EarthWatch – Bodhisattva

Obudź się, śpiący tygrysie - i wkrocz w nowe tysiąclecie.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch – Bodhisattva

Post by brahbata » Mon Jun 28, 2021 5:35 pm

ImageImage


bodhisattwa

1.


Jaką wiedzę mamy tu zdobyć? Żadnej wiedzy. Jesteśmy tu, aby zdobyć mądrość. Ja jestem tu po to, by kształcić. Jestem uczonym, więc jestem nauczycielem. Polityczni przywódcy tej planety zwanej Ziemią, nie ufam wam. Nie wierzę wam. Nie jestem wam posłuszny. Jesteście narzędziami. Wykorzystujecie swoją tak zwaną władzę, żeby wprowadzić zamęt, ucisk i zamieszanie w swoim narodzie, którym powinniście się opiekować. Nie chcę was winić, winić należy tylko siebie. Mimo to, nie idę za wami. Przywódcy religijni, proszę was, abyście realizowali swoją pasję. Pozwólcie innym realizować ich pasję. Rozpowszechniajcie słowo. Bez względu na to co was dezorientuje - podążajcie za światłem. Światłem, któremu boski Ojciec pozwala świecić w tobie i nad tobą. Bądźcie wolni - nie bądźcie niewolnikami - ani niewolnikami własnego umysłu, ani naśladowcami cudzego. Pokój wszystkim istotom. Nie jestem tu tylko po to, by dbać o swój własny gatunek. Jestem tu po to, by troszczyć się o wszystkie gatunki. Tłumionych i uciskających. Jestem iskrą. Zamienię się w płomień. Serce będzie rządzić nad umysłem. To się nazywa duch.

2.

Ta matka Ziemia jest żywa, święta i zaprojektowana jako szkoła. Dzisiejsza powierzchnia Ziemi "rządzona" przez anonimowych tak zwanych "przywódców" w rzeczywistości jest gettem. Ziemia jest częściowo pusta. Wewnątrz mieszkają święci ludzie - od wieków. W ciągu całej historii tej planety miały miejsce różnorodne i ciągłe (a więc stałe) kontakty z istotami pochodzącymi z innych planet. Niektórzy przybyli jako nauczyciele - inni przybyli, aby nas sobie podporządkować.

Image

Dzisiejszy człowiek nie jest dzieckiem rodzaju ludzkiego stworzonego do życia na Ziemi jako jej władca, ani nawet jako pierwszy, ostatni i jedyny mieszkaniec, który otrzymał ducha. Zanim nasz rodzaj został powołany do życia, istniało kilka okresów kilku rodzajów ludzkości. Dlatego nie jesteśmy *właścicielami* planety Ziemi, w rzeczywistości nikt poza Ojcem nigdy nie był, nie jest i nie będzie. Jesteśmy - w rzeczy samej - stworzeniem pośród stworzeń. Dzisiejszy człowiek wykorzystuje daną mu przez Boga wolną wolę, aby ignorować boskie prawo. To jest taniec wokół złotego cielca.
Każdy i każda z nas ma się troszczyć. Używajmy naszej wolnej woli, aby być posłusznym i przestrzegać boskich zasad - jednocześnie lekceważąc te zasady ustanowione przez człowieka, aby nas zastraszyć.
Dzisiejszy człowiek wykorzystuje swoją daną mu przez Boga wolną wolę, aby ignorować boskie prawo. To jest właśnie taniec wokół złotego cielca.Każdy i każda z nas ma się troszczyć. Używajmy naszej wolnej woli, aby być posłusznym i przestrzegać boskich zasad - jednocześnie lekceważąc te zasady ustanowione przez człowieka, aby nas zastraszyć.Ja mam mały głos. Ale, przynajmniej, mam głos. Jestem iskrą. Zamienię się w płomień. Ludzie świata, powstańcie! Wszyscy żyjemy w niewoli. Nie żyjcie w ciszy. Brońcie boskiego ducha, który mieszka w was. Nie bądźcie (nigdy!) posłuszni tym, którzy wywierają na was presję. Dążcie do swojej pasji. Planety są zaprojektowane jako naczynia. Wszystkie one niosą życie. W rzeczywistości same są życiem. Chwalcie Ojca, dbajcie o planetę.

3.

Księżyc Ziemi różni się od tego, czego nas uczono. W atmosferze Księżyca wieją piękne wiatry, będące częścią organizmu i utrzymujące ten organizm przy życiu. Ciemna strona Księżyca została zajęta przez rasę pozaziemską. Ziemska ludzkość będzie połączona za pomocą telepatii. Wszyscy posiadamy "nadprzyrodzone" moce. Ci, którzy chcą utrzymać nas w niewoli, dostarczają nam technicznego wsparcia komunikacyjnego, żeby przeszkodzić nam w rozwoju naszych zasobów naturalnych. W najbliższym czasie ludzkość poszerzy swoją indywidualną i zbiorową świadomość.

ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked