3. álom

A szeretet fogja uralni ezt a földet. A szabadság mindig a másként gondolkodók szabadsága.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

3. álom

Post by brahbata » Tue Jun 29, 2021 8:31 pm

Image

Dream 3


Korcsolyázom a családommal egy görkoris diszkóban. Színes fények szikráznak mindenütt. Jó hangulatban vagyunk. Érzem, hogy valami történni fog.

Hirtelen Tibetben találom magam. A Potala palota egyik szobájában vagyok. Ott van a családom és számos tibeti szerzetes. Az egyik szerzetes odalép hozzám, és közli velem, hogy most férjhez megyek. Térdig érő fehér kabátot viselek, amelyet arany hímzések díszítenek.

Követem a szerzetesek batyuját, akik a jövendőbeli feleségemhez akarnak vezetni. Két-három nagy szobán megyünk keresztül, majd egy fiatal, szőke, bubifrizurás tibeti nőhöz lépek. Gyönyörűen néz ki, és nagyon spirituálisnak és érettnek tűnik, komolyan. A tekintetünk találkozik, és olvasni tudunk egymás gondolataiban. Ő gondolkodik: "De hát ő világi..." Én pedig szégyenkezve és felismerhetően lefelé nézek.Elhatározom, hogy dolgozom a figyelmességemen

Aztán kint vagyunk. Követem a szerzeteseket egy tribün mellett, ahol sokan ülnek. Egy ismerősöm is ott ül egy kerekesszékben - hatalmas piros sombrero-turbánnal a fején. A többieket nem ismerem. Azt mondják, hogy hamarosan megkoronázzák a Dalai Lámává, és ezzel egy időben közeleg az esküvőm. Össze vagyok zavarodva, és azon tűnődöm, vajon méltó leszek-e ezekre a feladatokra.

Hirtelen a Lhásza feletti égboltot vadászgépek töltik meg. Felnézek, és hatalmas századokat látok fenyegetően közeledni.

Az összes gép parancsnokával szemben ülök. A parancsnok Helmut Kohl. Azt mondja nekem: "Megakadályozom, hogy Dalai Láma legyél és megnősülj!" Azt válaszolom neki, hogy nem félek tőle, és hogy hogyan tehetné ezt?

Kohl azt válaszolja, hogy olvasta DJ Bobo honlapján, hogy a lhászai repülőtér kifutópályáját egy hatalmas földalatti horgonylánc veszi körül. És ő ezt a láncot az egyik végénél megragadná a repülőgépeivel, majd kiszakítaná a kifutópályát a földből és magával vinné. Akkor Lhászát elvágnák a külvilágtól, és senki sem tudná meg, hogy én vagyok az új Dalai Láma.

Korcsolyázom a családommal egy görkoris diszkóban. Színes fények szikráznak mindenütt. Jó hangulatban vagyunk. Érzem, hogy valami történni fog.Hirtelen Tibetben találom magam. A Potala palota egyik szobájában vagyok. Ott van a családom és számos tibeti szerzetes. Az egyik szerzetes odalép hozzám, és közli velem, hogy most férjhez megyek. Térdig érő fehér kabátot viselek, amelyet arany hímzések díszítenek.Követem a szerzetesek batyuját, akik a jövendőbeli feleségemhez akarnak vezetni. Két-három nagy szobán megyünk keresztül, majd egy fiatal, szőke, bubifrizurás tibeti nőhöz lépek. Gyönyörűen néz ki, és nagyon spirituálisnak és érettnek tűnik, komolyan. A tekintetünk találkozik, és olvasni tudunk egymás gondolataiban. Ő gondolkodik: "De hát ő világi..." Én pedig szégyenkezve és felismerhetően lefelé nézek. Elhatározom, hogy dolgozom a figyelmességemen.Aztán kint vagyunk a szabadban. Követem a szerzeteseket egy tribün mellett, ahol sokan ülnek. Egy ismerősöm is ott ül egy kerekesszékben - hatalmas piros sombrero-turbánnal a fején. A többieket nem ismerem. Azt mondják, hogy hamarosan megkoronázzák a Dalai Lámává, és ezzel egy időben közeleg az esküvőm. Össze vagyok zavarodva, és azon tűnődöm, vajon méltó leszek-e ezekre a feladatokra.Hirtelen a Lhásza feletti égboltot vadászgépek töltik meg. Felnézek, és hatalmas századokat látok fenyegetően közeledni.Az összes gép parancsnokával szemben ülök. A parancsnok Helmut Kohl. Azt mondja nekem: "Megakadályozom, hogy Dalai Láma legyél és megnősülj!" Azt válaszolom neki, hogy nem félek tőle, és hogy hogyan tehetné ezt meg?Kohl azt válaszolja, hogy olvasta DJ Bobo honlapján, hogy a lhászai repülőtér kifutópályáját egy hatalmas földalatti horgonylánc veszi körül. És ő ezt a láncot az egyik végénél megragadná a repülőgépeivel, majd kiszakítaná a kifutópályát a földből és magával vinné. Akkor Lhászát elvágnák a külvilágtól, és senki sem tudná meg, hogy én vagyok az új Dalai Láma.Biztos érzéssel és szilárd akarattal válaszoltam neki, hogy esélye sem lesz. Felébredtem.

Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked