Álom 2

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Álom 2

Post by brahbata » Mon Jun 28, 2021 5:58 pm

Álom 2


1.


Egy nagy teremben vagyok Indiában. Este van, és mindenütt fattyúszőnyegek vannak, amelyekre szerzetesek tekeredtek aludni. Mindegyikük buddhista sárga és vörös köntöst visel. Bizonyára több mint 100 szerzetes van. A levegő kellemesen friss és nem fűszeres. A sok, széles, ablaktalan ablakon keresztül látom, hogy esik az eső. Az egyik szerzetest a XIV. dalai lámának ismerem fel. Odasétálok hozzá, örömtől sugárzóan összefogom a kezem a hagyományos tibeti üdvözlésre, és barátságosan, vidáman szólítom: "Du-la Bab!". A Dalai Láma nagyon mérges arcot vág, és így szólít meg: "Te bolond! Milyen ostoba vagy!" Meghatódom és magamba szállok. Felébredek.

2.

Délután van. Tanulóbarátaimmal egy kis, nyitott grillkunyhóhoz tartok egy hesseni hegyen. A kunyhóban ül a XIV. dalai láma, Tenzin Gyatso. Az egyik barátom egyszerűen csak annyit mond: "Helló", én pedig azt mondom neki: "Nem, nézd, így működik ez:", és a tibeti köszöntésre összekulcsolom a kezemet, és mélyen meghajolok. A Dalai Láma nem néz rám olyan dühösen, mint az első álomban, de még mindig azt mondja: "Most már elég. Nem így." Ennyire azért nem aggódom.

Egyiptomban vagyok. Alsó-Egyiptom sivatagjában sétálunk. Egy barátommal vagyok, és rengeteg ember sétál mögöttünk. Napsütéses nyári nap van. Havazik. Kiáltom: "Nézd - hó Egyiptomban!". Nevetünk és hógolyókat dobálunk egymásra. Aztán hirtelen egy egyiptomi rendőrőrsön vagyunk, és egy barátságos német ügyész ül velem szemben. Nevetek és azt mondom: "Biztos van mit mondanunk egymásnak!" Ő viccesen komoly szemekkel mosolyog a szemüvegén keresztül, és azt mondja: "Igen, én is így gondolom...". Felébredek. 3.Egy gyengén megvilágított nappaliban vagyok. Éjszaka van. Néhány gyertya ég egy komódon. A komód közepén egy televízió áll. Hirtelen bekapcsol a tévé, és megjelenik rajta Gautama Buddha bronzszobra. Örömmel és tisztelettel összefogom a kezemet üdvözlésképpen, és azt mondom: "Szent!". Hirtelen a komóddal szemközti falon lévő kanapén ülök. Mellettem, szintén a kanapén ül egy körülbelül 25 éves, nikkelkeretes szemüveges, középhosszú, sötét hajú férfi. Finom vonásai vannak, és úgy beszél németül, ahogy a 25 évesek általában beszélnek - szabadon, lazán és gátlástalanul. Aztán felismerem őt: Gautama ül előttem. Vidám és laza hangon beszél hozzám, hogy ne aggódjak, és hogy biztosan "sikerülni fog", amit kitűztem magam elé. Meglepődöm viszonylag "normális" világiasságán. Nagyon örülök ennek a találkozásnak. Felébredek.

4.

Az űrben vagyok. Mindenhol csillagok pislákolnak. A testemben űrruha nélkül utazom. Melegnek, biztonságban és biztonságban érzem magam. Élvezem az univerzumot. Hirtelen egy bolygón találom magam. Egy kopár jégsivatagot látok, amelyet balról csipkézett hegyvonulatok határolnak. Még mindig nem viselek űrruhát, de a fizikai testemben vagyok. A Szaturnuszon vagyok. Egy angyal van velem - farmerben és pólóban. Nagy örömmel üdvözlöm, hiszen már régóta ismerem. Ő és én mosolygunk. Azt mondja, hogy bemehetünk a barlangba, odaát a hegyekben, és kényelembe helyezhetjük magunkat. Egy jég/kőbarlangban vagyunk. A helyiség szabálytalan alakú, sima, fehéres falakkal. A szoba közepén egy dohányzóasztal áll, körülötte pedig a jól ismert barna szövetborítású fotelek. Körülbelül nyolcan vagyunk. Teljesen normálisnak találom, hogy a Szaturnuszon vagyunk, és nincs szükségünk űrruhára. Nem lepődöm meg a helyzeten. Mindannyian többet mosolygunk, mint amennyit beszélünk. Felébredek.

Image

ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked