Různé - Sen 1

Zlaté město v oblacích. Místo, kde se nacházíte.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Různé - Sen 1

Post by brahbata » Mon Jun 28, 2021 9:33 am

ImageImage


Sen 1

1.


Je noc, nedaleká budoucnost. Jsem v obdélníkové místnosti bez oken o rozměrech asi pět krát osm metrů. Kromě tří rákosových křesel potažených hnědým čalouněním a malého stolku vedle křesel je místnost nezařízená. Nábytek není umístěn uprostřed, ale v rohu na delší straně místnosti. V pokoji stojí asi tři metry ode mě můj bratr, matka, její přítel a dva cizí muži. Já sedím v jednom z křesel čelem ke středu místnosti - naproti mně sedí asi pětadvacetiletá žena s klidnýma očima a dlouhými tmavými vlasy. Čekáme a já si uvědomuji, že místnost je čekárna. Cítím se vážně a klidně.

Žena naproti mně na mě mluví. Říká, že naše cesta brzy začne a že bych se měla připravit. Poznávám v ní Plejáďanku. Dívám se jí hluboko do očí a obě víme, co si ta druhá myslí a kam cesta směřuje.

Místnost je plná krystalického, duhového světla, které tančí a proudí po stěnách. Třpytí se všemi barvami - jako drahokamy. Světlo prochází otvorem po mé levici, kterým se nemohu podívat ven, protože otvor je rovnoběžný se mnou. Světlo je chladné, i když zároveň teplé, jaksi jarní, třpytivé. Uvědomím si, že jsou to odrazy světelné lodi, která přistála venku a čeká.

Bratr se na mě podívá se směsicí uznání, pochybností, vážnosti a strachu a zeptá se: "Co je to za auto, kterým jedeme?" V jeho hlase se skrývá poznání odpovědi, kterou si už sám dal. Usměji se na něj a klidně řeknu: "Tohle není auto, milý Jensi." Můj bratr se cítí potvrzen ve svém rozpoznávacím předpokladu a skloní hlavu - viditelně nervózní, vážný a vzrušený - meditativně poznává a zamyšleně cítí.

Žena naproti mně se mi podívá do očí a dává mi najevo, že brzy přijde čas. Vnímám její myšlenky. Požádám ji, aby nejprve doprovodila mou rodinu, protože se chci ještě rozloučit se zemí v meditaci a modlitbě. Vím, že cesta tam a zpět - než mě vyzvedne - trvá půl hodiny.

2.

Je noc, nedaleko budoucnosti. Jsem v obdélníkové místnosti bez oken o rozměrech asi pět krát osm metrů. Kromě tří rákosových křesel potažených hnědým čalouněním a malého stolku vedle křesel je místnost nezařízená. Nábytek není umístěn uprostřed, ale v rohu na delší straně místnosti. V pokoji stojí asi tři metry ode mě můj bratr, matka, její přítel a dva cizí muži. Já sedím v jednom z křesel čelem ke středu místnosti - naproti mně sedí asi pětadvacetiletá žena s klidnýma očima a dlouhými tmavými vlasy. Čekáme a já si uvědomuji, že místnost je čekárna. Cítím se vážně a klidně.Žena naproti mně na mě mluví. Říká, že naše cesta brzy začne a že bych se měla připravit. Poznávám v ní Plejáďanku. Dívám se jí hluboko do očí a obě víme, co si ta druhá myslí a kam cesta směřuje.Místnost je plná krystalického, duhového světla, které tančí a proudí po stěnách. Třpytí se všemi barvami - jako drahokamy. Světlo prochází otvorem po mé levici, kterým se nemohu podívat ven, protože otvor je rovnoběžný se mnou. Světlo je chladné, i když zároveň teplé, jaksi jarní, třpytivé. Uvědomím si, že jsou to odrazy světelné lodi, která přistála venku a čeká.Bratr se na mě podívá se směsicí uznání, pochybností, vážnosti a strachu a zeptá se: "Co je to za auto, kterým jedeme?" V jeho hlase se skrývá poznání odpovědi, kterou si už sám dal. Usměji se na něj a klidně řeknu: "Tohle není auto, milý Jensi." Můj bratr se cítí potvrzen ve svém rozpoznávacím předpokladu a skloní hlavu - viditelně nervózní, vážný a vzrušený - meditativně poznává a zamyšleně cítí.Žena naproti mně se mi podívá do očí a dává mi najevo, že brzy přijde čas. Vnímám její myšlenky. Požádám ji, aby nejprve doprovodila mou rodinu, protože se chci ještě rozloučit se zemí v meditaci a modlitbě. Vím, že cesta tam a zpět - než mě vyzvedne - trvá půl hodiny.Moje rodina opouští místnost se dvěma muži a ženou a nastupují na palubu světelné lodi. Já se modlím a medituji. Vím, že se po nějaké době vrátím na Zemi. Objímám a miluji Zemi svým duchem i srdcem a děkuji jí. Probouzím se.

3.

Nacházím se v přízemí kulaté věže, která má asi pět pater. Místnost má průměr asi šest metrů. Jsou v ní okenní štěrbiny, podobné střílnám. Místnost je nezařízená a její stěny jsou z bílošedého betonu. Na stěnách nejsou žádné obrázky. Na tomto patře jsem sám. Je těsně před soumrakem.

Vím, že se blíží invaze. V budově - kterých je tu mnoho - se v horních patrech shromažďují nějací lidé. Čekáme na evakuaci.

Rozepínám si gumičku ve vlasech a vlasy mi padají na ramena. Mám na sobě bílé roucho - podobné dlouhé tóze. Vystoupám o patro výš a vidím stráže a lidi ve stejných hábitech, jaké mám na sobě já. Lidé zde mají strach a já v sobě cítím bezmoc a poznání.
Utvoříme kruh a poklekneme. Modlíme se.

Nacházím se v přízemí kulaté věže, která má asi pět pater. Místnost má průměr asi šest metrů. Jsou v ní okenní štěrbiny, podobné střílnám. Místnost je nezařízená a její stěny jsou z bílošedého betonu. Na stěnách nejsou žádné obrázky. Na tomto patře jsem sám. Je těsně před soumrakem.Vím, že se blíží invaze. V budově - kterých je tu mnoho - se v horních patrech shromažďují nějací lidé. Čekáme na evakuaci.Rozepínám si pásku ve vlasech a vlasy mi padají na ramena. Mám na sobě bílé roucho - podobné dlouhé tóze. Vystoupám o patro výš a vidím stráže a lidi ve stejných hábitech, jaké mám na sobě já. Lidé zde mají strach a já v sobě cítím bezmoc a poznání.Utvoříme kruh a poklekneme. Modlíme se.Najednou se ocitám na střeše budovy. Vidím četné vesmírné lodě a muže v černých bojových šatech, jak "šturmují" naši věž. Všude cítím vzrušení a uznání. Země a její bytosti přestaly spát. Modlím se. Probouzím se.

ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked