Érzékelés

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Érzékelés

Post by brahbata » Fri Sep 24, 2021 11:03 am

Image


Érzékelés

Fiatalkorom jelentős részét azzal töltöttem, hogy az égbolton ismeretlen repülő tárgyakat kerestem
. Mindig felnéztem, és reméltem, hogy meglátom azokat, amelyek létezését a szívemben éreztem, és amelyek valóságát intellektuálisan igyekeztem megfejteni. Eközben az intuitív felismerés és a szellemi kétségek fázisai között ingadoztam. A felfelé nézésem azonban nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Ma - miután némi idő elteltével felfedeztem elmémet, lényemet és tudatosságomat - egy ígéretesebb megközelítés bontakozik ki számomra.

Image

Abból az elképzelésből kiindulva, hogy mindannyian determináltak vagyunk (és hogy ez a tudatalattink minden tudatalattinkban egyértelmű), a tudat "edzése" tűnik számomra a földönkívüli vagy interdimenzionális repülő tárgyak és utasaik sikeres megfigyelésének alapfeltételének.

Lényeges, hogy kondicionáljuk tudatunkat, hogy a fajta, közelgő találkozás biztosnak feltételezhető. Tehát itt egy bizonyos "naivitás" előnyös, mert így leküzdhetjük az intellektuális, tanult kételyeket. Egyéni szemmel érzékeljük világunkat, és a kapott információkat tudatunk cenzúrázza. Elképzeléseink határozzák meg észlelésünket, és emiatt az oknál kezdhetjük.

Az "objektivitás" mint olyan számomra nem létezőnek tűnik. Egy adott időn belül a többség észlelése ad nekünk egy "érvényes" világképet, és ez a modell mindenkor csupán egy kísérletet jelent a valóság leírására és megértésére. Így elsősorban arról van szó, hogy a tudást és az "igazságot" önmagunkban keressük, és így távol tartjuk magunkat a posztulált igazságtól.

Ha ez a lépés egyszer már megtörtént a szívünkben, akkor - előbb-utóbb - az elménkbe is eljut. És ez az elme aztán megnyílhat az érzékfeletti és érzékeken kívüli jelenségek előtt. A feltételezett naivitás - a tudatossá válás (önkondicionálás) e formájában - felbecsülhetetlen előnyt szül.

Ha elménk nyitott e világ csodái iránt, már csak egy kis lépés, amíg megismeréssé alakul át.

A megismerés felismerést jelent.

Ha tehát földönkívüli lényekkel akarunk találkozni (most, a kollektív változás ideje előtt), akkor szembesítsük tudatunkat ezzel a valósággal, és kondicionáljuk magunkat létünk minden pillanatában. Ha éberek vagyunk, és a korai, azonnali találkozásról alkotott elképzelésünk megteszi a többit, akkor a rezonancia törvénye szerint a siker nem fog késlekedni. Fontos azonban mindig "nyitott" szívvel gondolkodni, azaz tudatában lenni az egyetemes és mindent átfogó és formáló szeretetnek.

Ismerjük fel tehát lényünk önrendelkezésének eredendő erejét, és legyünk tudatában többdimenziós voltunknak a megtapasztalás minden pillanatában. A gondolat, hogy egy bolygón, egy idegenektől hemzsegő utcában járunk, megnyitja tudatunkat (folyamatos kondicionálással) világunk igazságaira. Fontos azonban felismerni, hogy elképzeléseink vágyainkon és hajtóerőinken alapulnak, és ezért néha elhomályosíthatják közvetlen tapasztalatainkat. Az "észlelés" egy kötéltánc, de ez nem jelenti azt, hogy nem érdemes a saját elménket edzeni. A kritikus önreflexióban képessé válunk arra, hogy a kívánságokat és reményeket elválasszuk a közvetlen észleléstől. Ezt saját szívünk ereje teszi lehetővé, amely az egyes kognitív gondolatokat kísérő érzéseken keresztül válaszol nekünk. Mindannyian urai vagyunk lényünknek, és elképzeléseink és késztetéseink alapján manifesztáljuk valóságunkat. Ennek a viselkedésnek az alapja a tudatlanságunk; és ha őszintén hajlandóak vagyunk felelősséget vállalni önmagunkért, az univerzum megjutalmaz minket.

Univerzumok vannak, mint homokszemek a tengerben - és mindegyik sokrétűen lakott. A "hivatalos" kapcsolatfelvétel előtt létrejön a kapcsolatfelvétel, és valószínűleg akkor a leghálásabb, ha egyéni érettséget tudunk elérni magunk számára. Mindannyian nem kételkedhetünk az intelligens élet egyetemességében (beleértve a földi emberek meglévő kapcsolatait a kívülről érkezőkkel), csak azért, mert nekünk személyesen még nem volt "tudatos" tapasztalatunk. A megismerésünk néha a jövőben lehet - és így már ma megtehetjük az első lépést e cél felé.

Az igazság tagadása az elme elzárkózását jelentené. A tisztelet a világegyetem egyik alapelve, és alázathoz vezet. Nincs tisztelet - nincs megismerés.

"Szent valóban Laktansz, aki tagadta a Föld gömbölyű alakját, szent Augustinus, aki elismerte a gömbölyű alakot, de tagadta az antipódusokat, szent napjaink Hivatala, aki elismeri a Föld kicsinyességét, de tagadja a mozgását. De szentebb számomra az igazság."

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked