X faj - az emberek. A világot fenyegető titkos veszély.

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

X faj - az emberek. A világot fenyegető titkos veszély.

Post by brahbata » Sun Apr 24, 2022 2:19 pm

Image
Image




Addig bolyongtam az erdőben, amíg egy kis tisztásra nem értem. A hold és a csillagok fényes, halvány ragyogásukkal világítottak a világba, mindenütt szikrázóvá téve az éjszakai harmatot.
A puha moha, amely az eddigi túrám során a földes erdő talaját borította, a tisztás szélén tompa aljnövényzetnek adta át a helyét. Az öregember már a nyitott térben lévő tölgyfaasztalnál ült egy faszéken, és várt rám. Egy ág csattant a lábam alatt, és az öregember rám nézett. Tovább sétáltam felé, és ő intett, hogy foglaljak helyet mellette.
Komoly és közeli pillantással üdvözöltük egymást. A szívemben éreztem a jólét és a melegség kellemes érzését, amely csak akkor jöhet, ha hosszú időn át együtt sétálnak barátságban.

Leültem egy zsámolyra. Az utazó csendben megtöltötte a rám váró konzervdobozt vörösborral. Koccintottunk egymásra, és egy darabig csendben, barátságban elmélkedve ültünk.
Amikor a szívem elérte az elméjét, megkértem: "Kérlek, barátom. Meséld el, hogy ez egyszer a te világodban hogyan ment azokkal."

Az öregember a látszólag tisztás hátterében álló sötét fákat nézte, de úgy tűnt, nem vesz róluk tudomást. Szívébe nézve, összeszedve magát, elgondolkodva ivott még egy kortyot a csészéjéből, és beszélni kezdett.

"Nos, brahbata..." az utazó könnyedén kezdte beszédét.
"A világotok irányításáért folytatott küzdelem másképp fog végződni, mint ahogyan az én népem számára egyszer véget ért" - kezdte. "A mi világaink osztozni fognak az idő hullámzásának hullámverésein, de a te világod meg fog gyógyulni." Vett egy mély lélegzetet, és rám nézett. Szemei bársonyos feketén csillogtak. Mosolyogva mondta: "A Szellem akkor úgy döntött, hogy az én világomban fordulatot tesz, így ez a fordulat a te világodban most a másik irányba mehet."

Az öreg elhallgatott, és a zsebében kutatott a pipája után. Úgy tűnt, hogy gondolkodik. Én is összeszedtem magam, majd folytattam a kérdést: - Mesélj nekem az X fajról, Animus. Mit gondolsz, hogyan fogok a legbölcsebben hasznára lenni a világomnak, a népemnek?"

A vándor eközben előkereste az overallja mélyén a készleteit, megtöltötte pipáját szipkával, és meggyújtotta. Miután felmelegítette a pipát, mélyet szívott, egy pillanatra visszatartotta a lélegzetét, kifújta a füstöt, majd hozzám szólt. "Mindig hátrány, ha valaki okosabbnak hiszi magát, mint bárki más. A legyőzhetetlenséget nem győzi le az okosság. A szívetek elvezet benneteket az igazság szelleméhez. A hatalom, az igazi hatalom csak odaadással érhető el. Az ősi vágy tisztasága egyetlen lényben egész világok sorsát pecsételheti meg."

Belülről hallgattam a szavait. Az öregember felébresztette bennem a múltbéli élmények tétova emlékét. Még egyszer kihúzta a pipáját, látszólag elgondolkodva megsimogatta az állát, majd folytatta.

"Animus..." kezdte, inkább magának, mint nekem.
"Még népem szent írásainak őrzői sem tudják, honnan származnak eredetileg. Ezek öregek, brahbata, nagyon öregek. Nyilvántartásunkban sokféle néven szerepelnek. Eredeti nevüket sem ismerjük, nem is beszélve a nevük számos lehetséges jelentéséről. Sok világ több galaxisban is Aspen néven emlegeti őket, néhányan Animusnak hívják őket, mi pedig mindig is csak 'embereknek' hívtuk őket."

Az öregember szünetet tartott. Úgy tűnt nekem, hogy azon tűnődik, vajon az "emberekkel" kapcsolatos tapasztalatainak milyen része lehet számomra értelmes.

"Nos - folytatta végül, látszólag összefüggéstelenül, a gondolatmenet után, ami utolérte -, mindenesetre - végül nem ők győztek le minket, a saját arroganciánk volt az, amit velük szemben éreztünk, mert felnőttünk önmagunkhoz, ami miatt akkoriban ők vették át a hatalmat a világunk felett".



Az öreg hirtelen felnevetett, mintha szemrehányást tenne magának a meghódított világok teremtményeinek ostobasága miatt. Aztán folytatta. "Soha ne becsüld le őket a feltételezett kis méretük miatt, brahbata, mert akkor nem fogod megismerni a kozmoszt és annak életmódját. Még egy ilyen teremtmény is sakkban tarthatja tíz hozzátok hasonló, felnőtt harcos elméjét, ha ezek az emberek nem készülnek fel tiszta szívvel és tiszta elmével. Soha ne nézz közelről a "nép" képviselőjének a szemébe, soha ne egyesítsd a szellemed az ő szellemükkel, ha a lelked ismeri őket, és nem vagy felkészülve. Tudatuk, gondolkodásuk annyira idegen tőlünk, hogy a gyenge bölcs csak akkor fedezi fel erőtlen, átható, hideg akaratukat, amikor telepatikus síkon találkozunk velük. Azok, akik semmit sem tudnak róluk és valódi természetükről, úgy tűnik, sértetlenül elmennek mellettük. Ne feledje, hogy a megfelelő detektorral a rádióhullámokat is "fogadhatja". Ezek a hullámok azonban "ott vannak", léteznek, függetlenül attól, hogy van-e használható mérőeszközöd. Az X faj, az "emberek" is csak egy kollektív organizmusként működnek a sok más kollektív organizmus között minden világban."

Az öreg megállt egy pillanatra, és kinyújtóztatta a végtagjait. Halkan nevetett - talán azért, mert élvezte öregedő testének sebezhetőségét. Aztán folytatta a beszélgetést.

"A "nép" ereje az egyének látszólagos kicsinységében rejlik - nem maradnak észrevétlenül, csak észrevétlenül. Mégis mindenütt ott vannak az univerzumban, egytől egyig átveszik a hatalmat a világ felett, bár alig ismeri fel bárki is őket annak, amik - a sötétség őrzőinek. És most, brahbata - folytatta -, a te világod a tiéd......

A világon minden hasonlít egymásra" - folytatta az utazó.
"A nyárfa minden egyes tagja analóg a test egyetlen sejtjével. Telepatikusan és energetikailag erősen összefonódnak és állandó kölcsönhatásban vannak egymással. Csak összességében alkotnak olyan szervezetet, amely hatékonyan akar ártani Önnek.
És folyamatosan járják a világotokat. Napról napra, óráról órára számtalan ember érkezik ide. Végtelenül. Az ő védelmük a tudatlanságodban rejlik.

Valaha sok fajjal harcoltunk - tette hozzá az öreg, nem lemondóan sóhajtva -, legyőzve minden legyőzhetetlennek tűnő óriást, amely ártani akart nekünk, de az elménk nem volt felkészülve az 'emberekre'. Ezért, brahbata, azért vagyunk most itt, hogy magyarázatot adjunk neked.

E lények mindegyike állandó kapcsolatban áll a kollektívával. Nemcsak a ti világotokban, hanem minden olyan világot áthatnak, amelyre kiterjednek. És e lények mindegyike rendelkezik azzal a kollektív hatalommal, hogy megtörje a kifejlett és erős harcosok szellemét, amint kilépnek a tudatosságból. Mindazonáltal, miután más világokat, egész világrendszereket szálltak meg, most megállíthatjátok őket. Így van megírva az élet könyvében, és így rajzolják meg a csillagok."

A tölgyfaasztalon álló gyertya a végső lángja felé pislákolt. Barátom látszólag értelmetlenül és mágikusan megbabonázva bámult a fénybe, közvetlenül abba az energiába, amely minden élet alapja volt.
Egy pillanatra mindketten elhallgattunk. Nekem szükségem volt a csendre, hogy megemésszem, amit hallottam, ő pedig valószínűleg élvezte a "néppel" kapcsolatos régen szerzett tapasztalatait. Aztán az utazó ember, a mesterem a régi időkből, újra elkezdte.

"Az animuszok hatalmas urak, mert elsőre nem mutatkoznak annak - mondta az öregember. Újabb kortyot ivott a sarkantyújából, majd folytatta. "Mondd csak, brahbata: hogyan harcolsz egy olyan ellenséggel, aki túl kicsi ahhoz, hogy ellenségnek tekintsék? Ki van mindenhol? Képesek úgy irányítani az elmédet, hogy észre sem veszed. Sok faj az ő szolgálatukban és ellenőrzésük alatt áll. És ezek a fizikailag nagyobb fajok azok, amelyeket önök a fő ellenségeiknek tartanak.

"Az "embereket" kizárólag a szívünk képességein keresztül lehet legyőzni. Az együttérzés ereje, amely a fajfenntartás ösztöne felett áll, a legerősebb fegyveretek. És ezúttal, brahbata, a világ ki fog állni, és legyőzi az ellenségeskedést. Mindig emlékezzetek arra, hogyan éreztétek meg a szellemüket, kollektív tudatuk csillogó számítása egyszer áthatotta lényeteket. Emlékezz rá - és ezúttal győzd le őket - győzd le!

"Az emberek".




__________________________________



Megjegyzés: Először 15 évvel ezelőtt hallottam a nyárfáról, amikor telepatikus kapcsolatban voltam a Hold túloldalán élő barátaimmal, akik meséltek nekem róla. Később - amikor lelkileg "táplálkoztak" - találkoztak velem. Itt Hombergben (már nem utazom). Nagyobbra nőnek, mint a szárazföldi hangyák (az általam eddig látott legnagyobb hangyák 3-4 cm hosszúak voltak), és a tudósok szerint Dél-Amerikából vagy Ázsiából behurcolt fajokról van szó - de nem azok. Atonnal, az Orion Szövetség urával dolgoznak együtt. Van egy VALÓDI szövetségesünk: a földi pókok. A pókok nagyszerű telepaták és harcosok is. Azt gondolják, hogy mi emberek túlságosan nyámnyilák vagyunk, egyszerűen azért, mert ők maguk is harcosok. És velünk szövetkeztek a nyárfák ellen.
Győzni fogunk.





der SPIEGEL No 5/28.1.2008

írja a 120. oldalon:

Sikerrecept a harci hangyák számára


Az argentin hangya (Linepithema humile) meghódította a világot, és ma már hat kontinensen megtalálható. Az Urbanai Illinois Egyetem kutatói most felfedték a siker titkát. Nyolc éve figyelik, hogyan hódította meg a rovar a dél-kaliforniai Rice Canyont. A tanulmány szerint az újonnan érkezők két különböző stratégiát követnek útjuk során: először megtámadják helyi rokonaikat, hogy felfalják őket, később pedig szisztematikusan kiürítik versenytársaik táplálékforrásait. Esznek és éheznek - ezzel a kettős stratégiával a jelek szerint nagyon sikeresek: mielőtt a Rice Canyonba érkeztek, 23 őshonos hangyafaj volt, de mostanában csak 2. Csak az ilyen inváziók valós idejű megfigyelésével érthetjük meg azokat a dinamikus folyamatokat, amelyek révén az idegen fajok végül győznek" - magyarázta Andrew Suarez hangyakutató.




"Játsszunk urat és szolgát"
Depeche Mode

Most - a dimenziók közötti altruizmus erői a bölcsesség kardját használják, hogy végre győzni tudjanak.






Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked