EarthWatch – Bodhisattva

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Bodhisattva

Post by brahbata » Mon Jun 28, 2021 5:53 pm

Image
Image


bodhiszattva

1.


Milyen tudás megszerzéséért vagyunk itt? Nem tudást. Azért vagyunk itt, hogy bölcsességet nyerjünk. Azért vagyok itt, hogy tanítsak. Én tudós vagyok, tehát tanító vagyok. Föld nevű bolygó politikai vezetői, nem bízom bennetek. Nem hiszek nektek. Nem engedelmeskedem nektek. Ti csak eszközök vagytok. Arra használjátok az úgynevezett hatalmatokat, hogy rendetlenséget, elnyomást és zűrzavart hozzatok a népetekre - amiről gondoskodnotok kellene. Nem akarlak titeket hibáztatni, az ember csak saját magát hibáztathatja. Mindazonáltal nem követlek benneteket. Vallási vezetők, arra kérlek benneteket, hogy kövessétek a szenvedélyeteket. Hagyjátok, hogy mások a saját szenvedélyüket kövessék. Terjesszétek az igét. Nem számít, mi zavarja meg önöket - kövessék a fényt. A fényt, amelyet az isteni Atya hagy rajtatok és bennetek ragyogni. Legyetek szabadok - ne legyetek rabszolgák - ne legyetek sem a saját elmétek rabszolgái, sem mások követői. Béke minden lénynek. Nem csak azért vagyok itt, hogy a saját fajommal törődjek. Azért vagyok itt, hogy minden fajról gondoskodjak. Az elnyomottakkal és az elnyomókkal. Én egy szikra vagyok. Lánggá fogok válni. A szív uralkodik majd az elme felett. Ezt hívják szellemnek.

2.

Ez az anyaföld él, szent és iskolának van tervezve. A mai Föld felszíne, amelyet névtelen úgynevezett "vezetők" "uralnak", valóban egy gettó. A Föld részben üreges. Belsejében egy szent nép él - évezredek óta. E bolygó történelme során különböző és folyamatos (tehát állandó) kapcsolatok voltak a más bolygókról származó teremtéssel. Néhányan tanítóként jöttek - mások azért, hogy leigázzanak minket.

Image

A mai ember nem egy olyan emberiség gyermeke, amely arra teremtődött, hogy a Földön éljen, mint annak uralkodója, vagy akár az első, az utolsó és az egyetlen lakos, aki szellemet kapott. A mi fajtánk életre keltése előtt több emberiség több korszaka is létezett. Ezért nem mi vagyunk a Föld bolygó *tulajdonosai*, sőt, az Atyán kívül senki sem volt, van és lesz az. Mi vagyunk - valóban - a teremtés a teremtés között. A mai ember arra használja az Istentől kapott szabad akaratát, hogy figyelmen kívül hagyja Isten törvényét. Ez az aranyborjú körüli tánc.
Mindenki és mindegyikünk arra hivatott, hogy vigyázzon. Használjuk szabad akaratunkat arra, hogy engedelmeskedjünk és kövessük Isten szabályait - miközben figyelmen kívül hagyjuk azokat a szabályokat, amelyeket az ember azért hozott létre, hogy kirakjon minket.
A mai ember arra használja az Istentől kapott szabad akaratát, hogy figyelmen kívül hagyja Isten törvényét. Ez az aranyborjú körüli tánc.Mindenki és mindegyikünk arra hivatott, hogy vigyázzon. Használjuk szabad akaratunkat arra, hogy engedelmeskedjünk és kövessük Isten szabályait - miközben figyelmen kívül hagyjuk azokat a szabályokat, amelyeket az ember azért hozott létre, hogy zavarba hozzon minket.Van egy kis hangom. De legalább van hangom. Én egy szikra vagyok. Lánggá fogok válni. Világ népei, keljetek fel! Mindannyian rabszolgaságban élünk. Ne éljetek csendben. Védjétek meg az isteni szellemet, amely bennetek lakozik. Ne engedelmeskedjetek (soha!) azoknak, akik nyomást gyakorolnak rátok. Kövesd a szenvedélyedet. A bolygókat edényeknek tervezték. Mindannyian életet hordoznak. Valójában ők maguk az élet. Dicsérjétek az Atyát, gondoskodjatok a bolygóról.

3.

A Föld holdja más, mint amit tanítottak nekünk. A Hold légkörében gyönyörű szelek fújnak, amelyek a szervezet részei, és azért vannak, hogy ezt a szervezetet életben tartsák. A Hold sötét oldalát egy földönkívüli faj foglalta el. A földi emberiség telepátián keresztül fog összekapcsolódni. Mindannyian "természetfeletti" képességekkel rendelkezünk. Azok, akik rabszolgasorban akarnak minket tartani, technikai kommunikációs támogatással látnak el minket, hogy megakadályozzák természeti erőforrásaink fejlesztését. Az elkövetkező időben az emberiség egyéni és kollektív tudatossága meg fog bővülni.
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked