Ανοιχτή επιστολή προς τη Γαλαξιακή Ομοσπονδία Φωτός.

Από τη Μύκονο στη Μυκήνη. Ένα ταξίδι στο χρόνο και στο χώρο.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Ανοιχτή επιστολή προς τη Γαλαξιακή Ομοσπονδία Φωτός.

Post by brahbata » Sat Jun 19, 2021 4:37 pm

Image


Hi @ll,


NEW!


Βίντεο-έκδοση της πλήρους πρόσκλησης:


https://www.youtube.com/watch?v=Ylr8Chdz3AA


Ανοιχτή Επιστολή προς τη Γαλαξιακή Ομοσπονδία του Φωτός - αναθεωρημένη και ενημερωμένη


Πρώτα απ' όλα, θέλω να σας ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου για την ευγενική, στοργική, σοφή και αμείλικτη βοήθεια και φιλία σας κατά τη διάρκεια των τελευταίων ημερών.

Οι διάφορες επαφές και οι άοκνες προσπάθειές σας να διαδώσετε το φως σε πολλές οντότητες στον πλανήτη Γη στέφονται - όπως πιστεύω - με πραγματική επιτυχία. Πολλά όντα της μητέρας Γης έχουν ήδη αφυπνιστεί και αναγνωρίζουν το οικείο μας φωτεινό σώμα ως ζωντανό οργανισμό και αισθάνονται πνευματικά ενταγμένα σε ένα απείρως πυκνοκατοικημένο σύμπαν. Επιπλέον, πολλοί από εμάς κατανοούν πραγματικά ότι οι δρόμοι που ακολούθησαν τα έθνη μας στο παρελθόν δεν είναι πραγματικά υγιείς. Συνειδητοποιούμε σε ολοένα και μεγαλύτερο επίπεδο ότι αμαρτάνουμε ενάντια στη Γη και ενάντια στις άλλες μορφές ζωής όταν δεν βαδίζουμε πραγματικά στο μονοπάτι της αγάπης.


Image


Ωστόσο, συνεχίζω να έχω μεγάλη εμπιστοσύνη και πίστη. Και πιστεύω ακράδαντα στις αδελφές και τους αδελφούς μου.
Η αφύπνισή μας θα συνοδεύεται από μεγάλη χαρά, ελπίδα, αλλά και κάποιες τύψεις. Μετανιώνουμε, επειδή δεν ήμασταν πάντα σε θέση να κατανοήσουμε και να δράσουμε από την ανώτερη θέση μας απέναντι στους άλλους. Χαρά και ελπίδα, επειδή ο Θεός, η μία Θεία Πηγή, πρόκειται να αλλάξει ριζικά ολόκληρη την εμπειρία της ζωής μας. Όχι μόνο πιστεύω, αλλά ξέρω ακράδαντα ότι όλα φτάνουν σε ένα καλό τέλος και αντίστοιχα θα έχουν μια υπέροχη αρχή. Πιστεύω ακράδαντα ότι η γήινη ανθρωπότητα θα σας προσεγγίσει με αληθινή φιλία. Πιστεύω ότι όλοι μας θα ακούσουμε την καρδιά μας όταν η κουρτίνα της κυριαρχίας του Ωρίωνα ανοίξει.

Ζητώ τη βοήθειά σας για να ξεπεράσουμε την υποδούλωση του Ωρίωνα και την επιρροή του Άτον στη Γη μας. Ζητώ τη φιλική σας καθοδήγηση και βοήθεια για να ανατρέψω την κυριαρχία των οντοτήτων του αστερισμού Ζήτα Ρετίκουλι και των κακών κοσμικών και κοσμικών συμμάχων τους. Εμείς οι άνθρωποι επιθυμούμε την ειρήνη. Και ξέρω βαθιά μέσα στην καρδιά μου ότι μπορούμε να δημιουργήσουμε αυτή την ειρήνη μαζί με τη σοφία, την αγάπη και την ευγενική βοήθειά σας. Ας γκρεμίσουμε τα τείχη του μυαλού μας και ας αρχίσουμε να περπατάμε σε νέα μονοπάτια.
Η αφύπνισή μας δεν πρόκειται να κατακτηθεί με το σπαθί, όπως ακόμα ελπίζω, αν και έμαθα ότι η αγάπη μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό της.


Image


Εμπιστεύομαι πολύ τους γήινους φίλους μας στο φεγγάρι και τα διάφορα κοσμικά και ενεργειακά όντα που στέκονται σταθερά δίπλα στους εργάτες του φωτός στη Γη, τους ιθαγενείς, τις μοναχές, τους μοναχούς και τους επαφείς. Μαζί, με τη βοήθειά σας, η γήινη ανθρωπότητα μπορεί και θα αντέξει στις δοκιμασίες του χρόνου.
Περιμένω με χαρά την επίσημη πρώτη επαφή και εύχομαι καλή τύχη και ευλογίες σε όλους μας
.


Kind Regards,

brah

Παρακαλώ μη διστάσετε να βάλετε μια δική σας λέξη πρόσκλησης ως
ΣΑΣ σχόλιο παρακάτω.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked