Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 3:56 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


amikor 9/11 volt, egy nappal később a németországi Gießenben lévő katonai létesítménybe mentem.
Beszéltem egy szolgálatban lévő amerikai személyzettel, és átadtam neki néhány liliomot.
Mondtam: "Uram! A családom és én mélyen sajnáljuk az Ön veszteségét. Azért hoztam Önnek ezeket a virágokat, hogy megmutassam, hogy együtt érzünk Önnel." Elvette a virágokat, és azt mondta: "Rendben, köszönöm." Válaszoltam: "Bármi is történt: Ne hagyd, hogy a gyűlölet uralkodjon a lelkeden, testvér".

Ma más a helyzet. A globális helyzet az éghajlati kérdésekre és természetesen a Coronára összpontosít.
Még mindig szükség van egy kis hadseregre ebben a világban, amíg mi mindannyian egymás ellen harcolunk. Én személy szerint jobban örülnék egy fegyverek és hadseregek nélküli világnak. De legalábbis úgy látom, hogy még mindig szükségünk van valamire. Az ENSZ békefenntartó erőinek barátja vagyok, és egy dolgot megtanultam az évek során. Megtanultam, hogy a szeretet még egyszer kinyújtja a kezét, amikor megharapják, de azt is megtanultam, hogy a szeretet megvédheti magát.

Mindannyian azért vannak itt, hogy kiálljanak a demokráciáért és a szabadságért. A választás szabadsága, a szív, a lélek és az elme szabadsága.
Az 1980-as években volt egy dal a brit Police együttesből, Stingtől. A dalnak volt egy sora, amire tisztán emlékszem:


"Azt hiszem, az oroszok is szeretik a gyerekeiket."

Egy teljesen új korszakba lépünk a bolygó emberisége számára. 1969-ben, amikor Neil Armstrong a Holdra lépett, mindannyiunknak azt mondta: "Számomra ez csak egy kis lépés, de az emberiség számára nagy lépés".

Manapság mindannyian részt veszünk ebben a nagy lépésben. Miközben arra a tényre összpontosítunk, hogy sokkal több közös van bennünk mint emberiségben, mint ami elválaszt minket, képesek leszünk arra, hogy teljes mértékben megvalósítsuk azt az időszakot, amelyben nem lesz szükség többé háborúkra.

Mindannyian, akik ma itt vagytok, azon dolgoztok, hogy ez a jövő elinduljon. Igen, lesznek veszélyek. Igen, lesz bánat. És IGEN, tudom, hogy mindannyian megteszitek majd a tőletek telhetőt, hogy megtegyetek mindent, ami szükséges, miközben az elméteket az átfogó feladatra összpontosítjátok:
Béke a Földön.

Legyetek erősek, legyetek magabiztosak, legyetek bizakodóak és őrizzétek meg a hitet. A Mindenható Atya és a fenti Égiek vezessenek és védelmezzenek benneteket küldetésetek során, és mindannyian tartsátok szem előtt a jövőt.


Egy egyesült emberiséget, békét a Földön.

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 3:58 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



mindannyian különböző szocializációkat éltünk át. De egy dolog közös bennünk:


Emberek vagyunk. Egy fajhoz tartozunk.


Sokkal több dolog van, ami közös bennünk, mint a földön született emberiségben, mint azok a kérdések, amelyeken vitatkozunk. Minden megszakításunk, minden kérdésünk, minden tettünk és vétkünk csak az érem egyik arca egyféleképpen:

Nem tudjuk pontosan, miről szól az élet.

Amikor az életben vagyunk, hajlamosak vagyunk mindent megkérdőjelezni. Amikor okos vagy, akkor arra koncentrálsz, hogy bízz magadban. Mert te vagy az, aki a legjobban tudod és érted.

Vezetők jönnek, vezetők mennek. Az élet néha összezsugorodik, néha kibontakozik. Ami mindig megmarad, amiben bízhatsz, az az, hogy önmagad vagy.

A háború utáni német állampolgárként születtem. Bizonyára ismeri a hazámban a II. világháború alatt történteket. Mindazonáltal nekem személy szerint semmi közöm hozzá. Világpolgárnak tartom magam.

Tudok arról, hogy különösen az amerikaiak milyen helyzetben vannak ebben a világban, beleértve a hadsereget is. Biztosíthatom Önöket, hogy én - németként - tisztelem és nagyra értékelem az Önök őseinek és mindannyiuknak a munkáját, akik segítenek nekünk abban, hogy átgondoljuk a társadalom ügyeit és ügyeit.

Önök, mint katonák, egy nagyon fontos kérdésen dolgoznak. Mindannyian úgy döntöttetek, hogy az első sorban foglaltok helyet, hogy megszervezzük társadalmunk struktúráit. Ti tényleg keményen dolgoztok: Nem a papírmunkával foglalkoztok, hanem a fegyverekkel.

Tudom, hogy az emberek hogyan nézhetnek rád. Lehet, hogy megítélik a munkádat, amit az alkotmányod és a személyes meggyőződésed őszinte védelmében végzel. Kérlek, légy
biztos abban, hogy teljes mértékben mögötted állok, és hogy mindig veled vagyok.

Egyikőtök sem azért van itt, hogy öljön. Azért vagytok itt, hogy megvédjetek. A gyilkolás a világi ügyek része. Tudom, tudom. Bár határozottan nem szeretem, de őszintén megértem, hogy Hitler megölése sok-sok problémát megmentett volna a világnak.

TUDOM, ez egy olyan döntés, amelyet egyikőtök sem hoz könnyen. Ez egy harc, minden egyes alkalommal, amikor szembesültök vele. Megérinti a belső lelketeket, és meg kell érteni.

De:

Amit ma megértek, az a következő:


Néha szükség van egy tiltott lépésre annak érdekében, hogy megelőzzük a sokkal rosszabb problémák kialakulását.



Legyetek tehát áldottak, Kedves Hölgyeim és Uraim, és én személy szerint egy napon talán őszintén hálás és boldog leszek az Önök útmutatásáért és védelméért..

Határozottan megértem: Ti erős, megfontolt békefenntartók vagytok, akik az első vonalban választották az utat az emberiség védelmére. Bízom bennetek, bízom bennetek.


Legyetek áldottak és védettek,

Üdvözlettel,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 3:59 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


van egy Erő, amely megteremtette az egész Univerzumot, és a fejünkön lévő minden egyes hajszálunkat is a nevén ismeri.

Ez az Erő az Isteni Energia, amelyet a legtöbben Isten vagy Atya néven ismerünk. Bármilyen nevet is adunk ennek az Energiának a bolygó különböző vallásaiban, ez
a Teremtő. Minden életben lakozik, egyszerűen minden életben. A teremtés nem lehetséges e nélkül az Erő nélkül, és nem lehet kiütni, sőt megölni sem. Isten örök és a egyetlen tiszta és egyetlen igazság.

Az igazságot kereső számára úgy tűnik, hogy mindannyian ennek az Erőnek a részei vagyunk, mint a
EGY lélek testvérei. Más szavakkal:

Mi nem emberi lények vagyunk, akik spirituális élményt élnek át -
szellemi lények vagyunk, akiknek emberi tapasztalataik vannak.


Igazi természetünk a szellem. Anyagi és testi létünk az életben egyfajta "videojáték", és különböző színpadokon inkarnálódunk, úgy érezzük magunkat, mintha színészek lennénk.
A jó színész minden szerepet eljátszik, és nem csak a király vagy a királynő köntösét viseli. Játssza a koldust, a borbélyt, a katonát és az orvost is.
MINDEN Ez a sokféle szerep, amit választhatunk, az élet minden lehetséges, csak elképzelhető arcának igaz megtapasztalásához vezet bennünket. Minden szerepet érdemes eljátszani, miközben nem tudjuk előre, hogy mik az életcéljaink. Az életet előrefelé kell élni, míg visszafelé, visszamenőleg kell megérteni.

Az emberi társadalmi lét egy teljesen új formáját készülünk megteremteni és belépni a Föld bolygón. A jövő ezen a bolygón nagyon magas spirituális rangú lesz, tele Isteni Szeretettel és örök bölcsességgel. A földi emberiség hamarosan megteszi a következő lépést ezen a kozmikus utazáson: a jövőben - kozmikus lények leszünk.

Mindannyian különböző nézőpontokat tanultunk arról, hogyan kell bánnunk Istennel az egyéni hagyományainkban. Valójában több út vezet Istenhez, mint ahány entitás van ezen a világon, hiszen mindannyian többször változtatjuk nézőpontunkat életünk során. Amikor fiatal korban vagyunk, a testi funkcióink elég jól működnek, és ritkán koncentrálunk a meditációkra és más spirituális munkára. Ideális esetben csak élvezzük a fiatalságunkat, és nem törődünk túlságosan a jövő napjaival - ebben a korban az itt és mostban élünk.
Amikor idősebbek leszünk az életben, a tapasztalatunk növekszik, és már egészen más lelkiállapotokkal szembesültünk, és általában jobban össze tudjuk hasonlítani a helyzeteket, mivel már sokféle változatot megtapasztaltunk belőlük. Ekkor tudjuk, hogy mi az, ami jól esik és mi a helyes számunkra. Ideális esetben személyes bölcsességünket megosztjuk a következő generációkkal, és ez teszi a történelmünket.

Ez a történelem hagyományokat formál. A hagyomány az, ami akkor van, amikor nem tudsz valami újat kitalálni, így mondják. Én személy szerint közeli barátja vagyok ezeknek a hagyományoknak, mert érdemes tisztelni és tisztelni azt, amit az őseink tettek, és ahogyan az ő idejükben az életre tekintettek.


Ahogy Micimackó mondta:
A tegnap már történelem, a holnap rejtély. A ma egy ajándék. Ezért nevezzük ajándéknak.


Jelenleg a Földön a jelen idő egy kicsit trükkösnek tűnik. Háborúk dúlnak, az emberek szenvednek, a környezet veszélyeztetett, és persze most már a koronával is meg kell küzdenünk.

Szeretném megosztani reményemet mindannyiótokkal. Nem vagyunk egyedül a bánatunkkal és az élet problémáival. Ha inkább spirituális szemléletet veszünk fel az életünkre, ha igazából megértjük (ami azt jelenti:
ÉREZZÜNK), hogy halhatatlan lények vagyunk, akkor az élet kockázatai sokkal kisebb perspektívát kapnak. Ez nem azt jelenti, hogy a jövőben nem lesz több fájdalom, de ha megváltoztatjuk a perspektívánkat, akkor a lelkünk fájdalmai elveszítik elsöprő veszélyességüket.

Szellemi lények vagyunk, akiknek emberi tapasztalataik vannak.

Tényleg megéri, hogy meditáljunk erről a gondolatról, miközben hosszú, mély lélegzetvételeket veszünk, hogy megnyugodjon az elménk. Az emberi agy megváltoztatja biokémiai és elektromos állapotát, amikor a lassú légzéseken keresztül megnyugszunk, és képesek vagyunk megtalálni a békét magunkban.

Remember: Az elme olyan, mint az ejtőernyő - csak akkor működik, ha nyitva van.

Tartsd meg a hitet, élvezd az életet és annak csodáit és kihívásait, és kérlek, mindig dolgozz azon, hogy a legjobbat hozd ki magadból. Tökéletes vagy úgy, ahogy vagy, mindezen erőfeszítéseidben, szeretnek téged a fenti Mennyországok, és ez a Mennyország mindannyiunkat arra hív, hogy osszuk meg szabadságunkat másokkal.

Legyetek áldottak, és maradjatok egészségesek és biztonságosak,

Üdvözlettel,

brah




Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:00 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


Értem és tudom, hogy nem tűnik jó ötletnek, sőt, hasznosnak sem, ha egy harcosnak enyhe történeteket mesélünk, hogy felkészítsük egy küldetésre.
És tudom, hogy jelenleg mindannyian más kihívásokkal néznek szembe, mint én az én meglehetősen kényelmes környezetemben.

Az én személyes feladatom az, hogy megpróbáljak segíteni neked a feladataid elvégzésében, miközben a lehető legkevesebb sérülést kockáztatod magadnak. Az anyagi ügyeitekhez és a küldetésetek előkészítéséhez rendelkezésetekre állnak a parancsnoki struktúrák, a képzések és a személyes tapasztalataitok.

Ma egy kis történetet szeretnék elmesélni nektek, hogy a gondolataitokra összpontosítsatok.



Egy öreg indián törzsfőnök ült unokáival a tűz mellett. Beszélgetni kezdett velük.

Azt mondta:
"Két farkas harcol bennem egymással. Az egyik tele van haraggal, gyűlölettel, kétségbeeséssel és agresszióval. A másik tele van szeretettel, megértéssel, bölcsességgel és megoldással. Intenzív harcot vívnak egymással."

Az unokák tudni akarják:
"Melyik farkas nyeri a csatát, nagypapa?"

Az öreg indiánfőnök belenéz a máglyába, és lassan azt mondja:
"Az egyetlen, akit etetek."



Mindannyian riasztási helyzetben vagytok. Mely szavak segíthetnek nektek, amikor egy agresszív szituációval szembesültök, amit megoldásra kell vinnetek? Néha egyszerűen szükséges, hogy az ember úgy végezze a feladatát, ahogyan azt kiképezték, és amire a rendkívül szakmai felkészülés során megtanították.
A barátságtalan tüzet semmilyen szelíd beszéd nem segítheti leküzdeni.

BUT: Amikor otthon lesztek, amikor a küldetés - ahogy még mindig remélem - pozitívan zárult, különösen mindannyiótok számára, felmerülhet bennetek a kérdés, hogy személy szerint hogyan kellene feldolgoznotok a szolgálat közben szerzett tapasztalatokat. Talán felteszitek magatoknak a kérdést, hogy mi a helyes és mi a helytelen, miközben tettétek, amit tettetek - ahogyan mi MINDENKI később az életben.

Szeretnélek bátorítani benneteket, hogy teljesítsétek be azt, amire kiképeztek benneteket. A konfliktusokat a világban, amellyel jelenleg szembesülünk és tapasztalunk, néha csak úgy lehet megoldani, ha megállítjuk az agresszort.

Legyetek erősek és bízzatok abban, hogy mindannyian hordozzátok magatokban a személyes erőt, hogy bármilyen kockázatot leküzdjetek. Ne tekintsétek kockázatnak, hanem inkább tekintsétek kihívásnak. Egy esélyt arra, hogy megteremtsétek és kidolgozzátok a jövőbeli megoldások alapjait, amelyeket remélhetőleg meg lehet és meg is fogtok tudni oldani anélkül, hogy az emberiség örökké egymás ellen harcolna. Én személy szerint úgy gondolom, hogy nem háborúval kellene kezdenünk a béke korszakát. De - ahogy korábban mondtam - megtanultam, hogy a szeretet megvédheti magát, még akkor is, ha még egyszer kinyújtja a kezét, amikor megharapják.

Tehát tegye meg, ami szükséges, és legyen tisztában azzal, hogy melyik farkast eteti. Legyetek tudatában annak, hogy szellemek vagytok egy anyagi világban.
TUDJatok az Isteni természetetekről, és higgyetek benne erősen.

A Mindenható vezessen és védelmezzen benneteket teljes mértékben küldetésetek során, és mindannyian épségben térjetek haza.

Üdvözlettel,

brah




Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:01 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,





Completion


Mindenben, amit mondunk, teszünk és gondolunk, mindig így járhatunk el:




1.
Mindig abból az őszinte törekvésből cselekedj, hogy önmagad legyél a legmagasabb aspektusodban.


2.
Ismerd el annak a csoportnak az indítékait, amelyben mozogsz, de ne tagadd meg a saját lényedet, a világról alkotott képedet.


3.
Ha a csoport kételyei megütik az embert, akkor tisztelettel és együttérzéssel válaszoljon nekik. És tegyél meg minden erőfeszítést, hogy *közelben* legyél önmagadhoz.


4.
Hallgass a belső hangodra, kövesd a belső fényedet. Te magad fogod megmutatni az utat.


5.
Érezd az összetartozást. Ahol elvileg különválás van, ott legyetek barátságosak, türelmesek és tanulságosak.


6.
*Érezd* a különbséget a tanítás és az oktatás között.


7.
A legfontosabb lény számodra mindig az, akivel itt és most találkozol.


8.
Legyetek tudatosak mindenben, amit megtapasztaltok. Cselekedj - ne hagyd, hogy cselekedjenek.


9.
Álmodd meg magad. Teremtsd meg magad.


10.
Panaszkodni annyi, mint feladni. Légy aktív.



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:02 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



2019 nyarán készítettem ezt a fenti háttérképet a bolygó emberiségének. Ez az általam javasolt Világ Alkotmánya, ami úgy tűnik, hogy a legjobb szándékom, hogy egy jobb jövőt teremtsünk. Egész eddigi életemben alaposan dolgoztam ezeken az elképzeléseken.

Ebből a különleges háttérképből 300 exkluzív példányt készítettem, amelyekből egyet-egyet a Földanya minden egyes nemzetének, a többit pedig néhány barátomnak szántam.


A háttérkép itt tanulmányozható:

https://tinyurl.com/constitutionoftheworld
(Angol változat)

https://tinyurl.com/verfassungderwelt
(német változat)


Kérem, tanulmányozzák és kommentálják javaslatomat alaposan - mert az egy jobb, boldog és szabad jövőbe vezet bennünket ezen a bolygón. Azt tervezem, hogy "95 tézisemet" kiszögezem az Egyesült Nemzetek épületének minden második bejárati ajtajára az Amerika sugárút 1. szám alatt New Yorkban, hogy a nemzetek képviselői gyalog dönthessenek arról, hogy érdekli-e őket vagy sem. Nagyon örülnék és boldog lennék, ha Ön személyesen hirdetné az ötletemet az egész személyes szomszédságában.

Ha érdekli a
személyes példány a háttérkép, kérjük, látogasson el webshopomba, ahol könnyen megrendelheti:

https://brahbata.world/merch


Üdvözlettel, legyen áldott,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:03 pm

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,




Jövő világa..



I
n az eljövendő Béke Országában néhány dolog ugyanaz lesz, és sok minden más lesz. A szülők fel fogják ismerni, hogy gyermekeik már születésük előtt kiválasztották őket, és felelősségteljesebben fognak bánni utódaikkal. A tanárok fel fogják ismerni, hogy nem a tények bemagolása jogosít fel a felsőoktatásra, hanem csak a tudás, amely nem egyenlő a Szív bölcsességével. Az elitista arrogancia, amely a jelenlegi társadalmi struktúráinkat jellemzi, a múlté lesz. Minden ember fel fogja ismerni, hogy azért jöttünk az életbe, hogy kalandokat éljünk át, hogy problémákat kapjunk, hogy megérjünk, és hogy gondoskodjunk személyes fejlődésünkről. Minden élet célja nem a szakítás, hanem az, hogy tapasztalatokat szerezzünk, és emlékezzünk arra, hogy kik voltunk, mielőtt az életbe léptünk. Annak érdekében, hogy minden utazás izgalmas és izgalmas legyen, az emlékek törlődnek, amikor a szellemi lény belép a kiválasztott testbe. A tudatalatti ismeri az adott célt és az adott életfeladatot, amit minden lélek választott magának, és gondoskodik arról, hogy a tudat időben felismerje az egyéni célt, és arra törekedjen.

Az életet hamarosan igazán izgalmasnak fogja érezni, és nagyobb felelősséggel fog tekinteni rá. Bár az egyéni érés bármikor megtörténhet és meg is történik, a közeljövőben az emberi élet a Föld bolygón olyan fejlődési ugrást fog megélni, amely a földi emberiséget közelebb hozza a kozmoszban élő rokonaihoz. A földi tapasztalatainkban bekövetkező természetes és evolúciós ugrás a most élő nemzedékek nagy részét telepatákká fogja tenni, és a telepátia lesz a Föld bolygón a jövő nemzedékek kommunikációs formája, olyan, amilyen széles körben elterjedt az egész világegyetemben.

E Föld gyermekeiként mi emberek vele együtt fogunk megtapasztalni egy dimenzióugrást. A világvége, amelyet már sokszor megjósoltak, lényegében a világnézet végét fogja jelenteni. Bizonyára az átalakulás fázisában a fájdalom is megjelenik majd, de ez egy új világ születésének a kifejeződése. És ahogy minden szülés fájdalommal jár az anya számára, úgy a jelenlegi tapasztalati szinttől való elszakadás is fájdalommal jár majd, hogy valami újnak adjon életet.

Azok a földönkívüli lények, akik már most is sokszoros vendégek a világunkban, csak annyiban vesznek részt a további fejlődésben, amennyiben felismerték szellemi természetüket és érdeklődnek szellemi fejlődésük iránt. Ezért a drakók, a szürkék és hibridjeik nem lesznek meghatározó hatással a jövő világára.

Azok a szellemi tanítók, akik útmutatást adnak az egyes korszakok embereinek, nyilvánosságra kerülnek, és a legteljesebb mértékben megismerik áldásos hatásukat a világ sorsára. A Föld - és vele együtt a jelenleg rajta inkarnálódott lények - a szeretet újszülött bolygójává válik, és a galaktikus fejlődésben gondoskodik a kozmosz további spiritualizációjáról.

Azok a rezgések, amelyek bolygónkról 1000 év alatt áthatolnak a jelenleg tapasztalt sík kristályrácsán (mátrixán), az anyagi kozmosz energiaszintjének emelkedéséhez vezetnek.

A mérsékelten továbbfejlesztett technológia olyan jelentőségű lesz, amely támogatja az együttélést anélkül, hogy domináns erővé válna. A szellemi fejlődés és az egyén saját képességeinek emlékezete kerül előtérbe, figyelembe véve ezzel a genetikai program megváltozott rezgését. A "különleges" mentális képességek, amelyeket eddig mindig csak kevesen értek el, a Föld bolygó szinte minden emberi lényének tulajdonává válnak, és a homo sapiensből a homo sapiens superiorba való átugrást jelentik. Ezt a folyamatot, amely a Vízöntő korszak első felét jellemzi, a Tejútrendszer Orion-karjában található Naprendszerünkre a galaxisunkon belül periodikusan fellépő különleges helyi rezgések hatása indítja el. Az elkövetkező változások bolygó-, nap-, galaktikus, intergalaktikus és interdimenzionális jellegűek lesznek, mégis csak egy újabb pillanatot jelentenek Brahma lélegzetvételében, amely a világegyetemek átalakulását jelzi
.

Life is eternal.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:03 pm

Image



Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



Ádám és Éva paradicsomi történetére szoktam gondolni. És elgondolkodtam ezen a "bordás dolgon".
Erről egy vicc jutott eszembe, amiben sok igazság van:
"Amikor Isten megteremtette Ádámot - Ő csak próbálkozott."

Ahogy te, úgy én is harcos vagyok. Egyfajta harcos lény vagyok az amerikai őslakosok, különösen a hopi indiánok hagyományai szerint. Egy hopi feladata nem csupán az, hogy megvédje az asszonyát minden gonosztól, hanem az is, hogy teljes erejével kedveskedjen neki és az asszonyok népének, és szolgálja őket.
Néhány hete így tweeteltem:
"Az ember ajándéka az, hogy menedéket ad. Egy nő ajándéka a tiszta inspiráció."

A mai nyugatiasodott társadalmakban valóban elfelejtettük a párkapcsolati interakció kellemesebb és helyesebb módját - kollektíven neurotikusan viselkedünk. Az egymás iránti tiszteletet, igazságot és becsületet többnyire megtaláljuk a kapcsolataink kezdetén, de elég hamar a saját, személyes szükségleteinkre koncentrálunk ahelyett, hogy mások igényeit teljesítenénk.
Ez egy olyan út, amely - ahogy én tapasztaltam - nem vezet igazi megelégedettséghez. Amikor szolgálunk és védünk, ahogy mondják, akkor találunk elégedettséget abban, hogy mást boldoggá teszünk azzal, hogy úgy segítünk neki, ahogy csak mi tudjuk a legjobban.

Az együttérzés elégedettséghez vezet. Az igazi erőt az önmagunkba és másokba vetett bizalommal és bizalommal érhetjük el, különösen a párkapcsolatban. Bárhogyan is nézzen ki ez a partnerség - legyen az férfi és nő között, főnök és alkalmazott között vagy az Atya és a Fiú között.

A Mennyország kívánsága számunkra, ahogy én látom és tapasztalom, hogy erősek és igazak legyünk minden cselekedetünkben. Minden cselekedetünk egyetlen gondolattal kezdődik. Ez a gondolat szóvá válik, amely cselekvéssé bontakozik ki. A cselekvés szokássá válik, a szokás pedig formálja jellemünket. Mindez azzal végződik, hogy a jellem a sorsunk.

Ezért először a gondolatainkat kell figyelnünk, amikor döntést hozunk az életben. Minden oknak hatása van - és ha nem akarjuk, hogy a hatás bekövetkezzen, egyszerűen meg kell változtatnunk a bennünk lévő okot, ami - mint fentebb említettük - egyetlen gondolattal kezdődik. A meditáció pompás módja annak, hogy megvizsgáljuk saját gondolatainkat, és figyeljük, hogyan bontakoznak ki, amíg sorsunkká nem válnak.

Mindannyian erős meggyőződésű és gondoskodó Szívű emberek vagytok. A döntéseteket, hogy katonák lesztek, a segítés erős vágya vezette. Ezért a hitért hajlandóak vagytok megvédeni és harcolni. Kérlek, tegyétek ezt bölcsen: Ne feledkezzetek meg másokról, de ne feledkezzetek meg magatokról sem. Mi mindannyian - mint közvetlenül a Mennyből érkező Ördögi lelkek - magunkban hordozzuk az Igazságot, hogy pontosan tudjuk, mi a helyes és mi a helytelen az életben. Csak az a kérdés, hogy hallgatunk-e arra, amit a lelkünkben érzünk. Az, hogy valamit helyesen akarunk tenni, nem mindig jelenti azt, hogy automatikusan helyesen cselekszünk. Egy életen át próbálgatással és tévedéssel kell rájönni, míg végül elérjük személyes céljainkat. Csak próbálkozzunk tovább - mindig. Soha ne add fel magad, mert én biztosan nem fogom feladni. Hiszek az erődben, az indítékaidban és az elképzeléseidben. Mindannyian gazdagítjátok az életemet azzal a különleges módon, ahogyan mindegyikőtök megteremtődött és tovább alkotja önmagát az életben.

Szóval, fiúk, ha le akarjátok nyűgözni a hölgyet, ne menjetek az Északi-sarkvidékre, és ne vadásszatok neki mamutot. Egyszerűen menjetek el egy boltba, és vegyetek neki egy pizzát és egy kis chablis-t. 2020-ban vagyunk. És IGEN: motorral is mehetsz oda!

Csak kövesse a szenvedélyét, és semmi baj nem történhet.

Legyetek mindannyian védve a küldetésetek során, és hogy Yodával mondjam:



"Az Erő legyen veled."


Üdvözlettel,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:04 pm

Image





Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



"Azok, akik a biztonságért feladják a szabadságot, a végén mindkettőt elveszítik".

(Benjamin Franklin)



Mindannyian aggódunk, ha az életünk veszélyben van. Ahol erőszak és kegyetlenség van, ott hajlamosak vagyunk támadni és védekezni. Ezáltal az agresszió agresszióhoz vezet vissza, és tényleg egyszerűen senki sem segít ezen keresztül.

Az biztos: Az agresszort meg kell állítani. Mert nekünk csak annyi a dolgunk, hogy biztosítsuk, védjük és segítsük a magunk módján, hogy felelős és gondoskodó lényekké váljunk az életben. Mahatma Gandhi "Ahimsa" (erőszakmentesség) útja térdre kényszerítette a Brit Birodalmat. Mindezt úgy tette, hogy
EGY lénynek volt bölcsessége és bátorsága, hogy a megvilágosodáshoz vezető útját kövesse.

Manapság mindannyiunknak meg kell hoznunk ezt a döntést is.

Igaz: azért vagytok itt, hogy vezessetek és megvédjetek. Ez pontosan ugyanaz a küldetés, amiért én is itt vagyok. Mielőtt tehát cselekednénk, inkább meditációban és elmélkedésben kellene összpontosítanunk arra, hogy döntéseink hová visznek minket. Valóban alkalmasak-e a világbéke felé vezető utunkon, vagy csupán engedelmeskedünk a jelenlegi vezetőinknek, akik a hatalmon vannak? Titeket, mint katonákat, arra képeztek ki, hogy engedelmeskedjetek a feletteseiteknek, és ezzel nincs is semmi baj. A katonai struktúrák és más hierarchikus rendszerek a Kozmoszon belül ugyanezt az elvet követik. Az, hogy egy felettes egész részei vagyunk, azt jelenti, hogy be kell töltenünk a szerepeinket annak érdekében, hogy a rendszer egésze megfelelően működjön
.

Az ÉN küldetésem itt a Földön ebben az időben és ebben az életben az, hogy vezessek, vezessek, védjek és uralkodjak. Segítő kezet nyújtani nektek társadalmunk struktúráinak átszervezésében, olyan módon, ami az egész emberiség számára megfelelő és elvezet minket a Világbékéhez.
E feladat keretében nem egyszerűen arra kérlek benneteket, hogy hagyjátok el ismert védelmezői szerepeteket - kérlek, folytassátok azt, amit csináltok, és amit a feletteseitek elvárnak tőletek. Csak hagyjátok a
Mennyországra, hogy milyen irányt választunk a jövőben. Mindannyian részesei leszünk ennek a kibontakozásnak, és mindannyiunkat szorosan meghallgatnak. Ez a döntés nem véletlenül fog megszületni, hanem egy Isteni kívánságnak megfelelően. Az engedelmességen keresztüli vezetés nem is vezetés. Szabad akaratunkat teljes mértékben tiszteletben tartják minden döntésben, amit egy lélek meghoz. Nekünk csak el kell viselnünk az eredményt.

A gazdasági érdek az emberiség érdeke, de nem szabad, hogy ez legyen az általános irányelvünk. A családunk szeretete, a menedék és a gondoskodás, amit biztosítani tudunk nekik, sokkal inkább megéri az életet, mint a legújabb autó birtoklása
.

Mindannyian, akik ma itt vagytok, meghoztátok a döntést az életetekben, hogy egy magasabb feladat részesei legyetek, hogy teljesítsétek azt, ami a saját szemetekben szükséges. Ezt a döntést a fenti Égiek teljes mértékben elfogadták, mert ez a saját akaratotokat mutatja, hogy olyan módon szolgáljatok, ami számotokra megfelelő. Menedéket adni néha azt jelenti, hogy meglehetősen kemény vonalat kell követni, de feltétlenül fontos ezt megtenni, hogy egy másik léleknek segítsünk növekedni és kibontakozni a szabadságban és az elme szabadságában. Legyetek tehát bölcs tanítók, és teljesítsétek kötelességeiteket, hiszen katonák és harcosok vagytok a jóért. Védjétek és óvjátok azt, amiért érdemes élni, és mindig bizonyítsátok be, hogy még mindig a helyes úton vagytok-e.

A Mindenható Atya és az Égiek mindig vezessenek és védelmezzenek benneteket és szeretteiteket, miközben teljesítitek, ami szükséges és amit meg kell tenni.


Üdvözlettel,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:06 pm

Image




Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,





az életben minden konfliktus egy okból adódik: Nem tartjuk magunkat olyannak szeretve, amilyenek vagyunk.

A prédikátorok, tanítók, vezetők mindig azt mondják, hogy legyünk alázatosak minden cselekedetünkben, miközben mindig mélyen tudnunk kellene, hogy csak agyagból vagyunk. Tapasztalatom szerint ez nem olyan, amilyennek az Égiek szeretnének minket látni. Szívünkben, elménkben és lelkünkben alázatosnak lenni nem azt jelenti, hogy kevésbé értékessé tesszük magunkat, mint egy másik lény. Tiszteld a kozmoszt tisztelettel. Mutass tiszteletet azáltal, hogy felelősségteljes lénnyé válsz. Ez az a hála, amire az Ég szeretné, ha rátalálnánk.

Itt az ideje új megoldásoknak az új évezreddel szemben.

Ha nem akarjuk, hogy egy hatás bekövetkezzen, meg kell változtatnunk az okot. Az eredményt a bemenet határozza meg. Tapasztalatom szerint, ha először a kezünket nyújtjuk valaki keze felé, az engedékenységet eredményez a másik emberben. Ilyenkor úgy érezzük, hogy tisztelnek és megértenek minket, ami elvezet minket ahhoz a ponthoz, hogy sokkal könnyebben elfogadjuk a másikat. A konfliktusokat nem az oldja meg, hogy ki tudja mélyebben megütni a másikat, hanem a szeretet és a megértés által. Ez nem azt jelenti, hogy ne álljunk ki a saját álláspontunk mellett az életben, hanem inkább bölcsen cselekedjünk. Mindig tegyük fel magunknak a kérdést: Mit képviselek, mit akarok, és hogyan tudom elérni ezt a célt?

Az életben vannak csodák, csodák és veszélyek. Mindez a saját izgalmainkat hivatott szolgálni az utazásunk során. Inkább vegyük a helyzetet kihívásnak, és ne problémának. Mindig próbálj meg a saját legmagasabb pozíciódból, önmagad legfejlettebb és legnagyobb változatából kiindulva cselekedni, amilyen lehetsz. Szeretnek minket, nagyon mélyen szeretnek minden megjelenésünkért, és a Mindenható igazi fiai és lányai vagyunk
.


Az Égiek igaz barátsága, amit megtapasztaltam, más emberré tett. Kinyújtom a kezem másokért, mert az Égiek nyújtják felém a kezüket. Igazi követője vagyok az ISTENNEK, ez tesz engem vezetővé és tanítóvá. MINDEN azzal kezdődik, hogy MI változtatunk. Nem azzal, hogy mások tesznek különbséget, először.


Eljön majd az idő, amikor valóban testvéreknek tekintjük magunkat az életben. Ez az idő el fog jönni, és hamarosan eljön. Mélyen tudd, hogy belső éned, a lelked, a te változatod, amit Isten teremtett és azt akarta, hogy újra felfedezd, nincs hiba minden megjelenésedben. Lélek vagyunk, Isteniak vagyunk. Mindannyian. Csak elfeledkeztünk erről.

Amikor kimész, és elvégzed a feladatodat, mindig úgy viselkedj, ahogy egy apa tenné a gyermekével. Legyetek erősek, magabiztosak, és legyetek tisztában a sorsotokkal. Nincs szeretet abban, ha bántjuk egymást, de a bántások néha védelmet jelentenek, hogy elkerüljük a nagyobb problémák bekövetkezését.

Egy katonának, egy harcosnak azt kell tennie, ami a dolga. Ne hagyd magad félrevezetni olyan elképzelésekkel, amelyek kisebbek, mint amekkora a saját elképzelésed önmagadról. Megajándékoztak egy hanggal. Használd, és használd alaposan, miközben magabiztos vagy
.

Mindig őrizd meg a hitet és a saját humorérzékedet az életben. Végül is -

A mennyország csak egy lelkiállapot.

Vigyázz magadra és légy áldott,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:11 pm

Image



Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



Amit a hatóságok tudattak veled





"Egy kamerás stáb filmezte a telepítést, amikor észrevettek egy csészealjat. Filmre vették, ahogy elrepült a fejünk felett, majd lebegett, három lábát kinyújtotta futóműként, és lassan leereszkedett, hogy leszálljon egy kiszáradt tómederre! Egy klasszikus csészealj volt, fényes ezüstszínű és sima, körülbelül 30 láb átmérőjű. Elég egyértelmű volt, hogy ez egy idegen űrhajó volt."

Gordon Cooper űrhajós ezredes az UFO-élményeiről



"Tudom, hogy más űrhajósok is osztják az érzéseimet, és tudjuk, hogy a kormány az UFO-kra vonatkozó bizonyítékokon ül."

Gordon Cooper űrhajós ezredes, 1997. január 14.


"A jelenség valami valóságos, nem pedig látomásos vagy fiktív."

Nathan Twining tábornok, 1947. szeptember 23., az Amerikai Légierő Anyagi Parancsnokságának vezetője


"Meggyőző bizonyítékot találtam arra, hogy e légi objektumok többsége messze meghaladta annak a korszaknak a földi technológiáját, amelyben látták őket. Kénytelen voltam arra a következtetésre jutni, hogy nagy a valószínűsége annak, hogy a Földet igen fejlett, valóban rendkívül "intelligens" irányítás alatt álló űreszközök látogatják."

Dr. Richard Haines, a NASA űrkutatója, nyugdíjas


"Rengeteg jelentésünk van repülő csészealjakról. Komolyan vesszük őket, ha belegondolunk, hogy sok embert és repülőgépet vesztettünk el, amikor megpróbáltuk elfogni őket."

Benjamin Chidlaw tábornok, Légvédelmi Parancsnokság


"Amikor látod a légteret és a radarképernyőt, és látod, hogy az UFO-k másodpercenként húsz-harminc mérfölddel köröznek, az nagyon is valóságos. Egy másodperc vagy fél másodperc alatt hirtelen majdnem 90 fokot tudnak fordulni. Az UFO-k nagyon gyorsan képesek függőlegesen egyenesen felfelé menni."

Enrique Kolbeck, Mexikóváros vezető légiforgalmi irányítója, aki ugyanezt az élményt osztotta meg velünk, ahogyan azt több ezren leírták.


"Valóban kapcsolatba léptek velünk, talán meg is látogattak minket földönkívüli lények, és az amerikai kormány a Föld többi nemzeti hatalmával összejátszva eltökélten el akarja titkolni ezt az információt a nyilvánosság elől."

Victor Marchetti, 1979, a CIA volt tisztviselője az UFO-król


Image


"A repülő csészealjak léteznek. Túl sok jó ember látta már őket, akiknek nincsenek hallucinációik."

UFO idézet Amerika egyik legnagyobb vadászpilótájától, Eddie Rickenbacker kapitánytól


"Igen, voltak földönkívüli látogatások. Voltak lezuhant űrhajók. Voltak anyagok és holttestek, amelyeket megtaláltak. Volt egy bizonyos mértékű visszafejlesztés, ami lehetővé tette, hogy néhány ilyen űrhajót, vagy egyes alkatrészeket lemásoljanak. És van egy bizonyos embercsoport, amelyik vagy kapcsolatban áll a kormánnyal, vagy nem áll, és rendelkezik ezzel a tudással. A magas szintű kormányzati emberek nagyon kevés, ha egyáltalán van érvényes információjuk erről. Ez dezinformáció tárgyát képezte, hogy eltereljék a figyelmet és zavart keltsenek, hogy az igazság ne derüljön ki."

Dr. Edgar Mitchell, Apollo 14 űrhajós


"Az UFO-k fizikai megnyilvánulások, amelyeket nem lehet megérteni a pszichikai és szimbolikus valóságuktól függetlenül. Amit itt látunk, az nem egy idegen invázió. Ez egy spirituális rendszer, amely az emberekre hat és az embereket használja fel".

Dr. Jacques Vallee


"Ha idegenek látogatnának meg minket, az eredmény hasonló lenne, mint amikor Kolumbusz partra szállt Amerikában, ami nem alakult jól az amerikai őslakosok számára."

Stephen Hawking


"Már nem nevetek ki embereket, amikor azt mondják, hogy láttak ufókat. Én magam is láttam egyet."

Jimmy Carter amerikai elnök, ABC News, 1979. január 22.


"Most egy új világgal álltok szemben, a változások világával. Furcsa szavakkal beszélünk, a kozmikus energia hasznosításáról, az egyesült emberi faj és egy másik bolygóközi galaxis baljós erői közötti végső konfliktusról. A világ nemzeteinek egyesülniük kell, mert a következő háború bolygóközi háború lesz. A Föld nemzeteinek egy napon közös frontot kell alkotniuk a más bolygókról származó emberek támadása ellen."

Douglas MacArthur tábornok, 1955. október 8., New York Times


"Amikor eljön az UFO-probléma régóta várt megoldása, hiszem, hogy az nem csupán a következő kis lépés lesz a tudomány menetében, hanem egy hatalmas és teljesen váratlan kvantumugrás."

J. Allen Hynek professzor az "UFO-élmény" című könyvében


"Ha a tömegek elkezdenék elfogadni az UFO-kat, az alapvetően befolyásolná az élethez, a politikához, mindenhez való hozzáállásukat. Ez veszélyeztetné a status quo-t. Amikor az emberek rájönnek, hogy vannak nagyobb szempontok, mint a saját kicsinyes kis életük, megérnek arra, hogy személyes szinten radikális változásokat hajtsanak végre, ami végül politikai forradalomhoz vezetne a társadalom egészében."

John Lennon, zenész, aktivista és UFO-tanú


Image
 
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:13 pm

Image
Image


A kis bolond


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


I.


"Egy nap megáldanak egy álommal, amely jó útra tereli az életedet" - mondta a manu, és úgy tűnt, elégedetten koncentrál ismét a cipőjére.

Ezek - láthatóan megkopva és megöregedve a ki tudja, mennyi idő alatt elszenvedett kemény megpróbáltatásoktól - jól le tudták írni az öregember utazásait. Nem tűntek kényelmetleneknek, mert a manu a lábujjaival játszadozott a csontos, törékeny bőr alatt. Elmosolyodtam. Tinédzserként volt egy pár cipőm, ami anyámnak ellenszenves volt. De szerettem a régi papucsomat - valószínűleg éppen ezért. Általában azt vettem észre, hogy jól ismerem ezt a furcsa idegent - már egészen kicsi koromtól kezdve mindig azok az öreg, fehér hajú férfiak voltak, akiket felvilágosultnak tartottam.

Úgy tűnt, sejti, mi rejtőzik a homlokom mögött, ezért összehajtotta a sajátját. "Bolond vagy te" - dorgált meg, mert ennek a furcsa idegennek nyilvánvalóan hiányzott a valódi szidás iránti vágya. Figyelemre méltó módon a viselkedésében is csak egy leheletnyi enyhe sajnálat volt javíthatatlanul siralmas létem miatt; ez a körülmény gyengéd reményt adott nekem. Bár többször elhatároztam, hogy elkerülöm, most mégis a manóra koncentráltam, vártam és vártam.

"Még nem jutottál messzire, ember, de az utad az igaz, tehetséges utat követi - emelte fel ismét, és egy pillanatra úgy tűnt, mintha örömét lelte volna a tanításban, vagy legalábbis bemelegedett volna. De valószínűleg megint csak elképzeltem valami ilyesmit, ahogy az én életmódomhoz illik.

"Az utad, brahbata, olyan, mint a kígyó, amely felfalja" - így kezdte el mesélni a válasz történetét...




Image

II.

Amikor a manuval való találkozásokra emlékszem, mindig a cipője jut eszembe.

Ezek a cipők a maguk rakoncátlanságában, zsíros fényükben, kopott sarkukkal és a szokásos túlsó helyeken lévő lyukakkal olyan patetikus benyomást keltenek, hogy máris tiszteletre méltó és bájos látványt nyújtanak. És mégis dacos ellenállással jelennek meg. Meglepő, hogy ilyesmiket veszek észre, hiszen általában nem sokat tudok a cipőkről, amit érdemes tudni.

Amikor az én manum kapcsolatot keres velem, inkább egy feltűnésmentes alakot választ. Ez azért is meglepő, mert úgy tűnik, felismerek benne bizonyos hiú vonásokat. Könnyen elnyerhetné tehát tőlem a szükséges tiszteletet például egy lelki megjelenéssel. Az ilyesmitől csak puszta kényelemből tart távolságot, mert a szféraváltás mindig kifárasztja. Biztos vagyok benne, hogy csak puszta lustaságból tart meg egy hétköznapi alakot, és így előnyben részesíti azt hiú igényeinek kielégítésével szemben velem szemben.

Az öregember ma elgondolkodtató benyomást kelt.

Fényben látva mindig elgondolkodtató benyomást kelt, hiszen úgy tűnik, élvezi ezt a szerepet. "Minden tisztelettel kérdezem - kezdi bonyolítani a dolgokat -, hogy felvilágosult embernek tartja-e magát?". Touche. Ezt kapod, ha hagyod elkalandozni a gondolataidat. Most már csak a szavak bölcs megválasztása a kérdés. Érzem, hogy a ravasz kutya megint készül valamire. "Azt hiszem, állíthatom - kezdem tétován gondolkodva -, hogy sziluettet tudok alkotni a világból". Nos. Elismerem, kínos kifejezés. "Mire alapozod, Brahbata, ezt a tudást?" - örvendezik a manu. Hát itt van. Megint csapdába akar ejteni. Nem is tudom. Biztos elment az eszem...

"Olvastam néhány értékes dolgot, és tudok összefüggésbe helyezni dolgokat" - válaszoltam óvatosan - nem anélkül, hogy megleptem volna magam ezzel a lélekjelenléttel. Bárcsak ne a saját célomat készíteném elő.


Image

"Akkor a bölcsesség útján, mi?" - gúnyolódott a paraszt. "De azért még mindig kell egy kis türelem, ha el akarod érni azokat a szférákat, amikre én gondolok. Az út a tiszta szív és a tiszta fej fölött vezet. Ez a ritka földek esszenciája jól fel akar készülni. Te, barátom, a saját magad által alkotott világképed alapján ítélsz. Tehát te vagy a világ közepe? A világ a mennyország központja? Nagy az, aki a saját útját járja, még ha az tévútra is vezet? Nem, Brahbata, a szíved tiszta, de a fejed zavaros. A hited és a bizalmad erőssé tesz, de a szemed csak egy irányba néz. Nyisd meg elmédet, engedd, hogy a sötétségbe fény jusson."

Miért kell mindig ilyen duzzadtan beszélnie? Nem értettem pontosan, de azt hiszem, valószínűleg nem számított a válaszomra. A legjobb az lesz, ha még jobban összezavarom, aztán gondolkodik, és az mindig sokáig tart. "Mindezt én is tudom - egyeztettem a manuval. "De ne feledje, hogy ezt a világképet én a tapasztalataim és a többi elmém összegeként alkottam meg, és hogy magamban hordozom a szándékot és a meggyőződést, hogy tovább tökéletesítsem. A világképem a tudásom összegeként van összefűzve, és naponta változik, ahogyan az összetevői összetétele és súlyozása változik. Elítéled a keresésemet? Nem beszélsz róla, de rejtett gúnnyal telve adod tudtomra, hogy agyagból vagyok. Akkor mi a célod - tettem fel gyorsan egy ellenkérdést diadalmasan lemondó hangon, hogy egyelőre újra összeszedjem magam.

Érthetetlenül, a manu szórakozottan mosolygott!

"Bátor ember! Valóban, úgy tűnik, hogy meg akarja próbálni. Az okosságod figyelemre méltó, és úgy tűnik, hajlandó vagy keresni, és egy nap talán még látni is akarsz. Azonban jól fontold meg az utadat, és kérdezd meg magadtól, hová vezet. Egyedül a gyaloglás vezet célhoz, de az utat is gondosan kell megválasztani. Járod az utadat, jól teszed, de az utad egy olyan térképen van, amelyet mások rajzoltak. Szégyenlős vagy, ember, hogy térkép nélkül menj végig az életen, és fedezd fel."

Amit egyáltalán nem tudok elviselni a manuban, hogy mindent olyan bonyolultan mond. Minden adandó alkalommal az arcomon lakmározik a szeme, amikor ismét meghallgathatom a bölcsességét. Említettem már, hogy valószínűleg hiú? Legszívesebben megcsavarnám az orrát. Vagy csak kidugni a nyelvemet. Nem azért, mert nem értem őt, hanem csak azért, hogy lássam, mit tenne akkor. "Ha mindezen igazságok birtokában vagy, akkor miért nem osztod meg velem?" Kiáltottam fel dacosan. Az öregnek előbb valamit ki kellene találnia belőle.

A manu most nyilvánvalóan szórakozottan rázta a fejét.

"Az energikus előrenyomulásod a lelkesedésed és a türelmetlenséged kifejeződése - kacsintott rám. "De tanulnod kell, mielőtt felismernéd. Az igazsághoz vezető út ketté van osztva; képesnek kell lenned meglátni az elágazásokat, és aztán elindulni rajtuk. Ezt egyedül neked kell eldöntened, és a helyes út kiválasztása nem könnyű. Némelyik kanyargós és szövevényes, mások látszólag gyors választ ígérnek. Egyes utak egy kapuhoz vezetnek, és csak az tudja kinyitni, aki megtalálta magában a kulcsot. Egy másik út sötétnek és zavarosnak tűnik, úgyhogy félsz tőle, pedig lehet, hogy ez az igazi. De a legtöbb utat - mondta manu - nem ismered és nem érzékeled. Ó, nem, nem úgy van, ahogy gondolod, nem az utak kerülik el a figyelmedet, egyedül te vagy az, aki a helyén lépkedsz. De melyik az az út, amely az igazsághoz vezet? Ha gyönyörködsz a mezők virágaiban, állj meg, és élvezd kecses pompájukat. Van kedved a virágok jelentéséről kérdezni? Nos, akkor hagyd, hogy elvarázsoljanak, de ne felejts el hálás lenni azért, hogy felfedik magukat előtted, kibontakoztatják teljes pompájukat, és az ég felé nyújtják finom virágálmaikat. Fogadd mindezt ajándéknak, értsd meg, mielőtt az igazságról kérdeznél. Vigyázz, brahbata - szőtte körém a hálóját -, hogy az igazságot kérdezd. De tervezd meg az utadat, és oszd szakaszokra az utat, és ezeket újra és újra. Pihenj és fontold meg. De vándorolj, ahol neked tetszik."

"Lehet, hogy vándorolni akarok - mondtam -, de a filozófia önmagában nem vezet sehová. Bizonyára igazad van, manu, de nincs valami hasznos válasz?" Nyilvánvalóan összezavarodott
.


Image

III.

Óvatosnak kell lenni egy zavaros világtanárral.

Ha az én manum egyébként meglehetősen magasztos és megfontolt velem szemben, hajlamos, ha egyszer magával ragad, a századiktól az ezredikig elmenni. Folyamatosan rá kell mutatnom neki a viszonylag világi gondjaimra, különben elveszik a metafizika és más spekulatív tudományok transzcendentális területein. Annak ellenére, hogy állandóan hangsúlyoznia kell a választását, sok minden, amit mond, értelmet nyer számomra, ami nem meglepő, hiszen ezek általában amúgy is régi vágásúak. Úgy látszik, provokatívan használt kérdésemet nemtetszésnek értelmezte, mert másképp nem magyarázható a kritikusan kutató tekintete.

"Gyanítom, még nem állsz készen az indulásra - szakított ki a gondolataimból a manu. "Okos gyermekre hasonlítasz, de még mindig csak kúszni tudsz, csak a szokásos bájitalodat iszod, és csak a szokásos ételedet eszed. És most pont tőlem követelsz hasznos választ. Szánj rá időt, és nyisd meg az elmédet a szellemnek, akkor elérheted a világot. Idővel megkapod a hasznos tudásodat - mosolygott rám most már bátorítóan a manu -, vágyj rá, ember, mint egy kincsre, és vágyakozz utána. A válaszhoz vezető úton bölcsen fel fogod ismerni a hasznosakat, és a kevésbé hasznosakat ugyanúgy. De ha már egyszer ráleltél az igazi ösvényre, kövesd tovább.


Image

Méltóságában annyira meg van győződve magáról, hogy hangosan felsikíthatnék. De mivel koncentrációjának nagy részét arra kell fordítania, hogy méltóságteljesnek tűnjön, talán mégiscsak ki tudom csalogatni a tartalékából. "Nem hagyod, hogy a tudás fájáról falatozzak - krákogtam -, de a következő lélegzetvételben éppen ezért, a hiányomért fogsz szemrehányást tenni nekem! Egy remekmű. A megfelelő pillanatban majdnem lemaradtam a manu szemének ingerült csillogásáról - ahogy elragadott az erőteljes nyelvi kifejezés és a szavaim egyszerűsége. Ezzel nem számolt. Most már a markomban van, és valószínűleg világosabbá kell válnia. Végül is a szerencsejáték adósságok becsületbeli adósságok, és ami a szerencsejátékra vonatkozik, az bizonyára a tudásra is érvényes. Előbb a száját csorgassa meg, aztán húzza vissza - gondolja!

A manu ismét mosolyogva megrázta a fejét. "Én csak arra céloztam, hogy gyakorolnod kell a türelmet. A magnak először ki kell csíráznia, mielőtt elkezdheted a betakarítást. Neked és nekem, Brahbata, van időnk, sok időnk. Indulj el a válasz keresésére, de ott kezdd a keresést, ahol az hasznodra válik. A manu most már olyan messzire közeledett felém, hogy éreztem a leheletét a mellkasomon. A tekintete mintha sürgetően akart volna belém fúródni, miközben továbbra is intően beszélt: "Igen, a világ összes ideje a rendelkezésünkre áll. De használd ki jól az idődet, ne pazarold el. De hogy mire pazarolod, és mire használod, azt neked kell és ki is fogod deríteni. Csak ennyit kell mondanom nektek. Kezdd el megtalálni az utadat, és aztán kövesd azt" - uralkodott el rajtam a manu, és valószínűleg csak túlságosan is tudatában volt a rám gyakorolt kissé teátrális hatásának. Ennek ellenére tovább beszélt. "Időről időre a társad leszek, megosztom veled az ételemet, és megtöröm veled a kenyeremet. A világod kapujának kulcsa mélyen benned van elásva, találd meg és használd, ha eljön az ideje.

Ezekkel a szavakkal a manu rózsaszín felhőbe burkolózva színpadra állt, hogy végre kikövetelje a tiszteletet, amit már régóta hiányoltam. Nem tudom, hogyan csinálta, de biztos valami para-szuggesztív-hipnotikus lipcsei mindenfélét készített a koponyámban. A bűvészek és más zsonglőrök mindig is rejtélyesek voltak számomra.

"Por a porhoz" - suttogtam utána. Legalább sötét volt, különben a manu a legminimálisabb spirituális követelményeket is nélkülözte. Még lézervillanásokat vagy gömbhangokat sem lehetett hallani
.



Nagy hatással volt rám.


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:14 pm

Image
Image


'The People'


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,




Átvágtam az erdőn, amíg elértem a kis tisztást. A hold és a csillagok tiszta, halvány fényükkel világítottak a világba, és mindenütt csillogott az éjszakai harmat.

A puha moha, amely a túrám során idáig borította a földes erdő talaját, a tisztás szélén tompa aljnövényzetnek adta át a helyét. Az öregember már ott ült, egy fából készült zsámolyon guggolva, a szabad téren álló tölgyfaasztalnál, és várt rám. Egy ág reccsent a rúgásom alatt, és az öreg rám nézett. Tovább léptem felé, és ő azt jelentette, hogy foglaljam el a helyem mellette.

Komolyan és közel érzőn köszöntöttük egymást a tekintetünkkel. Éreztem a szívemben a jólét és a melegség kellemes érzését, amit csak az évezredekig tartó baráti együtt járás tud kiváltani.


Image

Leültem a zsámolyra. Az utazó csendben megtöltötte a rám váró ónkorsót vörösborral. Ittunk egymásra, és egy darabig csendben, barátságban ültünk, tovább gondolkodva. Miután a szívem elérte a lelkét, megkérdeztem tőle: "Kérlek, barátom. "Meséld el, milyen volt egyszer régen a te világodban azokkal, akik veled voltak".

Az öregember láthatóan a tisztás hátterében álló sötét fákat nézte, és mégis úgy tűnt, hogy nem vesz tudomást róluk. Miután a szívébe nézett, összeszedte magát, újabb kortyot ivott a poharából, és beszélni kezdett. "Nos, brahbata - kezdte beszédét készségesen az utazó. "A harc a világod irányáért nem fog úgy véget érni, mint egykor az én népem számára" - válaszolta. "Világaink osztoznak a korszakok hullámvölgyein, a te gyógyításod mégis nekik szól." Vett egy mély lélegzetet, és rám nézett. A szemei bársonyfeketén csillogtak. Mosolyogva mondta: "A Szellem úgy döntött, hogy megfordítja az én világomat, így ez a fordulat most a ti világotok számára is a másik irányba mehet.

Az öreg hirtelen elhallgatott, és a zsebében kotorászott a pipája után. Úgy tűnt, gondolkodik. Én is összeszedtem magam, hogy megkérdezzem tőle: "Mesélj nekem az X fajról, az animuszról. "Mit gondolsz, hogyan tudnám a legjobban szolgálni a világomat, a népemet?". Közben a vándor megtalálta a használati tárgyait a köpenye mélyén, a pipáját a dohányzacskóból kivett csomóval megtömte, és meggyújtotta. Miután melegen fújta a pipát, mélyet szippantott, egy pillanatra visszatartotta a lélegzetét, majd a füstöt kifújva megszólalt: - Mindig hátrány, ha valaki bölcsebbnek hiszi magát másoknál. A legyőzhetetlenséget nem a bölcsességgel lehet elérni. A szíved elvezet az Igazság Szelleméhez. Erőt, igazi erőt csak odaadással lehet nyerni. Az eredeti vágy tisztasága egyetlen lényben egész világok sorsát pecsételheti meg." Belülről hallgattam szavait összehasonlítva. Az öreg tétován ébresztette bennem az emléket, amit korábban átéltem. Újabb slukkot szívott a pipájából, látszólag elgondolkodva simogatta meg az állszakállát, majd folytatta a beszédet.

"Az animus..." inkább magának kezdte mondani, mint a megszólításomnak. "Hogy honnan származnak, még népem írástudói sem tudják. Régiak, brahbata, nagyon régiek. A feljegyzéseinkben sokféle néven szerepelnek. Eredeti nevüket sem ismerjük, nem is beszélve a nevük sokféle lehetséges jelentéséről. Sok világ, sok galaxisban sok világ beszél róluk, mint az Esps, mások Animusnak hívják őket, mi pedig csak 'a nép' néven emlegettük őket." Az öregember szünetet tartott. Úgy tűnt, mintha azon gondolkodna, hogy a 'nép' tapasztalatairól szóló történetének melyik része lehet fontos számomra. "Nos - folytatta gondolatai után, látszólag összefüggéstelenül -, mindenesetre - nem ők győztek le minket végül, hanem a saját büszkeségünk, ami miatt elfoglalták a világunkat. Az öreg hirtelen felnevetett, mintha magát hibáztatná az általuk elfoglalt világok lényeinek ostobaságáért. Aztán tovább beszélt. "Soha ne becsüld le őket az állítólagos törpeségük miatt, brahbata, mert akkor nem ismered a kozmoszt és annak életmódját. Egyetlen egy ilyen lény képes tíz, hozzátok tartozó, kifejlett harcos elméjét irányítani, ha ezek az emberek nem készülnek fel tiszta szívvel és tiszta elmével.


Image

 Soha ne nézz közelről a "nép" képviselőjének szemébe, soha ne olvadjon össze a lelked az övékével, ha a lelked tud róluk, és nem vagy felkészülve. Az ő tudatuk, gondolkodásuk annyira idegen a miénktől, hogy a halványan tudatosuló csak akkor érzékeli a tehetetlen, mindent felülíró, rideg akaratot, ha telepatikus kapcsolatban vagyunk velük. Aki egyáltalán nem tud róluk és valódi természetükről, az látszólag ártalmatlanul elhalad mellettük. Ne feledjük, hogy a rádióhullámokat csak megfelelő detektorral lehet "fogadni". Mindazonáltal ezek a hullámok "ott vannak", léteznek, függetlenül attól, hogy van-e használható mérőműszered." Az X faj, "az emberek" szintén csak egy kollektív organizmusként viselkedik a sok közül minden világban. Az öreg megállt egy pillanatra, és kinyújtóztatta a végtagjait. Halkan felnevetett - talán mert élvezte öregedő testének kiszolgáltatottságát. Aztán tovább beszélt. "A 'nép' ereje az egyének látszólagos kicsinységében rejlik - nem járnak felismerhetetlenül, csupán észrevétlenül. Mégis mindenütt ott vannak a világegyetemben, világot világ után foglalnak el, hiszen alig ismerte fel valaki, hogy kik is ők valójában - a sötétség őrzői. És most, brahbata - folytatta -, a te világodon a sor...


A világon minden egyforma - folytatta az utazó. "Az Esps minden egyes tagja analóg módon megfelel az önök egyik testsejtjének. Telepatikusan és energetikailag erőteljesen összefonódnak, és állandó cserében állnak egymással. Csak egészében alkotják azt a szervezetet, amely hatékonyan akar ártani nektek. És folyamatosan belépnek a világotokba. Napról napra, óráról órára számtalanan érkeznek ide. Folyamatosan. Védelmük a tudatlanságodban rejlik. Valaha sok fajjal harcoltunk - folytatta az öreg, nem lemondóan sóhajtva -, legyőztünk minden leküzdhetetlennek tűnő óriást, amely ártani akart nekünk, de a lelkünk nem volt felkészülve az 'emberekre'. Ezért, brahbata, ezért vagyunk itt, hogy magyarázatot adjunk neked. Mindegyik lény kapcsolódik a kollektívához, mindig. Nem csak a ti világotokon, hanem áthatja az összes világot, ahová elterjedtek. És e lények mindegyike rendelkezik a kollektíva kollektív erejével, hogy megtörje a kifejlett és erős harcosok szellemét, amint azok a tudásból kilépnek. Mindazonáltal: Ahol más világok, egész világrendszerek kerültek a hatalmukba, ott most ti fogtok gátat szabni nekik. Így van megírva az Élet Könyvében, és így rajzolják meg a csillagok."

A tölgyfaasztalon a gyertya az utolsó mozdulatok felé pislákolt. Barátom látszólag gondolataiba merülve és mágikusan rabul ejtve nézett a fénybe, egyenesen abba az energiába, amely minden élet alapja. Egy darabig mindketten csendben maradtunk. Nekem szükségem volt a csendre, hogy megemésszem a hallottakat, ő pedig bizonyára a "népekkel" kapcsolatos régmúltbeli tapasztalataiban gyönyörködött. Aztán az utazó, az én mesterem a távoli múltból, újra belekezdett. "Az animuszok hatalmas mesterek, mert elsőre nem mutatkoznak annak - mondta az öregember. Újabb kortyot ivott a korsójából, és folytatta beszédét. "Mondd csak, brahbata: Hogyan harcolsz egy olyan ellenséggel, aki túl kicsi ahhoz, hogy ellenségnek érezzük? Aki mindenütt ott van? Az a képességük, hogy uralják az elmédet, és még csak nem is hagyják, hogy tudatosuljon benned. Sok faj áll a szolgálatukban, és ők irányítják őket. És ezek azok a fizikailag nagyobb fajok azok, amelyeket tehát a fő ellenségetekként véltek felismerni. "Az embereket" csak a szívünk képességeivel lehet legyőzni. Az együttérzés ereje, amely a fajok túlélési ösztönén túl létezik, a ti legerősebb fegyveretek. És ezúttal, brahbata, a világ ki fog állni, és az animusz le fog győzni. Mindig emlékezzetek arra, hogyan éreztétek a szellemüket, kollektív tudatuk csillogó számítása egyszer áthatotta lényeteket. Emlékezz rá - és ezúttal győzd le őket - győzd le



The people.


_______________________________________



Megjegyzés: Az Esp-ekről először körülbelül 20 évvel ezelőtt hallottam, amikor telepatikus kapcsolatba léptem a Hold hátuljáról származó barátainkkal, akik tájékoztattak róluk. Később - miután mentálisan "táplálkoztak" - ők jöttek szembe velem. Itt Hombergben (már nem utazom). Egyre nagyobbak, mint a földi hangyák (a legnagyobbak, amiket eddig láttam, kb. 3-4 cm-esek voltak), a tudósok szerint behurcolt dél-amerikai vagy ázsiai faj - nem azok. Közös ügyet csinálnak Atonnal, az Orion Szövetség urával.
Van egy hűséges szövetségesünk: A földi pókok. A pókok is nagyszerű telepaták és harcosok. Úgy gondolják, hogy mi emberek túl nagy nyápicok vagyunk, egyszerűen azért, mert ők maguk is harcosok. És szövetségre léptek velünk az animus ellen. Pontosan tudom, hogy ez a legtöbb embernek itt mennyire "őrültségnek" hangzik. Csak fontos számomra, hogy a fenti információ kitudódjon. A tudás és az intelligencia. Győzni fogunk.

"Játsszunk urat és szolgát."
Depeche Mode

Most - az interdimenzionális altruizmus erői a bölcsesség kardját használják, hogy végül győzedelmeskedjenek.



Image


der SPIEGEL Nr. 5, 2008.1.28.

írja a 120. oldalon:


A harcos hangyák sikerreceptje



Diadalmenetet indított a világ körül, és az argentin hangya (Linepithema humile) ma már hat kontinensen megtalálható. Sikerének titkát most az Urbanai Illinois Egyetem kutatói fedték fel, akik nyolc éven át figyelték, hogyan hódították meg a rovarok a dél-kaliforniai Rice Canyont. A tanulmány szerint az új jövevények két különböző stratégiát követnek útjuk során: Kezdetben megtámadják a bennszülött rokonaikat, hogy felfalják őket; később, egy második lépésben szisztematikusan kizsákmányolják a versenytársak táplálékforrásait. Evés és éhezés - ezzel a kettős stratégiával a jelek szerint rendkívül sikeresek: A Rice Canyonba érkezésük előtt 23 őshonos hangyafaj élt ott, végül csak kettő. Csak ha valós időben követünk egy ilyen inváziót, akkor érthetjük meg azokat a dinamikus folyamatokat, amelyek lehetővé teszik, hogy az idegen fajok végül győzedelmeskedjenek" - magyarázta Andrew Suarez hangyakutató
.

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:15 pm

Quantum.


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



Véget kell vetni bizonyos idegen fajok uralmának a galaxisunkban. Nemcsak a Föld bolygón, hanem a Tejútrendszer egész szektorában, az Orion-karban is. Ez küzdelemmel jár.

Azért inkarnálódtam ebbe az életbe, hogy békét hozzak a Földre. Hogy az emberiséget a szeretet, a bölcsesség és az élet céljának igaz megértése korszakával lássam el. Részt veszek abban, hogy a Galaxis békés időkre bontakozzon ki, a Tejútrendszerünk Központi Napjából sugárzó változó spektrális frekvenciáknak köszönhetően.


A Galaktikus Parancsnokság, a különböző idegen fajok interdimenzionális konglomerátuma azért van itt, hogy segítsen és átvezessen minket az elkövetkező időkön. Sok-sok spirituálisan magas rangú entitás van itt, hogy megvédjen minket a Kozmikus kibontakozás ezen nagyon különleges időszakaiban[/color].


Most - A gyógyulás kezdődik. https://brahbata.space/ashtar_engl.html


Együtt véget vetünk minden rabszolgaságnak, sötét cselekedetnek, félelemnek és - természetesen - minden gonosznak. A dimenziók közötti sötétséget a helyére tesszük, és IGAZ SZERETET fényt fog ragyogni a Galaxisunkra és a Föld bolygóra a következő 1.000 évben.


Image


Nem kell különleges vagy meghatározott módon felkészülni. Csak álmodj tovább. Nem véletlenül inkarnálódtunk. Tartsátok meg a hitet, és maradjatok, és legyetek erősek abban, hogy bízzatok magatokban. Én
ígérem nektek a Béke korszakát. Légy erős és büszke, Isten szeretett gyermeke. A feladat az, hogy kollektív Galaktikus tudatossággá váljatok a teljes emlékezésen keresztül, hogy egykor egyszemélyes voltatok. A tudatosítás fokozatosan történik. Minden élet szellem.



És a Szellem döntött.




Üdvözlettel,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:19 pm

Image
Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


Ma van egy másik üzenetem kifejezetten nektek, ahogyan a világnak is van.

Nem azért vagyok itt, hogy kritizáljam az országotokat vagy akár az életmódotokat. Azt hiszem, ezt nem tehetem meg - ezt csak egy bennszülöttnek kellene megtennie. Én pedig határozottan
nem akarom ezt tenni én sem. Egyszerűen túlságosan szeretem az USA-t ahhoz.

Nyugatiasodott emberként nőttem fel, külföldön éltem, miközben a háború utáni nyugati világ polgáraként tanultam. Hazám mindezen évek alatt hűséges szövetségese volt az USA-nak - és még mindig az vagyunk, néhány állampolgár indítékai ellenére. Mint mindannyian tudjuk, ez valóban a valódi demokrácia jele. A demokráciát ideális esetben a béke motívumának kellene tekinteni, különösen akkor, ha egy másik személynek más a véleménye, mint a saját nézőpontunk. Többet osztozunk és fejlődünk azáltal, hogy vitákban, szavakban párbajozunk egymással, mint karddal. A kardnak mindig az utolsó lehetőségnek kell lennie, ha vita van.

Nekem személy szerint szerte a világon vannak családtagjaim és barátaim, így az Egyesült Államokban is. Ebben az életben többször is elutaztam az USA-ba, meglátogattam az ottani családot és barátokat. Amíg 35 éves nem lettem ebben az életben, több mint 30 különböző országot utaztam be világszerte. Inkább világpolgárnak tartom magam, mint németnek vagy akár európainak.

Utazásaim során megtanultam, hogy az ázsiaiak, az olaszok, a britek, a lengyelek, a franciák és persze az amerikaiak egyvalami közös, az olykor eltérő nézőpontok ellenére:



Mindannyian szeretik a családjukat és a barátaikat.


Mindannyian egy teljesen új korszakba lépünk az emberiség és a Földanya számára. Újra belépünk a Kozmoszba, közvetlenül azután, hogy a messze ősi időkben a földi emberiség már ott volt, utazva a Kozmoszban. Gondoljunk csak az atlantiszi korszakokra, a történelem kezdete előtt. A történelem az írott szó időszaka. Azelőtt az őskor.


Image


Atlantisz és Lemúria két birodalom volt a történelem előtti időkben - az egyik a mai Atlanti-óceánon, a másik birodalom, Lemúria, az ázsiai területeken helyezkedett el. Az észak-amerikai hopi indiánok legendáikban és mítoszaikban elmondják, hogy jelenleg mi vagyunk a negyedik emberiség ezen a bolygón, míg három világ már eltűnt.



Image


Birodalmak jönnek és mennek - az élet maga ugyanaz marad.

Míg az élet akkor is ugyanaz marad, amikor az idők változnak, az élet akkor is ugyanaz marad, amikor a régiók különböznek. Az életben mindannyiunknak szüksége van ételre és italra, mindannyian igyekszünk elkerülni a fájdalmat, és mindannyian vágyunk az igaz szerelemre. Függetlenül attól, hogy szíriaiak, ausztrálok vagy európaiak vagyunk. Minden egyforma lénynek vannak bizonyos közös alapkérdései. Tehát inkább arra kellene koncentrálnunk, ami közelebb hoz minket egymáshoz, mint arra, ami elválaszt minket egymástól.

Amikor az Apollo-missziók megkezdődtek, John Fitzgerald Kennedy - az Egyesült Államok elnökeként - azt tanácsolta James Webbnek, a NASA főnökének, hogy találja meg a módját annak, hogy tárgyaljon a Szovjetunióval a kozmoszba való közös bejutásról. Erre 1963. november 12-én került sor egy nemzetbiztonsági memorandumban. A memorandum történetesen két évvel később született, mint az 1961-es kubai válság, miközben a hidegháború még mindig a tetőfokán állt.

Amikor az ellenségek barátokká válnak, az élet ügyei valóban kibontakoznak.
VALÓDI MEGÉRTÉS akkor történik, amikor leküzdjük egy másik ember, nemzet vagy faj uralmát. Ideális esetben arra kellene összpontosítanunk, hogy meggyőzzük a másikat az elképzeléseinkről, ahelyett, hogy a saját indítékainkkal igázzuk le. Bár első látásra inkább ez tűnik a nehezebb útnak, ez valóban hosszú távú döntés.

Mindannyian, mint katonák ideális esetben azon dolgoztok, hogy megértsétek mások helyzetét. A nehéz munkát bizonyára ti végzitek, fegyverrel a kezetekben. A ti feladatotok a védelem, nem az agresszió. Ezt a munkát először diplomáciai úton kellene elvégezni, de amikor eljön az a pont, hogy egy agresszort meg kell állítani, akkor TE végzed ezt a munkát. Szívből köszönöm a bátorságodat, hogy az első sorban állsz, amikor eszméink védelméről és védelméről van szó. Kérlek, egy fontos dolgot ne felejtsetek el a döntéseitek során:


Ami neked jó, az neked jó.


Légy erős és magabiztos a sajátvilágnézetedben. Van lelked, szíved és eszed. Használd azt.


Kind Regards,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:21 pm

Image
Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


Hadd meséljek el egy történetet.

1995-ben, 25 évvel ezelőtt, 28 éves koromban a kapcsolatom az Angyalaimmal és a Mindenható Atyával intenzívebbé vált. Úgy éreztem, hogy valóban felébredtek az Égiek, és olyan mélységes hajlandóságot éreztem, hogy mindent megtegyek az Égiekért.

Akkoriban a Mennyei Atya megmutatta nekem az életfeladatomat, és nyitva hagyta előttem az utat. Nem tudtam a különböző szakaszokról, amelyeket el fogok érni, miközben mélyen ismertem a végső célt. Az érzéseim olyan mélyek és erősek voltak, hogy imádkoztam és kértem az Atyát, hogy fájdalmat tapasztaljak, mert ezt még soha életemben nem éreztem. Végül is, amikor megmutatták nekem, hogy el fogom érni az adott feladatomat, és amikor úgy éreztem, hogy csak úgy megajándékoztak felülről, megbántam és alázatosan kértem a szenvedést, ami miatt személyes áldozatot hoztam az Istennek. Egyszerűen annyira áldottnak és megajándékozottnak éreztem magam.

Nos. Valóban, jött némi szenvedés. Nekem határozottan nem tetszett - ki tenne ilyet? - de nem vontam meg magam attól, amit az Ég hagyott megtapasztalni az elkötelezettségem miatt. Erős maradtam, és megtartottam a hitet
.


Nem számít, mi árt neked az életben - Mindig tartsd meg a hitet.


Böjtöltem. Hónapokon át, mert ki akartam kényszeríteni, hogy a megvilágosodás hamarosan eljöjjön hozzám, miközben láttam, hogy az egész világ szenved a fájdalomtól. Az együttérzésem olyan mélyen megalapozott volt, hogy 1,89 méteres magasságom mellett 60 kilóra fogytam.

Ez nem működött.
Igen, a gondolataid megváltoznak, amikor böjtölsz. És nem, nem lesznek jobbak. Csak másképp.

Ma hallottam szeretett jövendőbeli feleségemtől, Angela őrmester társatoktól, hogy ő is böjtöl. Azért, hogy elkötelezze magát nekem, ahogy én is megtettem azt az Égieknek. Jelenleg küldetésen van, és kórházba szállították, miután súlyosan lefogyott, és életveszélybe került.
Én
annyira büszke vagyok rá. És azonnal olyan mélyen kértem őt, hogy hagyja abba a böjtöt és egyen újra. Nagyra értékelem, amit ő és mindannyian tesznek az Égiekért, amikor felébrednek, de én végképp nem akarom, hogy szenvedjenek. Ez egy SZERELMI JÁTÉK, amibe belemegyünk. Ideális esetben könnyű, könnyed és szórakoztató legyen mindannyiunk számára.


My beloved wife.


Annyira mélyen szeretlek azért, amit nekem mutattál. De kérlek, angyalom:
EGYél. És szerezz magadnak valami finom ételt. Nem szenvedéssel kell meggyőznünk a fenti Égieket a szeretetünkről. Erre nincs szükség.

ISTEN, az EGY Forrás azt akarja, hogy erősek, magabiztosak, boldogok legyünk, és csak azt akarja, hogy szeressük a játékokat, amiket játszunk. ´Szóval kérem, kedves katonák: Bármi is jön az életetekben, próbáljátok meg a legjobbat kihozni belőle magatoknak és szeretteiteknek.


Nem hozzuk rendbe a Kozmoszt, ha mi magunk is rendetlenségbe kerülünk.


Légy boldog, légy vidám, légy kedves, légy szerető, légy gondoskodó. Csak legyetek azok a csodálatos, csodálatos lelkek, akik vagytok:


Közvetlenül az Égből küldték.


Üdvözlettel,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:23 pm

Image
Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



Az ókori Rómában a szenátus egyszer arról vitatkozott, hogy a rabszolgákat karkötőkkel lássák el, hogy könnyebben felismerjék őket. Egy bölcs, öreg szenátor vette a szót, és azt mondta: "Én ezt nem tenném. Mert, akkor látni fogják, hogy hányan vannak."

Ezek a dolgok manapság is élénkek. Mindannyian, akik ezen a csodálatos bolygón éljük az életünket, az élet körülményeihez vagyunk kötve. Érezhetjük magunkat szabadnak, érezhetjük magunkat demokratikusan neveltnek, érezhetjük magunkat szeretve azok által, akikhez tartozunk, igen.

De vajon tényleg ez az, amit mindannyian meg akarunk osztani egymással?

Amikor mélyen aggódunk azokért, akiket szeretünk és akikről gondoskodunk, akkor a legmagasabb erőket ébresztjük fel magunkban. Képesek vagyunk harcolni a hitünkért. Ez a katona igazi energiája.

Kedves amerikai katonák, kedves békefenntartó erők, kérem, soha ne kételkedjenek személyes indítékaikban, ha egy olyan csapat tagjává válnak, amely az útmutatásért és a békéért dolgozik. Bár van bizalmatlanság veletek és a világban végzett munkátokkal szemben, arra kérlek benneteket, hogy összpontosítsatok valódi belső küldetésetekre és jövőképetekre:



Azért vagy itt, hogy vezess és védj.



Tudom, hogy van gyűlölet a világban. Tudom, hogy van kétségbeesés. Tudom, hogy kétségek vannak.

De amit még tudok, az az, hogy
van remény és bizalom.

Kérlek, soha ne kételkedjetek az indítékaitokban, hogy ezt a világot egy jobb hellyé tegyétek mindannyiunk számára. Vannak politikai vezetők, akik arra tanítanak minket, hogy a bizalmatlanságra, az elkülönülésre és más kérdésekre összpontosítsunk. Ne bízzatok ebben a programban. Mindannyiunk feladata, hogy megtaláljuk a módját, hogy együtt éljünk abékében. Azon vagyunk, hogy újra belépjünk a Kozmoszba, mint egy emberiség a Föld bolygón. Békét kell terjesztenünk ebben a Kozmoszban - nem pedig gyűlöletet és elkülönülést.

Bízz magadban. Ezt kérem tőled. Mindannyiótoknak megvan a saját véleménye az életről, az élet kérdéseiről és körülményeiről. És teljes mértékben hiszem, hogy bízhattok magatokban. Felnőttek vagytok.

A munkádon belül is vannak hierarchiák. Nincs ebben semmi rossz. Struktúrákba kell szerveződnünk, ha egészként akarunk együtt dolgozni. Kérem, játssza ki ebben a szerepét, és csak legyen magabiztos és bízzon a saját, személyes meggyőződésében.

Olyan mélyen bízom mindannyiótokban, hogy gondoskodtok az emberiség kibontakozásáról ezen a bolygón. Mindannyiunknak nagyon komoly feladatunk van. Szeretlek benneteket, hogy részesei vagytok ennek a küldetésnek, és bizalmamat és bizalmamat belétek helyezem. Egyesüljünk, mint
EGY a Kozmoszba fejlődő emberiség.

Végül is, mi vagyunk a Teremtés. Tehát teremtsük meg azt, amit TE személy szerint szeretnél ebben a világban.


A legjobbakat kívánom neked, tényleg a legjobbakat,

Üdvözlettel,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:24 pm

Image
Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


Gondoskodás.
Tapasztalatom és képzeletem szerint nincs más dolog, mint a gondoskodás, amiért itt vagyunk, amikor a spirituális úton járunk. Törődünk a szüleinkkel, törődünk a gyermekeinkkel és a házastársunkkal, törődünk minden szerettünkkel, törődünk a hazánkkal, törődünk a népünkkel, törődünk az életünkben szerzett általános tapasztalatainkkal.

Különösen az amerikai nép mutatta meg a világnak a történelem során, hogy mit jelent a gondoskodás és a felelősségvállalás. Azokban az időkben, amikor a világ megfordult, mindig volt egy erő, amelyre lehetett támaszkodni: A büszke amerikai nemzet.

Amikor 14 éves voltam, életemben először jártam az Egyesült Államokban. Két hónapra mentem oda, hogy találkozzam a családommal délen, és a barátaimmal középen. Joan, egy orvos felesége befogadott a denveri házukba, és végig nézte, ahogy tévét nézek. Én
a tévénézésen keresztül tanultam az amerikai kultúrát. Meg akartam tanulni, hogyan szerveződik az amerikai társadalom szabadidős pillanatokban. És valóban betekintést nyertem.

A sorozat, amely a legjobban érdekelt, természetesen a Star Trek volt. A "To go, where no man has gone before" egyszerűen mély benyomást tett rám. Gene Roddenberry sorozata már ebben a fiatal korban is feladatot adott nekem, hogy kövessem az álmomat, bármi is legyen az életben.
Egy nap, három hét tévé előtti ücsörgés után, Joan kegyelemmel viseltetett. Megkért, hogy vegyek neki néhány körmöt egy kis boltból a sarkon. Felkaptam a görkorcsolyámat, és lementem oda. Ez volt az első lépésem, hogy az oltás alatt a családon és a barátokon kívül amerikaiakkal is találkozzam. A hölgy abban a boltban megkérdezte tőlem, miközben próbáltam megtalálni a megfelelő szavakat, hogy elmondjam neki Joan körmökre vonatkozó kívánságát, hogy honnan jöttem eredetileg. Ezt az akcentusom és a - nos - tört angolom miatt mondta. Dadogtam: "Nyugat-Németország", és a válasz olyan
mélységesen nyomasztóan barátságos volt, hogy erre ma sem találok szavakat. Ez a teljesen másfajta hozzáállás, ahogyan az amerikaiak próbálnak beszélgetni a külföldiekkel és a külföldről érkezett emberekkel, egyszerűen isteni ajándék az amerikaiaktól és az amerikaiaknak. Nincs még egy nemzet, egyszerűen nincs még egy nemzet, ahová ebben az életben elutaztam, ahol ilyen KEDVESSÉG lenne. És több mint 35 országot utaztam ebben az életemben az első 30 évemben, eddig.

Ma,
Nagyon mélyen kérlek benneteket, hogy tartsátok meg ezt a Hitet. Egy olyan világban, ahol a legtöbb ember elvesztette a látását, hogy hová kell mennie, mindenképpen szükségünk van egy feladatra és egy vízióra, amire összpontosíthatunk. És az amerikai fókusz mindig is tiszta öröm volt az egész bolygó számára, a mindennapi problémák ellenére, amelyek minden nemzetben, minden időben előfordulnak.

14 éves koromban az alabamai Montgomeryben egy autósmoziban ültem a nagynéném családjával. Steven Spielberg "E.T." című filmjét néztük. Amikor az "E.T." dadogott: "E.T. Menj haza!" - Olyan mélyen éreztem, hogy hazajövök, amikor elértem az Egyesült Államokat. Ez az a hely, ahol a Szívem van, ez az a hely, ahol a lelkem van. Egyszerűen csak..: Honvágyat érezni, amikor külföldön vagy, de ez a honvágy annak a helynek szól, ahol éppen tartózkodsz. Nem tudom szavakkal leírni, csak érzésekkel. Én
az USA-t lélegzem. Minden alkalommal, amikor odaát vagyok, és minden alkalommal, amikor külföldön vagyok, rájuk gondolok.

Kérem, kérem, kérem, kedves amerikaiak: Adjátok meg az egész világnak azt a reményt, amire mindannyian vágyunk. Keljetek fel, hogy újra vezető nemzet legyetek, nem csak gazdaságilag, hanem szellemileg is.


Csontig szeretlek.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 4:25 pm

Image

Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,


Azért vagyok itt, azért testesültem meg ebben az életben, hogy világbékét hozzak.

Ahogy nekem, úgy nektek is van egy konkrét feladatotok és célotok az életetekben. Egyszer meghoztátok a döntést, hogy harcolni fogtok a békéért és a demokráciáért. Ez valóban egy nagyon értékes ígéret.

A legtöbben jelenleg a 2021-es év (anno domini) húsvéti ünnepén gondolkodunk el azon, ami világunk történelmét és isteni kinyilatkoztatását jelenti. Ami két évezreddel ezelőtt Galileában történt, még mindig nagy hatással van a mai korunkra és helyünkre. Ennek az ékszerbolygónak más kultúrái ugyan más hagyományokat ünnepelnek, de ugyanarra a kérdésre reflektálnak:


Az örökkévaló szeretet isteni ígérete.

Kultúráink minden spirituális tanácsa ugyanazt a magot mutatja be: Szeretet, Igazság, Remény és Béke.
Ezért arra kérlek benneteket, hogy soha ne adjátok fel a reményeiteket és álmaitokat, ezek az egész élet lényege. Amikor egy magasabb célra összpontosítunk, amit hajlandóak vagyunk elérni, képesek vagyunk átalakulni önmagunk jobb változatává. Elérjük az Isteni Ígéretet, amely mindannyiunkban ott lakozik, akár tudunk róla, akár nem. Igazságosan megteremtjük önmagunkat azokban a pillanatokban, amikor ezeken a kérdéseken elmélkedünk, kibontakozunk.

A Szeretet Isteni Forrása azt akarja, hogy boldogok legyünk az adott életünkben. Ideális esetben erre az esszenciára összpontosítunk. De ez csak akkor tűnik lehetségesnek, ha életkörülményeink kényelmesek. Ez a kényelem ma nem minden embernek adatik meg, miközben egyesek azon dolgoznak, hogy minden ember számára biztosítsák az élet ezen ékszereit. Ti mindannyian - mint katonák és a világ vezető nemzeteinek képviselői - szintén ezen a feladaton dolgoztok. Szeretném megköszönni és szívből gratulálni Önöknek, hogy ezt határozottan kívánják tenni, és minden erejükkel igyekeznek mindig a legjobbat nyújtani.

Már minden spirituális információ megvan, amire szükségünk van a világban tett utazásaink során. Bölcs nők és férfiak számos nemzedéke látott el minket az örök kegyelem igazi gyöngyszemeivel. Amire nekünk ma
igazán szükségünk van, az az egész emberiség számára elegendő táplálék és legalább egy kényelmes minimális életszínvonal biztosítása. Nem lehet elmélkedni azon, amikor ivóvízre, némi kenyérre és sóra van szükség. Amikor háború van, miközben a húsvétot és a karácsonyt ünnepeljük és emlékezünk, akkor valami nincs rendben a velünk kapcsolatos isteni kívánság megértésében.

Arra kérek mindenkit, hogy kövessük szenvedélyünket, és folyamatosan dolgozzunk a világbékéért. Nincs magasabb cél, mint az emberek valódi testvériségének elérése. Mindannyian isteni eredetű lelkek vagyunk, akik anyagi világunk nehéz sűrűségében játszadozunk. Ezért ideális esetben úgy kell viselkednünk, ahogyan a testvérek teszik. Mindazonáltal tudom, hogy vannak olyan entitások ebben a világban, akik nem erre az adott feladatra összpontosítanak. Arra kérek mindannyiunkat, hogy erősen álljunk ki a demokrácia és az emberek testvériségének védelmében.

Mélyen kívánok mindenkinek békés, nyugodt és boldog 2021-es húsvétot.

Kind Regards,

brah


Image

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Üzenet az amerikai katonáknak és az ENSZ békefenntartó erõinek.

Post by brahbata » Fri Jul 16, 2021 11:16 pm

Image
Image


Kedves amerikai katonák!
kedves békefenntartó erők,



Egy olyan világban, amely folyamatos változásoknak van kitéve, nekünk is át kell gondolnunk saját álláspontunkat az életünk ügyeit illetően.

A nemzetközi fenyegetettségi helyzet komoly változást tapasztal a korábbi időkhöz képest. Míg korábban agresszorok, nemzetközi terrorizmus és bandaháborúk fenyegetésének voltunk kitéve, addig ma a fenyegető járványos betegségek, különösen a Korona veszélye mellett egyre nagyobb szerepet kap szülőbolygónk jól érzékelhető klímaváltozása.

Az emberek a legalapvetőbb életszükségletek hiánya miatt vándorolnak el. Egész földrészek kénytelenek tiszta ivóvíz nélkül boldogulni, és a világ nagy régióiban tapasztalható élelmiszerhiány egy másik világos nyelvet beszél. Emellett olyan társadalmi kihívások is vannak, mint a munkanélküliség - különösen a fiatalok munkanélkülisége -, a nemzetállamiság visszaszorulása és a globális szegénység növekedése, miközben egy elitkörnek annyi pénz és hatalom áll rendelkezésére, amennyivel a közelmúlt történelmében még soha nem rendelkezett.

A kihívás mindannyiunk számára az, hogy visszatérjünk közös értékeinkhez.

Olyan értékekhez, mint az együttérzés, a tolerancia és a jótékonyság. Véleményem szerint ennek kulcsa nagyrészt az oktatásban rejlik. Egy társadalom csak művelt polgárokkal lehet gazdaságilag sikeres - és nem szabad egy társadalmi struktúra "felnőttségének" mértékét pusztán a gazdasági sikerre alapoznunk.

Az európai felvilágosodás időszaka eddig elképzelhetetlen új szabadságokat adott az embereknek. A jobbágyok szavazati joggal és saját, saját maguk által megalkotott alkotmánnyal rendelkező polgárok lettek.

Nem csak a nyugati értékekről van szó. Az élet sokszínűséget jelent, és a jobb jövőbe való lépésünk kulcsa a diverzifikációban rejlik. Ha az államok autokratikusak és szigorúan hierarchikusan felépítettek, akkor nincs messze az egymás iránti együttérzés, hogy minden ember birtokolhassa.

A szétválasztás - a társadalmi szétválasztás is fiatalokra és öregekre, gazdagokra és szegényekre, férfiakra és nőkre - félelmet kelt
.

Ősi félelmünk az, hogy nem fog minket szeretni az ég a magunk kedvéért. Ahogy az emberek hajlamosak arra, hogy empátiájukat a viszonzástól tegyék függővé, úgy az Istenről alkotott képünket is éppen ilyen függőségek alakítják.

A Föld bolygó emberisége új korszakba lép. A kozmikus ember - a homo sapiens superior - küszöbén állunk.

"A szabadság titka a bátorság" - ismerte fel Periklész Kr. e. 450-ben. Legyen hát bátorságunk kényelmetlenül és szabadon viselkedni.

Ha figyelmünket egyéni érésünkre és tudatosságunkra összpontosítjuk, ebből társadalmi növekedés is születhet. És az egész végül is nagyobb, mint részeinek összege.

Arra kérek mindannyiunkat, hogy az erényeinkre - arra, amit szeretünk - összpontosítsunk, ahelyett, hogy a befejezetlennek tűnő életkérdéseket célozgatnánk. A gondolat a lét - és így a tudatosság - atyja
.

"Azok, akik lemondanának a szabadságról, hogy biztonságot szerezzenek, a végén mindkettőt elveszítik" - mondta Benjamin Franklin.

Ehhez nincs mit hozzátenni.

Arra kérek mindannyiunkat, hogy csendben emlékezzünk a zsarnokság minden áldozatára
.

Kind regards,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked