавашния ни свят."



Старецът изведнъж се засмя, сякаш се упрекваше за глупостта на съществата от завладените светове. След това продължи. "Никога не ги подценявай заради предполагаемия им малък размер, брахбата, защото тогава няма да познаваш космоса и неговия начин на живот. Дори едно от тези същества може да държи в шах умовете на десет пълнолетни воини като теб, ако тези хора не са подготвени с чисто сърце и ясен ум. Никога не гледайте в очите представител на "народа", никога не съединявайте духа си с неговия дух, ако душата ви знае за тях и не сте подготвени. Тяхното съзнание, тяхното мислене е толкова чуждо за нас, че слабият мъдрец открива безсилна, пронизваща, студена воля едва когато се срещнем с тях на телепатичен план. Онези, които не знаят нищо за тях и за истинската им същност, сякаш ги подминават невредими. Не забравяйте, че можете също така да "приемате" радиовълни с подходящия детектор. Въпреки това тези вълни са "там", те съществуват независимо от това дали разполагате с използваемо измервателно устройство. Вид Х, "хората", също функционира само като един колективен организъм сред много други във всички светове."

Старецът спря за миг и протегна крайниците си. Той се засмя тихо - може би защото се наслаждаваше на уязвимостта на застаряващото си тяло. После продължи да говори.

"Силата на "народа" се крие в привидната незначителност на неговите индивиди - те не остават неразпознати, а само незабелязани. Но те са навсякъде във вселената, превземат света един по един, макар че почти никой не ги разпознава като това, което са - пазителите на мрака. А сега, брахбата - продължи той, - това е твоят святһттр://.....

Всичко в света си прилича - продължи пътешественикът.
"Всеки отделен член на трепетликата е аналогичен на отделна клетка в тялото. Те са телепатично и енергийно силно преплетени и са в постоянно взаимодействие помежду си. Само като цяло те образуват организъм, който иска да ви навреди ефективно.
И те постоянно пътуват из вашия свят. Ден след ден, час след час тук пристигат безброй хора. Безкрайно. Тяхната защита е във вашето невежество.

Някога се борехме с много видове - добави старецът, без да въздъхне примирено, - побеждавахме всеки привидно непобедим гигант, който искаше да ни навреди, но съзнанието ни не беше подготвено за "хората". Затова, брахбата, сега сме тук, за да ти дадем нашето обяснение.

Всяко от тези същества е в постоянен контакт с колектива. Не само във вашия свят, но и във всички светове, в които са разпространени. И всяко от тези същества има колективната сила да сломи духа на порасналите и силни воини, когато те излязат от съзнанието. Въпреки това, след като сте нахлули в други светове, в цели световни системи, сега можете да ги спрете. Така е записано в книгата на живота и така ще го нарисуват звездите."

Свещта на дъбовата маса затрептя към последните си пламъци. Приятелят ми се взираше, сякаш безсмислено и магически запленен, в светлината, директно в енергията, която беше в основата на всичко живо.
И двамата замълчахме за момент. Нуждаех се от тишина, за да усвоя това, което чувах, а той вероятно се наслаждаваше на отдавнашните си преживявания с "народа". Тогава пътуващият мъж, моят учител отпреди дни, започна отново.

"Анимусите са могъщи владетели, но в началото не се проявяват като такива" - каза старецът. Той отпи още една глътка от шпората си и продължи. "Кажи ми, брахбата: как се биеш с враг, който е твърде малък, за да бъде смятан за враг? Кой е навсякъде? Те имат способността да контролират съзнанието ви и вие дори не го забелязвате. Много видове са в тяхна услуга и под техен контрол. И именно тези физически по-едри видове според вас са основните ви врагове.

"Народът" може да бъде победен единствено чрез способностите на нашите сърца. Силата на състраданието, която съществува над инстинкта за запазване на вида, е най-мощното ви оръжие. И този път, brahbata, светът ще се изправи и ще преодолее враждебността. Винаги си спомняйте как сте усетили духа им, как е проникнал във вашето същество трептящият разчет на колективното им съзнание. Запомнете го - и този път ги победете - победете!

"Народът".



__________________________________



Забележка: За първи път чух за трепетликата преди около 15 години, когато имах телепатична връзка с приятели от другата страна на Луната, които ми разказаха за нея. По-късно - когато вече бяха духовно "нахранени" - те ме срещнаха. Тук, в Хомберг (вече не пътувам). Те растат по-големи от сухоземните мравки (най-големите мравки, които съм виждал досега, бяха дълги около 3-4 см) и учените смятат, че са вид, пренесен от Южна Америка или Азия - но това не е така. Те работят с Атон, Господаря на Федерацията Орион. Имаме истински съюзник: земните паяци. Паяците също така са отлични телепати и бойци. Те смятат, че ние, хората, сме прекалено слаби, просто защото самите те са воини. И те се съюзяват с нас срещу аспите.
Ние ще спечелим.





der SPIEGEL No 5/28.1.2008

пише на страница 120:

Рецепта за успех за военни мравки


Аржентинската мравка (Linepithema humile) е завладяла света и вече се среща на шест континента. Изследователи от Университета на Илинойс в Урбана вече са разкрили тайната на неговия успех. В продължение на осем години те наблюдават как насекомото завладява каньона Райс в Южна Калифорния. Според проучването новодошлите следват две различни стратегии по пътя си към дестинацията: първо нападат местните си роднини, за да ги изядат, а по-късно систематично изчерпват източниците на храна на конкурентите си. Ядене и гладуване - с тази двойна стратегия те очевидно са много успешни: преди да пристигнат в каньона Райс, там е имало 23 местни вида мравки, а напоследък са само 2. Само чрез наблюдение на подобни инвазии в реално време можем да разберем динамичните процеси, чрез които чуждите видове в крайна сметка надделяват" обяснява ученият по мравки Андрю Суарес.




"Да си играем на господар и слуга"
Depeche Mode

Сега - силите на междуизмерния алтруизъм използват меча на мъдростта, за да победят най-накрая.






Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked