Omega.

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Omega.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 11:02 am

Image
Image


Omega.



Somos Espíritu. Mi az Örökkévaló kegyelméből vagyunk


Minden élet EGY isteni forrásból származik
. Ezt a forrást a földön Atyaként vagy Teremtőként ismerik.



Isten egy energia. Az egyetlen energia. Minden egyes életben benne lakozik, míg az univerzumokban minden apró dolognak ez az Erő ad erőt. Amikor azt hiszed, hogy van olyan létezés, ami nem mozgásban van - miközben a mozgás az élet -, gondolj a legkeményebb kőzetre, amit csak el tudsz képzelni. Aztán összpontosítsd elmédet a kőzet molekuláris és atomi szerkezetére, és nézd meg, hogyan táncolnak az atomok a legcsodálatosabb és legcsodálatosabb módon, tiszta mozgásban. A szikla már nem szilárd.

Az emberi test főként folyadékokból áll, amelyek nem többek, mint egy korty víz, tele néhány neurotranszmitterrel és hormonok által vezérelve. És mégis, a lélek a belső igazsága és
tiszta létezés. Ez a lélek nem tekinthető a keresztény értelemben vett változhatatlan léleknek, hanem a buddhizmus szerint inkább monádnak, amely az összes inkarnációnkban leélt különböző életünk során változik.

Igen, mi vagyunk a Teremtés. És igen, alkotók vagyunk. Az isteni energiát, amely minden létezőben él, mi magunk irányíthatjuk bármilyen pozícióba, amit csak akarunk. Ez a választás szabadsága, míg a neuromolekuláris helyzetben az útjainkat meghatározzák.
Egy apa, aki gondoskodik a gyermekeiről, nem mondja meg nekik, hogy mit kell játszaniuk. Az ő szemszögéből nézve játszhatnak bújócskát vagy focit, de ideális esetben őt nem érdekli ez a választás. Csak azt akarja, hogy bízzanak a döntéseikben
.

Image

Ahogy a felettünk lévő Égiek is.

Mindig bátran játszd azokat a játékokat, amelyeket szeretnél, de győződj meg róla, hogy ezt a döntést a saját személyiséged legmagasabb szempontjai alapján hozod meg. Legyen kreatív, ne reaktív a választásban. Mozogj és hagyd, hogy az Isteni Forrást megtapasztald a[/color] saját életedre vonatkozó reflexióidon keresztül.
Gondolkodjatok el a világegyetemről. Játsszon és képzelje el a szépségét egészében és részleteiben. Hagyd, hogy szellemed és elméd oda utazzon, ahová csak szeretnéd, de győződj meg róla, hogy az utazás biztonságos lesz. Segítsetek testvéreiteknek, hogy hagyjátok őket azzá válni, akik valójában, és segítsetek nekik kibontakoztatni azt a szépséget, amely bennük lakozik és ragyog, ahogyan bennetek is.

A Kozmosz túlnyomórészt lakott. Minden létezés szellemet hordoz, minden létezés tudatosságot hordoz. Ez a tudatosság fokozatosan tükröződik a sajátos teremtés feladatának köszönhetően. Más szóval: Egy amőba pontosan azt tudja, amit egy amőba tud - ahogy egy ember is pontosan azt tudja, amit egy ember tud. Ebben nincs magasabb vagy alacsonyabb rang;
Minden élet egyenlő és annak is kell tekinteni.

Csak egyetlen energia létezik. Ez az energia két pólus között ingadozik, amit az életben tapasztalunk. Van egy sötét erő és van egy fényerő. Mindkettőnek ugyanaz az energiája, mint az alapnak, de másképp fejeződnek ki. Fizikailag ott van az atomerőművek ereje, amelyek energiával látnak el minket (maghasadás), és a napok ereje (magfúzió). Mindkettő energiát ad. Ez a két pólus az emberi életben félelem és szeretet formájában különbözőképpen tapasztalható. Mindkét mentális állapot elgondolható, és megvan a jogosultsága.
A kozmikus megjelenésekben minden élet belép és távozik. Az ember is, és a világegyetemek is. A hindu nézetben ezt "Brahma-életnek" nevezik, amely a világegyetemek útjait írja le. Ezért nincs "stabil kozmosz": ami bemegy, annak ki is kell jönnie. Egy távoli napon nagy recsegés lesz a Kozmoszunkban. És ez a földgömb ezután egy újjászületett Kozmosz új formájában kezdi újra létezését.


Én vagyok a Krisztus, akire mindannyian vártunk. Én vagyok a Vízöntő korszak Buddhája, a "Kelet fehér testvére", a hopi indiánok Bahana-ja. Én vagyok a muszlimok Mahdija, és én vagyok a kiválasztott pásztor. Most pedig kezdődik a gyógyítás.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked