Λέξη για την Κυριακή.

Από τη Μύκονο στη Μυκήνη. Ένα ταξίδι στο χρόνο και στο χώρο.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Λέξη για την Κυριακή.

Post by brahbata » Sun Aug 07, 2022 12:48 pm

Image
Image



Θα πρέπει να ενεργήσω πολύ προσεκτικά.

Για να επιτευχθεί η ειρήνη στον κόσμο, θα απαιτηθεί προσεκτική δράση. Δεν μπορούμε να εργαστούμε απερίσκεπτα για να φέρουμε την ισότητα, την ελευθερία και την ευημερία στον κόσμο, αν είμαστε σε αντίθεση με τον εαυτό μας.

Η ειρήνη ξεκινάει ΠΑΝΤΑ μέσα μας. Πώς θα μεταφέρω το φως μου προς τα έξω, αν δεν λάμπει μέσα μου;

Για το λόγο αυτό, είναι υψίστης σημασίας να κάνω το φως μέσα μου να λάμψει. Επιδιώκω την παγκόσμια ειρήνη - θα την επιτύχω ΜΟΝΟ μέσω της ειρήνης μέσα μου.

Οι άγγελοί μου μου έδειξαν τον μελλοντικό κόσμο για όλους μας πριν από 25 χρόνια. Τους πιστεύω στο λόγο τους. Ο Ουρανός εξακολουθεί να έχει ένα "Σχέδιο Β" για όλους μας. Ωστόσο, έχει σημασία πώς κατευθύνουμε τη συμπεριφορά μας για την επίτευξη αυτού του στόχου.

Προκαλώ όλους μας να συμβάλουμε στην παγκόσμια ειρήνη. Με όποιον τρόπο μπορούμε. Καλούμαστε όλοι να στηρίξουμε τις αδελφές και τους αδελφούς μας κάτω από τον ουρανό με όποιον τρόπο μπορούμε.

Σε έναν κόσμο που έχει τρελαθεί, είναι απαραίτητο να έχουμε καθαρό μυαλό και ανοιχτή καρδιά. Το πνεύμα είναι ο κύριος της ύπαρξής μας και όλοι μας ακούμε πολύ λίγο την ήσυχη φωνή της εσωτερικής μας συνείδησης. Η ελπίδα είναι η κινητήρια δύναμη του ανθρώπου - και πρέπει να της δίνουμε τροφή όποτε και όπως μπορούμε.

Σύντομα η γήινη ανθρωπότητα θα γίνει και πάλι μέρος της διαγαλαξιακής οικογένειας της ανθρωπότητας. Βρισκόμαστε στα πρώτα βήματα, ας πούμε. Ποτέ δεν θα φτάσουμε σε έναν νέο κόσμο ειρήνης μέσω του πολέμου. Ούτε πόλεμος μέσα μας, ούτε πόλεμος με τους αδελφούς και τις αδελφές μας.

Ας φέρουμε τον ουρανό στη γη. Βρισκόμαστε στο έτος 2022, είναι πραγματικά καιρός. Ας εγκαταλείψουμε τα μονοπάτια των παραδόσεών μας όταν αυτές έχουν αποδειχθεί μη χρήσιμες. Ένας κόσμος όπου υπάρχει πόλεμος και θανατική ποινή δεν είναι ο κόσμος μου. Και δεν είναι σε καμία περίπτωση ο κόσμος του μέλλοντος.

Ας ξυπνήσουμε, ας αναλάβουμε δράση, ας δράσουμε και, με αυτόν τον τρόπο, ας θυμηθούμε την αγάπη που κατοικεί σε ΟΛΟΥΣ μας.

Η συγχώρεση είναι το κλειδί για την ευτυχία.


Herzliche Grüße,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked