Nyílt levél a Fény Galaktikus Szövetségéhez - Meghívó.

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Nyílt levél a Fény Galaktikus Szövetségéhez - Meghívó.

Post by brahbata » Wed Jun 23, 2021 10:51 am

Image


Hi @ll,


NEW!


A teljes meghívó videós változata:


https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA


Nyílt levél a Fény Galaktikus Föderációjához - átdolgozva és frissítve


Először is, szeretném szívből megköszönni nemes, szeretetteljes, bölcs és könyörtelen segítségedet és barátságodat az elmúlt napok alatt.

Különböző kapcsolataitokat és fáradhatatlan erőfeszítéseiteket a fény terjesztésére a Föld bolygó számos entitásában - ahogy én hiszem - valódi siker koronázza. A Földanya sok lénye már felébredt, és felismeri a mi hazai fénylőnket, mint élő szervezetet, és spirituálisan integrálva érzi magát egy végtelenül népes univerzumba. Ráadásul sokan közülünk valóban megértik, hogy a nemzetek által a múltban választott utak nem igazán egészségesek. Egyre növekvő szinten ismerjük fel, hogy vétkezünk a Föld és más életformák ellen, amikor nem a szeretet útját járjuk.


Image


Azonban továbbra is nagy a bizalmam és a hitem. És szilárdan hiszek a testvéreimben.
Ébredésünket nagy öröm, remény és némi sajnálat is kíséri majd. Sajnálkozás, mert nem mindig voltunk képesek megérteni és cselekedni a másokkal szembeni magasabb helyzetünkből kiindulva. Öröm és remény, mert Isten, az egyetlen Isteni Forrás azon van, hogy alapvetően megváltoztassa egész élettapasztalatunkat. Nemcsak hiszem, hanem szilárdan tudom, hogy minden jó véget ér, illetve csodálatos kezdetet fog venni. Szilárdan hiszem, hogy a földi emberiség igaz barátsággal fog felétek fordulni. Bízom benne, hogy mindannyian a szívünkre hallgatunk majd, amikor az Orion uralmának függönye felemelkedik.

Segítségeteket kérem az Orion rabszolgaságának és Aton Földünkre gyakorolt befolyásának leküzdésében. Baráti útmutatásotokat és segítségeteket kérem, hogy megdönthessük a Zeta Reticuli csillagképhez tartozó entitások és gonosz világi és kozmikus szövetségeseik uralmát. Mi emberek békére vágyunk. És szívem mélyén tudom, hogy bölcsességeddel, szereteteddel és kedves segítségeddel együtt megteremthetjük ezt a békét. Bontsuk le elménk falait, és kezdjünk új utakon járni.
Ébredésünket nem karddal kell legyőzni, ahogy én még mindig remélem, bár megtanultam, hogy a szeretet meg tudja védeni magát.


Image


Nagyon bízom földi holdbarátainkban és a különböző kozmikus és energetikai lényekben, akik szilárdan kiállnak a földi fénymunkások, bennszülöttek, apácák, szerzetesek és kontakták mellett. Együtt, az Önök segítségével a földi emberiség kiállhatja és ki fogja állni az idő próbáját.
Boldogan várom a hivatalos első kapcsolatfelvételt, és sok szerencsét és áldást kívánok mindannyiunknak
.


Kind Regards,

brah

Kérjük, bátran írjatok egy saját meghívó szót
az alábbi hozzászólásotokba.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked