Álom 3

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Álom 3

Post by brahbata » Sun Jun 27, 2021 4:36 pm

1.

Éjszaka van, nem messze a jövőben. Egy téglalap alakú, ablaktalan, körülbelül ötszer nyolc méteres szobában vagyok. Három, barna kárpittal bevont nádszéken és a fotelek mellett álló kis asztalkán kívül a szoba bútorozatlan. A bútorok nem középen helyezkednek el, hanem a szoba hosszú oldalán egy sarokban. A szobában a bátyám, az anyám, a barátja és két idegen férfi áll tőlem körülbelül három méterre. Én az egyik fotelben ülök, a szoba közepével szemben - velem szemben egy körülbelül 25 éves, nyugodt szemű, hosszú, sötét hajú nő ül. Várunk, és rájövök, hogy a szoba egy váróterem. Komolynak és nyugodtnak érzem magam.

A velem szemben ülő nő beszélget velem. Azt mondja, hogy hamarosan indul az utunk, és hogy készüljek fel. Felismerem, hogy plejádi. Mélyen a szemébe nézek, és mindketten tudjuk, mire gondol a másik, és hová tart az utazás.

A szobát kristályos, irizáló fény tölti be, amely táncol és áramlik a falakon. Minden színben szikrázik - mint az ékszerek. A fény egy bal oldali nyíláson keresztül érkezik, amin keresztül nem tudok kinézni, mert a nyílás párhuzamos velem. A fényt hűvösnek érzem, bár ugyanakkor meleg, valahogy tavaszias, csillogó. Rájövök, hogy ezek egy fényhajó visszatükröződései, amely odakint landolt és várakozik.

A bátyám a felismerés, a kétely, a komolyság és a félelem keverékével néz rám, és kérdezi: "Miféle autó ez, amit vezetünk?" Hangjában ott rejlik a felismerés, hogy a választ már ő maga is megadta. Rámosolygok, és nyugodtan mondom: "Ez nem autó, kedves Jens". Bátyám megerősítve érzi magát felismerő feltevésében, és lehajtja a fejét - láthatóan idegesen, komolyan és izgatottan - meditatívan felismerve és elgondolkodva érzi.

A velem szemben álló nő a szemembe néz, és tudatja velem, hogy hamarosan itt az idő. Érzem a gondolatait. Megkérem, hogy előbb kísérje el a családomat, mert én még meditációban és imában szeretnék elbúcsúzni a földtől. Tudom, hogy az út oda és vissza - amíg ő értem jön - fél órát vesz igénybe.

Éjszaka van, nincs messze a jövő. Egy téglalap alakú, ablak nélküli, körülbelül ötszer nyolc méteres szobában vagyok. Három, barna kárpittal bevont nádszéken és a fotelek mellett álló kis asztalkán kívül a szoba bútorozatlan. A bútorok nem középen helyezkednek el, hanem a szoba hosszú oldalán egy sarokban. A szobában a bátyám, az anyám, a barátja és két idegen férfi áll tőlem körülbelül három méterre. Én az egyik fotelben ülök, a szoba közepével szemben - velem szemben egy körülbelül 25 éves, nyugodt szemű, hosszú, sötét hajú nő ül. Várunk, és rájövök, hogy a szoba egy váróterem. Komolynak és nyugodtnak érzem magam.A velem szemben ülő nő beszélget velem. Azt mondja, hogy hamarosan indul az utunk, és hogy készüljek fel. Felismerem, hogy plejádi. Mélyen a szemébe nézek, és mindketten tudjuk, mire gondol a másik, és hová tart az utazás.A szobát kristályos, irizáló fény tölti be, amely táncol és áramlik a falakon. Minden színben szikrázik - mint az ékszerek. A fény egy bal oldali nyíláson keresztül érkezik, amin keresztül nem tudok kinézni, mert a nyílás párhuzamos velem. A fényt hűvösnek érzem, bár ugyanakkor meleg, valahogy tavaszias, csillogó. Rájövök, hogy ezek egy fényhajó visszatükröződései, amely odakint landolt és várakozik.A bátyám a felismerés, a kétely, a komolyság és a félelem keverékével néz rám, és kérdezi: "Miféle autó ez, amit vezetünk?" Hangjában ott rejlik a felismerés, hogy a választ már ő maga is megadta. Rámosolygok, és nyugodtan mondom: "Ez nem autó, kedves Jens". Bátyám megerősítve érzi magát felismerő feltevésében, és lehajtja a fejét - láthatóan idegesen, komolyan és izgatottan - meditatívan felismerve és elgondolkodva érzi.A velem szemben álló nő a szemembe néz, és tudatja velem, hogy hamarosan itt az idő. Érzem a gondolatait. Megkérem, hogy előbb kísérje el a családomat, mert én még meditációban és imában szeretnék elbúcsúzni a földtől. Tudom, hogy az út oda és vissza - amíg ő értem jön - fél órát vesz igénybe.A családom elhagyja a szobát a
két férfival és a nővel, és felszállnak a fényhajóra. Én imádkozom és meditálok. Tudom, hogy egy idő után visszatérek a Földre. Lelkemmel és szívemmel átölelem és szeretem a Földet, és köszönetet mondok neki. Felébredek.

2.

Egy körülbelül ötemeletes kerek torony földszintjén vagyok. A szoba átmérője körülbelül hat méter. Ablakrések vannak rajta, hasonlóan a kiskapukhoz. A szoba bútorozatlan, falai fehér-szürke betonból vannak. A falakon nincsenek képek. Egyedül vagyok ezen az emeleten. Éppen szürkület előtt van.

Tudom, hogy az invázió küszöbön áll. Az épületben - amiből sok van - néhányan a felsőbb emeleteken gyülekeznek. Várjuk az evakuálást.

Kioldom a hajpántomat, és a hajam a vállamra hullik. Fehér köntöst viselek - egy hosszú tógához hasonlót. Felmegyek egy emelettel feljebb, és őröket és embereket látok, akik ugyanolyan köntösben vannak, mint amilyet én viselek. Az emberek itt félnek, én pedig tehetetlenséget és felismerést érzek magamban.
Egy kört alkotunk és letérdelünk. Imádkozunk.

Egy körülbelül ötemeletes kerek torony földszintjén vagyok. A szoba átmérője körülbelül hat méter. Ablakrések vannak, huroknyílásokhoz hasonlóak. A szoba bútorozatlan, falai fehér-szürke betonból vannak. A falakon nincsenek képek. Egyedül vagyok ezen az emeleten. Éppen szürkület előtt van.Tudom, hogy az invázió küszöbön áll. Az épületben - amiből sok van - néhányan összegyűltek a felsőbb emeleteken. Várjuk az evakuálást.Kioldom a hajpántomat, és a hajam a vállamra hullik. Fehér köntöst viselek - egy hosszú tógához hasonlót. Felmegyek egy emelettel feljebb, és őröket és embereket látok, akik ugyanolyan köntösben vannak, mint amilyet én viselek. Az emberek itt félnek, én pedig tehetetlenséget és felismerést érzek magamban.Egy kört alkotunk és letérdelünk. Imádkozunk.Hirtelen az épület tetején találom magam. Számos űrhajót és fekete harci ruhás férfiakat látok, akik "megrohamozzák" a tornyunkat. Mindenütt izgalmat és felismerést érzek. A Föld és lényei már nem alszanak. Imádkozom. Felébredek.

ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked