Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Zlaté město v oblacích. Místo, kde se nacházíte.
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 7:59 pm

URL této stránky: tinyurl.com/messagetotheworld

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


když bylo 11. září, jel jsem o den později do armádního zařízení v německém Giessenu.
Promluvil jsem si s americkým pracovníkem ve službě a předal mu několik lilií.
Řekl jsem: "Pane, moje rodina a já cítíme hlubokou lítost nad vaší ztrátou. Přinesl jsem vám tyto květiny, abych vám ukázal, že s vámi soucítíme." Vzal si květiny a řekl: "Dobře, děkuji." Odpověděl jsem: "Ať se stalo cokoli: Nedovol, aby nenávist ovládla tvou duši, bratře."

Dnes je situace jiná. Celosvětová situace se soustředí na otázky klimatu a samozřejmě na Coronu.
Na světě je stále potřeba nějaká armáda, dokud budeme všichni bojovat proti sobě. Já osobně bych dal přednost světu bez jakýchkoli zbraní a armád. Ale přinejmenším vidím, že něco takového stále potřebujeme. Jsem přítelem mírových sil OSN a za ta léta jsem se naučil jednu věc. Naučil jsem se, že láska natahuje ruce ještě jednou, když se nechá kousnout, ale také jsem se naučil, že láska se může bránit.

Všichni jste tu proto, abyste se postavili za demokracii a svobodu. Svobodu volby, svobodu srdce, duše a mysli.
V osmdesátých letech minulého století zpíval Sting z britské skupiny Police. Ta píseň měla jeden verš, který si jasně pamatuji:


"Věřím, že i Rusové milují své děti."

Brzy vstoupíme do zcela nové éry lidstva této planety. Když se v roce 1969 Neil Armstrong procházel po Měsíci, řekl nám všem: "Pro mě je to jen malý krok, ale pro lidstvo je to velký krok".

V dnešní době se na tomto velkém kroku podílíme všichni. Zaměříme-li se na skutečnost, že je mnohem více věcí, které máme jako lidstvo společné, než těch, které nás rozdělují, budeme schopni plně projevit období, v němž už nebudou nutné žádné války.

Vy všichni, kteří jste dnes zde, pracujte na tom, aby se tato budoucnost začala rozvíjet. Ano, bude tu nebezpečí. Ano, bude to smutek. A ANO, vím, že se všichni budete snažit udělat vše, co je nutné, a zároveň se soustředit na celkový úkol:
Mír na Zemi.

Buďte silní, sebevědomí, důvěřiví a zachovejte si víru. Ať vás Všemohoucí Otec a Nebesa nad vámi vedou a chrání na vaší misi a ať všichni myslíte na budoucnost.


Sjednocené lidstvo a mír na Zemi.

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 7:59 pm

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



každý z nás zažil jinou socializaci. Ale jedno máme společné:


Jsme lidé. Jsme z jedné rasy.


Je mnohem více věcí, které máme jako lidstvo společné, než problémů, o které se hádáme. Všechna naše přerušení, všechny naše otázky, všechny naše činy a poklesky jsou jen jednou tváří medaile v jednom směru:

Nevíme přesně, o čem život je.

Když jsme v životě, máme tendenci všechno zpochybňovat. Když jste chytří, soustředíte se na důvěru v sebe sama. Protože ty jsi ten, kdo to ví a chápe nejlépe.

Vůdci přicházejí, vůdci odcházejí. Život se někdy smršťuje a někdy rozvíjí. To, co vám vždy zůstane, na co se můžete spolehnout, je být sám sebou.

Narodil jsem se jako německý poválečný občan. Jistě víte o problémech, které se v mé zemi odehrávaly za druhé světové války. Nicméně já osobně s tím nemám nic společného. Považuji se za světoobčana.

Vím o postavení zejména Američanů v tomto světě, navíc včetně armády. Ujišťuji vás, že si jako Němec vážím práce vašich předků a vás všech, kteří nám nyní pomáháte přehodnotit celkové společenské záležitosti.

Jako vojáci pracujete na velmi důležitém tématu. Všichni jste se rozhodli zaujmout místo v první řadě, abyste uspořádali struktury naší společnosti. Jste opravdu v těžké práci: Vy se nezabýváte papírováním, vy střílíte ze zbraní.

Vím, jak se na vás lidé mohou dívat. Mohli by vás soudit za práci, kterou děláte, když jen pravdivě hájíte svou ústavu a své osobní přesvědčení. Prosím, buďte si
jisti, že za vámi plně stojím a že jsem vždy s vámi.

Nikdo z vás tu není proto, aby zabíjel. Jste tu proto, abyste chránili. Zabíjení je součástí světských záležitostí. Já vím. I když se mi to rozhodně nelíbí, upřímně chápu, že zabití Hitlera by světu ušetřilo mnoho a mnoho problémů.

VÍM, že je to rozhodnutí, které nikdo z vás nepřijme snadno. Je to boj, pokaždé, když před ním stojíte. Dotýká se to vaší vnitřní duše a je třeba to pochopit.

Ale:

Co dnes ROZUMÍM, je:


Někdy je nutné udělat zakázaný krok, aby se předešlo mnohem horším problémům.


Buďte tedy požehnáni, vážené paní a pánové, a já osobně bych mohl být jednoho dne upřímně vděčný a šťastný za VAŠE vedení a ochranu.

Rozhodně to chápu: Jste silní a pozorní mírotvůrci, kteří si zvolili cestu v první linii, aby bránili lidstvo. Věřím vám, mám ve vás důvěru.


Buďte požehnaní a chránění,

S laskavým pozdravem,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:00 pm

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


existuje Síla, která stvořila celý vesmír a zná i jméno každého vlasu na naší hlavě.

Tato síla je Božská energie, kterou většina z nás zná jako Boha nebo Otce. Ať už této energii dáváme v různých náboženstvích na této planetě jakékoli jméno, JE to
Stvořitel. Přebývá v každém životě, prostě v každém životě. Stvoření není bez této Síly možné a nelze ji vybičovat, ba ani zabít. Bůh je věčný a jediný čistá a jediná pravda.

Pravdivě hledajícímu člověku se zdá, že jsme všichni součástí této Síly jako bratři a sestry
JEDNÉ duše. Jinými slovy:

Nejsme lidské bytosti, které mají duchovní zkušenost -
jsme duchovní bytosti, které mají lidskou zkušenost.


Naše pravá podstata je duch. Naše hmotná a tělesná existence v životě je něco jako "videohra" a my se inkarnujeme na různých scénách, kde se cítíme být herci.
Dobrý herec hraje každou roli a nenosí jen roucho krále nebo královny. Hraje také žebráka, holiče, vojáka a lékaře.
VŠECHNY tyto různé role, které si můžeme vybrat, nás vedou k pravdivému prožití všech možných tváří života, které si jen dokážeme představit. Každá role stojí za to, abychom ji hráli, zatímco předem nevíme, jaké jsou naše životní cíle. Život je třeba žít dopředu, zatímco je třeba ho chápat zpětně, retrospektivně.

Chystáme se vytvořit a vstoupit do zcela nové formy lidské společenské existence na planetě Zemi. Budoucnost na této planetě bude velmi vysokého duchovního stupně, plná Božské lásky a věčné moudrosti. Pozemské lidstvo se chystá učinit další krok na této kosmické cestě: v budoucnu - budeme kosmickými bytostmi.

Všichni jsme se v jednotlivých tradicích naučili různým pohledům na to, jak bychom měli jednat s Bohem. Ve skutečnosti existuje více cest k Bohu, než je entit na tomto světě, protože každý z nás během svého života několikrát změní svůj úhel pohledu. Když jsme mladí ve věku, naše tělesné funkce fungují docela dobře a málokdy se soustředíme na meditace a jinou duchovní práci. V ideálním případě si jen užíváme mládí a o své budoucí dny se příliš nestaráme - v tomto věku žijeme tady a teď.
Když v životě stárneme, naše zkušenosti rostou a my se setkáváme s docela jinými stavy mysli a obvykle jsme schopni lépe porovnávat situace, protože jsme jich zažili mnoho různých. Pak víme, co nám dělá dobře a co je pro nás správné. V ideálním případě se o svou osobní moudrost dělíme s dalšími generacemi a to tvoří naši historii.

Tato historie vytváří tradice. Tradice je to, co máte, když nemůžete vymyslet něco nového, tak se to říká. Já osobně jsem blízkým přítelem těchto tradic, protože stojí za to ctít a respektovat to, co dělali naši předkové a jak se dívali na život ve své době.


Jak řekl Medvídek Pú:
Včerejšek je historie, zítřek je záhada. Dnešek je dar. Proto mu říkáme přítomnost.


V současné době se zdá být současnost na Zemi poněkud ošemetná. Probíhají války, lidé trpí, životní prostředí je ohroženo a samozřejmě je tu nyní koróna, se kterou se musíme vypořádat.

Chci se s vámi všemi podělit o svou naději. Nezůstáváme sami se svými trápeními a životními problémy. Když se na svůj život podíváme spíše z duchovního hlediska, když pravdivě pochopíme (což znamená:
CÍTÍME to), že jsme nesmrtelné bytosti, životní rizika dostanou poněkud menší perspektivu. To neznamená, že nás v budoucnu už nic bolet nebude, ale když na to změníme pohled, bolestivost naší duše ztratí svou zdrcující nebezpečnost.

Jsme duchovní bytosti, které mají lidskou zkušenost.

Meditovat o této myšlence a přitom dlouze a zhluboka dýchat, abychom uklidnili svou mysl, opravdu stojí za to. Lidský mozek změní svůj biochemický a elektrický stav, když se pomalým dýcháním zklidníme a dokážeme v sobě najít klid.

Remember: Mysl je jako padák - funguje jen tehdy, když je otevřená.

Zachovejte si víru, užívejte si života a jeho zázraků a výzev a vždy se snažte o co nejlepší verzi sebe sama. Jste dokonalí takoví, jací jste ve všech těchto snahách, jste milováni Nebem nahoře a toto Nebe nás všechny vyzývá, abychom se o svou svobodu dělili s ostatními.

Buďte požehnaní a zůstaňte zdraví a v bezpečí,

S laskavým pozdravem,

brah




Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:01 pm

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


Chápu a vím, že vyprávět bojovníkovi mírné příběhy, aby byl připraven na misi, se nezdá být dobrým nápadem a dokonce ani užitečnou věcí.
A vím, že všichni z vás v současné době čelí jiným výzvám než já ve svém poměrně pohodlném prostředí.

Mým osobním úkolem je snažit se vám pomoci při plnění vašich povinností a zároveň riskovat, že si co nejméně ublížíte. Pro své materiální záležitosti a pro přípravu své mise máte své velitelské struktury, svůj výcvik a své osobní zkušenosti.

Dnes vám chci vyprávět malý příběh, na který se můžete zaměřit.



Starý indiánský náčelník seděl se svými vnoučaty u ohně. Začal si s nimi povídat.

Řekl:
"Ve mně bojují dva vlci. Jeden je plný zloby, nenávisti, zoufalství a agrese. Druhý je plný lásky, porozumění, moudrosti a řešení. Vedou spolu intenzivní boj."

Vnoučata to chtějí vědět:
"Který vlk vyhraje bitvu, dědo?"

Starý indiánský náčelník se podívá do ohně a pomalu řekne:
"Ten, kterého krmím."



Všichni jste v pohotovosti. Která slova by vám mohla pomoci, když se ocitnete tváří v tvář agresivní situaci, kterou potřebujete přijmout k řešení? Někdy je prostě nutné plnit své povinnosti způsobem, na který jste byli vyškoleni a který vás naučili ve vaší mimořádně profesionální přípravě.
Žádná mírná řeč vám nepomůže překonat nepřátelskou palbu.

BUT: Až budete doma, až mise skončí - jak stále doufám - pozitivně především pro vás všechny, mohou se vám v hlavě objevit otázky, jak se vy osobně máte vyrovnat se zážitky, které jste během služby zažili. Možná se budete ptát sami sebe, co je správné a co špatné, když jste dělali to, co jste dělali - jako to děláme my všichni, později v životě.

Chci vás povzbudit, abyste plnili to, k čemu jste byli vyškoleni. Konflikty ve světě, kterému v současnosti čelíme a který zažíváme, lze někdy vyřešit pouze zastavením agresora.

Buďte silní a věřte, že každý z vás v sobě nosí osobní sílu, která mu umožní překonat jakékoli riziko. Nepovažujte je za riziko, ale spíše je vnímejte jako výzvu. Šanci nastavit a vypracovat základ pro budoucí řešení, která mohou být a snad i budou vyřešena, aniž by lidstvo věčně bojovalo mezi sebou. Osobně si myslím, že bychom neměli začínat éru míru válkou. Ale - jak už jsem řekl - naučil jsem se, že láska se může bránit, i když natáhne ruce ještě jednou, jak se nechá kousnout.

Dělejte tedy, co je nutné, a dávejte si pozor, kterého vlka krmíte. Uvědomte si, že jste duchové v hmotném světě.
VĚZTE o své božské podstatě a pevně v ni věřte.[/color]

Kéž vás Všemohoucí na vaší misi plně provází a chrání a kéž se všichni v pořádku vrátíte domů.

S laskavým pozdravem,

brah




Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:02 pm

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,





Dokončení.


Ve všem, co říkáme, děláme a myslíme, můžeme vždy postupovat tímto způsobem:




1.
Vždy jednejte s upřímnou snahou být sami sebou v tom nejvyšším smyslu.


2.
Uznávejte motivy skupiny, ve které se pohybujete, ale nepopírejte svou vlastní podstatu, svůj pohled na svět.


3.
Pokud na vás dolehnou pochybnosti skupiny, přijměte je s respektem a soucitem. A snažte se být *blízcí* sami sobě.


4.
Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, následujte své vnitřní světlo. Sami si ukážete cestu.


5.
Pociťte sounáležitost. Tam, kde se předpokládá rozdělení, buďte přátelští, trpěliví a poučení.


6.
*Pocítit* rozdíl mezi výukou a instruktáží.


7.
Nejdůležitější bytostí je pro vás vždy ta, kterou potkáváte tady a teď.


8.
Buďte si vědomi všeho, co prožíváte. Jednejte - nenechte se ovlivnit.


9.
Sněte sami. Tvořte sami sebe.


10.
Stěžovat si znamená vzdát se. Buďte aktivní.



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:03 pm

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



v létě 2019 jsem vytvořil tuto tapetu pro lidstvo této planety. Je to můj návrh Ústavy světa, který se zdá být mým nejlepším záměrem pro nás vytvořit lepší budoucnost. Na těchto myšlenkách jsem důkladně pracoval celý svůj dosavadní život.

Z této konkrétní tapety jsem vyrobil
300 exkluzivních kopií, které jsou určeny pro každý národ Matky Země a zbytek pro mé přátele.


Tapetu si můžete prostudovat zde:

https://tinyurl.com/constitutionoftheworld
(anglická verze)

https://tinyurl.com/verfassungderwelt
(německá verze)


Prosím, neváhejte si můj návrh důkladně prostudovat a okomentovat, neboť nás má dovést k lepší, šťastné a svobodné budoucnosti na této planetě. Mám v plánu přibít svých "95 tezí" na každé druhé vchodové dveře budovy Spojených národů na Americké třídě č. 1 v New Yorku, aby si zástupci národů mohli sami vybrat, zda se jim to líbí, nebo ne. Byl bych velmi rád a potěšen, kdybyste vy osobně propagoval můj nápad ve svém osobním okolí.

V případě, že máte zájem získat
osobní kopii tapety, neváhejte navštívit můj internetový obchod, kde si ji můžete snadno objednat:

https://brahbata.world/merch


S pozdravem, buďte požehnáni,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:03 pm

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,




Svět budoucnosti..



I
v Království míru, které přijde, budou některé věci stejné a mnohé jiné. Rodiče si uvědomí, že si je jejich děti vybraly ještě před narozením, a budou se ke svým potomkům chovat zodpovědněji. Učitelé si uvědomí, že k vyššímu vzdělání je nekvalifikuje memorování faktů, ale pouze znalosti, které se nevyrovnají moudrosti Srdce. Elitářská arogance, která charakterizuje naše současné společenské struktury, se stane minulostí. Všichni lidé si uvědomí, že jsme přišli do života, abychom zažili dobrodružství, aby nám byly dány problémy, abychom dozráli a abychom se postarali o svůj osobní rozvoj. Cílem každého života není rozchod, ale spíše získávání zkušeností a vzpomínání na to, kým jsme byli předtím, než jsme vstoupili do života. Aby každá cesta byla vzrušující a napínavá, je vzpomínka vymazána, když duchovní bytost vstoupí do vybraného těla. Podvědomí zná příslušný cíl a příslušný životní úkol, který si každá duše zvolila, a stará se o to, aby vědomí včas rozpoznalo individuální cíl a usilovalo o něj.

Život bude brzy vnímán jako skutečně vzrušující a bude vnímán s větší odpovědností. Ačkoli k individuálnímu zrání může docházet a dochází v každé době, v blízké budoucnosti zažije lidský život na planetě Zemi skok ve vývoji, který pozemské lidstvo přiblíží jeho příbuzným ve vesmíru. Přirozený a evoluční skok v naší pozemské zkušenosti promění velkou část nyní žijících generací v telepaty a telepatie bude pro budoucí generace na planetě Zemi formou komunikace, jaká je rozšířena v celém vesmíru.

Jako děti této Země budeme my lidé prožívat dimenzionální skok společně s ní. Konec světa, který byl mnohokrát předpovězen, bude v podstatě koncem pohledu na svět. Jistě, ve fázi transformace se objeví i bolest, ale ta je výrazem zrodu nového světa. A stejně jako každý porod přináší matce bolest, tak i odpoutání se od současné úrovně zkušenosti přinese bolest, aby se zrodilo něco nového.

Mimozemské bytosti, které jsou již nyní rozmanitými hosty na našem světě, se budou podílet na dalším vývoji pouze tehdy, pokud poznají svou duchovní podstatu a budou mít zájem o svůj duchovní rozvoj. Proto Drakobijci, Šedí a jejich kříženci nebudou mít na budoucí svět rozhodující vliv.

Duchovní učitelé, kteří v každé epoše vedou lidi, se stanou veřejnými a poznají svůj požehnaný vliv na osudy světa v plné míře. Země - a s ní i bytosti na ní v současnosti inkarnované - se stane nově zrozenou planetou lásky a v galaktickém vývoji zajistí další zduchovnění kosmu.

Vibrace, které proniknou do krystalové mřížky (matrice) současné roviny za 1 000 let od naší planety, povedou ke zvýšení energetické úrovně hmotného vesmíru.

Mírně vylepšená technologie bude mít takový význam, který podpoří soužití, aniž by se stala dominantní silou. Do popředí se dostane duševní rozvoj a paměť vlastních schopností jedince, čímž se zohlední změněná vibrace genetického programu. "Zvláštní" mentální schopnosti, kterých vždy dosahovali jen někteří, budou vlastnictvím téměř všech lidí na planetě Zemi a budou představovat skok od homo sapiens k homo sapiens superior. Tento proces, který charakterizuje první polovinu věku Vodnáře, je iniciován periodicky se vyskytujícím vlivem zvláštních lokálních oscilací v naší galaxii na naši sluneční soustavu nacházející se v rameni Orionu Mléčné dráhy. Nadcházející změny budou planetární, sluneční, galaktické, intergalaktické a interdimenzionální, přesto však představují pouze další okamžik v Brahmově dechu, který značí proměnu vesmírů
.

Life is eternal.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:04 pm

Image



Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



Kdysi jsem přemýšlel o příběhu Adama a Evy v ráji. A přemýšlel jsem o té "věci s žebry".
To mi připomnělo jeden vtip, na kterém je hodně pravdy:
"Když Bůh stvořil Adama - ONA se jen snažila."

Stejně jako ty jsem i já bojovník. Jsem něco jako bojovník v tradici původních obyvatel Ameriky, zejména indiánů kmene Hopi. Úkolem Hopiho je nejen chránit svou squaw před vším zlým, ale navíc ji a ženský lid ze všech sil těšit a sloužit jim.
Před pár týdny jsem na Twitteru napsal:
"Dar člověka je poskytnout přístřeší. Dar ženy je čistá inspirace."

V dnešní západní společnosti jsme skutečně zapomněli na příjemnější a správnější způsob partnerské interakce - kolektivně se chováme neuroticky. Respekt, pravdu a úctu jeden k druhému nacházíme většinou v počátcích našich vztahů, ale poměrně brzy se soustředíme na své vlastní, osobní potřeby namísto naplňování potřeb druhých.
Je to cesta, která - jak jsem zažil - nevede ke skutečnému uspokojení. Když sloužíme a chráníme, jak se říká, najdeme uspokojení v tom, že někomu jinému uděláme radost a pomůžeme mu tak, jak to právě umíme nejlépe.

Soucit vede ke spokojenosti. Skutečné síly dosáhneme, když si budeme jistí a důvěřovat sobě i druhým, zejména v partnerství. Ať už toto partnerství vypadá jakkoli - je-li mezi mužem a ženou, mezi šéfem a zaměstnancem nebo mezi Otcem a Synem.

Nebesa si přejí, abychom byli silní a pravdiví ve všech svých činech, jak to vidím a prožívám já. Všechny naše činy začínají jedinou myšlenkou. Tato myšlenka se stává slovem, které se rozvine v čin. Čin vede k návyku a návyk utváří náš charakter. To vše končí tím, že charakter je naším osudem.

Proto bychom měli začít sledovat především své myšlenky, kdykoli se v životě rozhodujeme. Každá příčina má svůj následek - a pokud nechceme, aby následek nastal, měli bychom jednoduše změnit příčinu v sobě, která začíná - jak bylo uvedeno výše - jedinou myšlenkou. Meditace je skvělý způsob, jak zkoumat vlastní myšlenky a sledovat jejich vývoj, dokud se nestanou naším osudem.

Všichni jste lidé pevného přesvědčení a starostlivého srdce. K rozhodnutí stát se vojáky vás vedla silná touha pomáhat. Pro toto přesvědčení jste ochotni se bránit a bojovat. Prosím, dělejte to moudře: Nezapomínejte na druhé, ale nezapomínejte ani na sebe. My všichni - jako božské duše přicházející přímo z nebe - v sobě nosíme Pravdu, abychom přesně věděli o tom, co je v životě správné a co ne. Jde jen o to, jestli nasloucháme tomu, co cítíme ve své duši. Chtít něco udělat správně neznamená vždy to udělat správně, automaticky. Je to celoživotní hledání cestou pokusů a omylů, dokud nakonec nedosáhneme svých osobních cílů. Stačí se jen snažit - vždycky. Nikdy se nevzdávejte, protože já to s vámi rozhodně nevzdám. Věřím ve vaši sílu, vaše motivy a vaše vize. Všichni obohacujete můj život skrze zvláštní způsob, jakým byl každý z vás stvořen a dále se v životě utváří.

Takže chlapi, pokud chcete udělat dojem na svou dámu, nejezděte do Arktidy a nelovte mamuta. Jednoduše zajděte do obchodu a kupte jí pizzu a chablis. Jsme v roce 2020. A ANO: můžete tam jet na motorce!

Stačí se věnovat své vášni a nic se nemůže pokazit.

Ať jste všichni na své misi chráněni a řekněme to s Yodou:



"Ať tě provází Síla."


S pozdravem,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:04 pm

Image





Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



"Kdo se vzdá svobody, aby získal bezpečí, nakonec ztratí obojí."

(Benjamin Franklin)



Všichni se bojíme, když jsou naše životy ohroženy. Všude, kde dochází k násilí a krutosti, máme tendenci útočit a bránit se. Tím agresivita vede zpět k agresi a opravdu to jednoduše nikomu nepomůže.

Jistě: Agresora je třeba zastavit. Vždyť jediné, co potřebujeme, je zabezpečit, chránit a pomáhat svými způsoby, aby se z nás staly zodpovědné a starostlivé bytosti života. Mahátma Gándhí svou cestou "Ahimsa" (nenásilí) srazil britské impérium na kolena. To vše se podařilo díky tomu, že
JEDNA bytost měla moudrost a odvahu následovat jeho cestu k osvícení.

V dnešní době musíme toto rozhodnutí učinit všichni.

Je to pravda: jste tu, abyste vedli a chránili. To je přesně to samé poslání, kvůli kterému jsem tu já. Než tedy začneme jednat, měli bychom se raději v meditaci a rozjímání zaměřit na to, kam nás naše rozhodnutí zavedou. Jsou skutečně vhodná na naší cestě ke světovému míru, nebo jde jen o poslušnost našim současným vedoucím představitelům? Jako vojáci jste byli vycvičeni k poslušnosti vůči svým nadřízeným a není na tom nic špatného. Vojenské struktury a další hierarchické systémy ve vesmíru se řídí stejným principem. Být součástí nadřízeného celku znamená, že musíme plnit své role, aby systém jako celek správně fungoval
.

MÝM posláním zde na Zemi v tomto čase a v tomto životě je vést, vést, chránit a vládnout. Podat vám pomocnou ruku při reorganizaci struktur naší společnosti, a to způsobem, který bude vhodný pro celé lidstvo a povede nás ke světovému míru.
V rámci tohoto úkolu vás jednoduše nežádám, abyste opustili svou známou roli ochránců - pokračujte prosím v tom, co děláte a co po vás chtějí vaši nadřízení. Jen nechte na
Nebesích, jaký další směr zvolíme. Všichni budeme součástí tohoto vývoje a všichni budeme pozorně naslouchat. Toto rozhodnutí nebude přijato náhodou, ale spíše na základě Božího přání. Vedení skrze poslušnost není žádným vedením. Naše svobodná vůle je plně respektována při každém rozhodnutí, které duše učiní. Musíme jen vydržet výsledek.

Ekonomický zájem je v zájmu lidstva, ale neměl by být naším hlavním vodítkem. Láska k našim rodinám a přístřeší a péče, kterou jim můžeme poskytnout, stojí za to žít mnohem víc než vlastnictví nejnovějšího auta.


Všichni, kdo jste dnes zde, jste se rozhodli být součástí vyššího úkolu, splnit to, co je ve vašich očích nezbytné. Toto rozhodnutí bylo Nebesy nahoře plně přijato, neboť ukazuje vaši vlastní vůli sloužit způsobem, který je pro vás vhodný. Poskytnout útočiště někdy znamená jít po poměrně tvrdé linii, ale je naprosto důležité to udělat, abyste pomohli jiné duši růst a rozvíjet se ve svobodě a volnosti mysli. Buďte tedy moudrými učiteli a plňte své povinnosti jako vojáci a bojovníci za dobro. Braňte a chraňte to, pro co stojí za to žít, a vždy dokazujte, zda jste stále na správné cestě.

Kéž Všemohoucí Otec a Nebesa nad vámi vždy vedou a chrání vás i vaše milované při plnění toho, co je nezbytné a co by mělo být vykonáno.


S laskavým pozdravem,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:05 pm

Image




Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,





všechny konflikty v životě vznikají z jednoho důvodu: Nepovažujeme se za milované pro to, jací jsme.

Kazatelé, učitelé a vedoucí nám vždy říkají, abychom byli ve všem pokorní, a přitom bychom si měli vždy hluboce uvědomovat, že jsme jen z hlíny. Podle mých zkušeností to není to, jak nás nebe chce mít. Být pokorný ve svém srdci, mysli a duši neznamená dělat se méněcenným než jiná bytost. Ctěte vesmír s úctou. Projevte svou úctu tím, že vyrostete v zodpovědnou bytost. To je vděčnost, kterou po nás nebe chce, abychom našli.

Je čas na nová řešení tváří v tvář novému tisíciletí.

Pokud nechceme, aby nastal následek, měli bychom změnit příčinu. Výsledek je určen vstupem. Podle mých zkušeností vede vztáhnutí ruky nejprve k něčí ruce ke shovívavosti druhé osoby. Cítíme se pak respektováni a pochopeni, což nás přivádí k tomu, abychom druhého mnohem snáze přijali. Konflikty se neřeší tím, kdo dokáže toho druhého víc zmlátit, ale skrze lásku a porozumění. To neznamená, že bychom si neměli stát za svými životními postoji, ale spíše jednat s moudrostí. Vždy se ptejte sami sebe: Vždy se ptejte: Za čím si stojím, co chci, aby se stalo, a jak mohu tohoto cíle dosáhnout?

V životě se dějí zázraky, divy i nebezpečí. To vše bylo určeno pro naše vlastní vzrušení na našich cestách. Berte situaci spíše jako výzvu, a ne jako problém. Vždy se snažte jednat ze své nejvyšší pozice, z té nejvyspělejší a největší verze sebe sama, jakou můžete být. Jsme milováni, tak hluboce milováni pro všechny naše podoby a jsme skutečnými syny a dcerami Všemohoucího
.


Pravé přátelství s nebesy, které jsem zažil, ze mě udělalo jiného člověka. Natahuji ruce k druhým, protože Nebesa natahují ruce ke mně. Jsem opravdovým následovníkem NEBES, to ze mě dělá vůdce a učitele. VŠECHNO začíná tím, že MY děláme změnu. Ne tím, že druzí dělají změnu jako první.


Přijde čas, kdy se skutečně budeme považovat za bratry a sestry v životě. Ten čas přijde a přijde brzy. Hluboce vězte, že vaše vnitřní já, vaše duše, vaše verze, kterou Bůh stvořil a chtěl, abyste ji znovu objevili, nemá v celém svém vzhledu žádnou chybu. Jsme duch, jsme božští. My všichni. Jen jsme na to zapomněli.

Když jdete ven a plníte své povinnosti, vždy se chovejte jako otec ke svému dítěti. Buďte silní, sebevědomí a vězte o svém osudu. Není láska ubližovat si, ale ubližování někdy znamená ochranu, aby nedošlo k větším problémům.

Voják, bojovník musí dělat to, co je jeho úkolem. Nenechte se zmást vizemi, které jsou menší, než je vaše vlastní vize sebe sama. Byl jsi obdařen hlasem. Používej ho a používej ho důkladně a zároveň buď sebevědomý
.

Vždy si v životě zachovejte víru a vlastní smysl pro humor. Koneckonců -

Nebe je jen stav mysli.

Opatrujte se a buďte požehnáni,

brah



Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:06 pm

Image



Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



Co vám úřady daly vědět





"Instalaci natáčel kamerový štáb, když spatřil talíř. Natočili ho, jak letí nad hlavou, pak se vznáší, vysunul tři nohy jako podvozek a pomalu se snesl na vyschlé dno jezera! Byl to klasický talíř, lesklý, stříbrný a hladký, o průměru asi 30 stop. Bylo naprosto jasné, že jde o mimozemské plavidlo."

Astronaut plukovník Gordon Cooper o svém zážitku s UFO.



"Vím, že ostatní astronauti mají stejné pocity jako já, a víme, že vláda má k dispozici pádné důkazy o UFO."

Astronaut plukovník Gordon Cooper, 14. ledna 1997.


"Tento fenomén je skutečný, nikoliv vizionářský nebo smyšlený."

Generál Nathan Twining, 23. září 1947, velitel velitelství materiálu amerického letectva


"Našel jsem přesvědčivé důkazy, že většina těchto vzdušných objektů daleko přesahuje pozemskou technologii doby, ve které byly spatřeny. Byl jsem nucen dojít k závěru, že existuje velká pravděpodobnost, že Zemi navštěvují vysoce vyspělá letecká vozidla pod skutečně vysoce 'inteligentním' řízením."

Dr. Richard Haines, výzkumný pracovník NASA v oblasti letectví a kosmonautiky, v důchodu


"Máme stohy zpráv o létajících talířích. Bereme je vážně, když si uvědomíte, že jsme při pokusech o jejich zachycení ztratili mnoho mužů a letadel."

Generál Benjamin Chidlaw, velitelství protivzdušné obrany


"Když máte výhled na vzdušný prostor a radarovou obrazovku a vidíte, jak UFO letí dvacet nebo třicet kilometrů za sekundu, je to velmi reálné. Mohou se náhle otočit téměř o 90 stupňů během vteřiny nebo půl vteřiny. UFO mohou velmi rychle letět kolmo vzhůru."

Vrchní dispečer letového provozu v Mexico City Enrique Kolbeck sdílí stejnou zkušenost, jakou popsaly tisíce lidí.


"Skutečně jsme byli kontaktováni, možná dokonce navštíveni mimozemskými bytostmi, a vláda Spojených států je ve spolčení s ostatními národními mocnostmi na Zemi odhodlána tyto informace před veřejností utajit."

Victor Marchetti, 1979, bývalý pracovník CIA pro UFO


Image


"Létající talíře jsou skutečné. Vidělo je příliš mnoho dobrých lidí, kteří nemají halucinace."

UFO citát jednoho z nejlepších amerických stíhacích pilotů, kapitána Eddieho Rickenbackera


"Ano, došlo k návštěvám mimozemšťanů. Došlo k haváriím lodí. Byly nalezeny materiály a těla. Došlo k určitému zpětnému inženýrství, které umožnilo některé z těchto lodí nebo některé součásti zkopírovat. A existuje určitá skupina lidí, která může, ale nemusí být spojena s vládou a která má tyto znalosti. Lidé na vysoké vládní úrovni o tom mají jen velmi málo validních informací, pokud vůbec nějaké. Stalo se to předmětem dezinformací s cílem odvést pozornost a vytvořit zmatek, aby pravda nevyšla najevo."

Dr. Edgar Mitchell, astronaut Apolla 14


"UFO jsou fyzické projevy, které nelze chápat jinak než jako psychickou a symbolickou realitu. To, co zde vidíme, není mimozemská invaze. Je to duchovní systém, který působí na lidi a využívá je."

Dr. Jacques Vallee


"Kdyby nás navštívili mimozemšťané, dopadlo by to podobně, jako když Kolumbus přistál v Americe, což pro původní obyvatele Ameriky nedopadlo dobře."

Stephen Hawking


"Už se lidem nesměji, když říkají, že viděli UFO. Sám jsem jedno viděl."

Americký prezident Jimmy Carter, ABC News, 22. ledna 1979


"Nyní čelíte novému světu, světu změn. Mluvíme v podivných termínech, o využití kosmické energie, o konečném konfliktu mezi sjednocenou lidskou rasou a zlověstnými silami nějaké jiné planetární galaxie. Národy světa se budou muset sjednotit, protože příští válka bude meziplanetární. Národy Země musí jednoho dne vytvořit společnou frontu proti útoku lidí z jiných planet."

Generál Douglas MacArthur, 8. října 1955, New York Times


"Až přijde dlouho očekávané řešení problému UFO, věřím, že to nebude jen další malý krok na cestě vědy, ale mohutný a zcela nečekaný kvantový skok."

Profesor J. Allen Hynek v knize "Zkušenosti s UFO"


"Kdyby masy lidí začaly přijímat UFO, hluboce by to ovlivnilo jejich postoj k životu, k politice, ke všemu. Ohrozilo by to status quo. Kdykoli si lidé uvědomí, že existují větší ohledy než jejich vlastní malicherné životy, jsou zralí na radikální změny na osobní úrovni, které by nakonec vedly k politické revoluci v celé společnosti."

John Lennon, hudebník, aktivista a svědek UFO


Image
 
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:07 pm

Image
Image


Malý blázen


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


I.


"Jednoho dne budeš obdařen snem, který tvůj život nasměruje na správnou cestu," řekl manu a zdálo se, že našel uspokojení v tom, že se opět soustředil na své boty.

Ty - viditelně opotřebované a zestárlé drsným náporem kdovíjak dlouhého času - dokázaly dobře popsat starcovy cesty. Nezdálo se, že by byly nepohodlné, protože manu si pod kostnatou, křehkou kůží pohrával s prsty. Usmál jsem se. Jako teenager jsem vlastnil pár bot, které byly pro mou matku protivné. Ale své staré pantofle jsem miloval - nejspíš právě proto. Vůbec jsem si všiml, že toho podivného cizince dobře znám - od nejútlejšího dětství to byli vždycky ti staří bělovlasí muži, které jsem považoval za osvícené.

Zdálo se, že tuší, co se skrývá za mým čelem, a tak si složil své. "Hloupá jsi," pokáral mě, protože tenhle podivný cizinec očividně postrádal jakýkoli pud k opravdovému nadávání. Pozoruhodné bylo, že v jeho chování byl také jen náznak lehké lítosti nad mou nenapravitelně ubohou existencí; okolnost, která mi dávala něžnou naději. Ačkoli jsem se opakovaně rozhodl, že se mu vyhnu, soustředil jsem se nyní na manu, čekal a čekal.

"Ještě jsi daleko nedošel, člověče, ale tvoje cesta vede po té pravé, nadané," zvedl se znovu a na okamžik se mi zdálo, jako by v učení našel zalíbení, nebo se alespoň rozehříval. Ale nejspíš jsem si něco takového zase jen představoval, tak jak to vyhovuje mému způsobu života.

"Tvá cesta, brahbato, je jako sežraný had" - a tak začal vyprávět příběh odpovědi...




Image

II.

Když si vzpomenu na setkání s mým manuem, vždycky si vzpomenu na jeho boty.

Tyto boty ve své hrabivosti, mastném lesku, s obnošenými podpatky a dírami na obvyklých místech nad nohama působí tak patetickým dojmem, že už na ně je úctyhodný a okouzlující pohled. A přesto se objevují se vzdorovitým odporem. Je s podivem, že si takových věcí všímám, protože o botách mám obecně jen málo znalostí, které by stály za to.

Když se mnou můj manu hledá kontakt, dává přednost nenápadné postavě. To je také překvapivé, protože se mi zdá, že v něm rozpoznávám jisté ješitné rysy. Bylo by tedy pro něj snadné získat si u mne potřebný respekt například pomocí oduševnělého vzhledu. Od takových věcí si udržuje odstup jen z pouhého pohodlí, protože změna sféry ho vždycky unaví. Jsem si jist, ţe jen z čiré lenosti si udrţuje obyčejnou podobu a dává jí tak přednost před uspokojováním svých marnivých potřeb přede mnou.

Starý muž dnes působí přemýšlivým dojmem.

Ve světle působí vždy přemýšlivým dojmem, protože se zdá, že si tuto roli užívá. "Ptám se, se vší úctou," začne komplikovat situaci, "zda se považujete za osvíceného člověka?" "Ano," odpoví. Touche. To máš za to, že se necháš unášet myšlenkami. Teď jde o to, abyste moudře volili slova. Cítím, že ten mazaný pes má zase něco za lubem. "Věřím, že mohu tvrdit," začínám váhavě přemýšlet, "že mohu vytvořit siluetu světa." "To je pravda. Dobře. Uznávám, nešikovná věta. "Na čem, Brahbato, zakládáš tuto znalost?" zaraduje se manu. A je to tady. Zase mě chce chytit do pasti. Já nevím. Asi jsem se zbláznil.

"Něco jsem si přečetl a umím si dát věci do souvislostí," odpověděl jsem opatrně - ne bez toho, abych sám sebe překvapil svou duchapřítomností. Jen kdybych si nepřipravoval vlastní cíl.


Image

"Tak to jsi na cestě k moudrosti, co?" ušklíbl se mrzout. "Ale stejně musíš mít trochu trpělivosti, pokud chceš dosáhnout sfér, které mám na mysli. Cesta vede přes čisté srdce a přes jasnou hlavu. Tahle esence vzácných zemin chce být dobře připravená. Ty, příteli, soudíš na základě pohledu na svět, který sis sám vytvořil. Jsi tedy středem světa? Je svět středem nebe? Velký je ten, kdo jde svou vlastní cestou, i když vede na scestí? Ne, Brahbate, tvé srdce je čisté, ale hlava zmatená. Tvá víra a důvěra tě činí silným, ale tvé oči hledí jen jedním směrem. Otevři svou mysl, ať do temnoty vstoupí světlo."

Proč musí vždycky mluvit tak nabobtnalý? Nerozuměl jsem mu přesně, ale myslím, že mou odpověď asi nečekal. Nejlepší bude, když ho ještě víc zmatkuju, pak se zamyslí a to vždycky trvá dlouho. "Tohle všechno je mi známo," souhlasil jsem s manu. "Ale musíte mít na paměti, že jsem si tento pohled na svět vytvořil jako souhrn svých zkušeností a zbytku své mysli a že v sobě nosím záměr a přesvědčení jej dále zdokonalovat. Můj pohled na svět je svázán jako souhrn mých znalostí a podléhá každodenním změnám, jak se mění jeho složky ve svém složení a váze. Odsuzujete mé hledání? Nemluvíš o něm, ale dáváš mi, plný skrytého výsměchu, najevo, že jsem z hlíny. Tak jaký je tvůj záměr?" položil jsem rychle protiotázku vítězoslavně rezignovaným tónem, abych se prozatím dal dohromady.

Manu se nepochopitelně pobaveně usmál!

"Statečný muž! Zdá se, že se opravdu chcete snažit. Tvá chytrost je pozoruhodná a zdá se, že chceš hledat a jednoho dne se možná budeš chtít i podívat. Dobře však zvaž svou cestu a ptej se sám sebe, kam vede. Samotná chůze vede k cíli, ale cestu je třeba také pečlivě volit. Jdete po své cestě, dobře děláte, ale vaše cesta je na mapě, kterou nakreslili jiní. Jsi nesmělý člověk, abys prošel životem bez mapy a objevil ji."

Na manuovi mi vůbec vadí, že všechno říká tak složitě. Při každé příležitosti se na mně vyřádí, když mohu opět naslouchat jeho moudrům. Zmínila jsem se, že je nejspíš ješitný? Nejradši bych mu zakroutila nosem. Nebo prostě vypláznout jazyk. Ne proto, že bych mu nerozuměla, ale jen proto, abych viděla, co by pak udělal. "Když máš všechny tyhle pravdy, proč se se mnou o ně nepodělíš?" zeptal jsem se. Vyzývavě jsem vykřikl. Stařec by z toho měl nejdřív něco vytěžit.

Manu nyní zjevně pobaveně zavrtěl hlavou.

"Tvé energické pobíhání vpřed je výrazem tvého nadšení a netrpělivosti," mrkl na mě. "Ale musíš se to naučit, než to poznáš. Cesta k pravdě je rozdělená, musíš umět vidět křižovatky a pak se po nich vydat. O tom rozhoduješ jen ty sám a vybrat si správnou cestu není snadné. Některé z nich jsou klikaté a spletité, jiné se zdají slibovat rychlou odpověď. Některé cesty vedou k bráně a otevřít ji může jen ten, kdo v sobě našel klíč. Jiná cesta se zdá temná a matoucí, takže se jí bojíte, a přesto může být tou pravou. Ale většinu cest," řekl můj manu, "neznáš a nevnímáš je. Ach ne, není to tak, jak si myslíš, nejsou to cesty, které ti unikají, jsi to ty sám, kdo přešlapuje na místě. Která však je ta cesta, jež vede k pravdě? Těšíš-li se z květin na polích, zastav se a pokochej se jejich půvabnou nádherou. Máte chuť se zeptat na význam květů? Nuže, pak se jimi nechte okouzlit, ale nezapomeňte být vděční, že se vám odhalují, rozvíjejí celou svou nádheru a rozprostírají své křehké květinové sny do nebe. Berte to vše jako dar, pochopte to dříve, než se začnete ptát na pravdu. Dávej si pozor, brahbate," omotal kolem mě svou síť, "aby ses neptal na pravdu. Ale naplánuj si cestu a rozděl si ji na etapy a ty znovu a znovu. Odpočívej a uvažuj. ... Ale putuj, kam se ti zlíbí."

"Možná se chci toulat," řekl jsem, "ale samotná filozofie mě nikam nedostane. Jistě máš pravdu, můj manu, ale neexistuje nějaká užitečná odpověď?" Očividně ho to zmátlo
.


Image

III.

U zmateného světového učitele je třeba být opatrný.

Je-li můj manu jinak v jednání se mnou spíše vznešený a ohleduplný, má tendenci, jakmile je sám sebou uchvácen, přecházet od stého k tisícému. Musím ho neustále upozorňovat na svou poměrně světskou starost, jinak se ztratí v transcendentálních oblastech metafyziky a jiných spekulativních věd. I když musí neustále zdůrazňovat svou vyvolenost, většina toho, co říká, mi dává smysl, což není překvapivé, protože to jsou stejně většinou staré klobouky. Zřejmě si mou provokativně použitou otázku vyložil jako nespokojenost, protože jinak si jeho kriticky zkoumavý pohled nelze vysvětlit.

"Mám podezření, že ještě nejste připraven odejít," vytrhl mě z myšlenek manu. "Připomínáš bystré dítě, ale stále se můžeš jen plazit, pít jen obvyklý lektvar a jíst jen obvyklé jídlo. A teď po mně ze všech lidí požaduješ užitečnou odpověď. Nespěchej a otevři svou mysl duchu, pak můžeš dosáhnout světa. Časem se ti dostane užitečného poznání," usmál se na mě nyní povzbudivě manu, "touž po něm, člověče, jako po pokladu a touž po něm. Na cestě k odpovědi moudře rozpoznáš užitečné a stejně tak i ty méně užitečné. Jakmile však jednou vystopuješ pravou stopu, jdi po ní dál.


Image

Ve své důstojnosti působí tak přesvědčeně, že bych mohla hlasitě křičet. Ale protože musí velkou část svého soustředění věnovat tomu, aby vypadal důstojně, možná se mi ho přece jen podaří vylákat z jeho rezervy. "Nenecháš mě svačit na stromě poznání," houknu, "ale právě tohle, můj nedostatek, mi budeš vyčítat hned příštím dechem! Mistrovské dílo. V pravou chvíli jsem málem přehlédl podrážděné jiskření v manuových očích - jak jsem byl uchvácen silným jazykovým projevem a prostotou svých slov. S tím nepočítal. Teď ho mám v hrsti a on se nejspíš bude muset vyjasnit. Koneckonců dluhy z hazardu jsou dluhy ze cti, a co platí pro hazard, platí jistě i pro vědění. Nejdřív si nakrkněte ústa a pak se stáhněte - myslete na to!

Manu opět zavrtěl hlavou a usmál se. "Chtěl jsem jen říct, že si musíš cvičit trpělivost. Semínko musí nejprve vyklíčit, abyste mohli začít sklízet. Ty i já, Brahbato, máme čas, mnoho času. Vydej se hledat odpověď, ale začni hledat tam, kde ti to přinese užitek. Manu se ke mně nyní přiblížil tak daleko, že jsem cítil jeho dech na hrudi. Zdálo se, že mě jeho pohled chce naléhavě probodnout, zatímco dál mluvil napomínajícím tónem: "Ano, máme všechen čas na světě. Ale využij svůj čas dobře, nepromarni ho. Ale čím ho promarníš a k čemu ho využiješ, to musíš zjistit a také zjistíš. To je vše, co vám chci říci. Začni hledat svou cestu a pak po ní jdi," ovládl mě manu a byl si nejspíš až příliš vědom toho, jak na mě lehce teatrálně působí. Přesto mluvil dál. "Čas od času budu tvým společníkem, budu se s tebou dělit o jídlo a lámat s tebou svůj chléb. Klíč k bráně tvého světa je ukryt hluboko v tobě, najdi ho a použij, až přijde ten správný čas.

S těmi slovy se manu rozplynul v růžovém obláčku připraveném na pódium, aby se konečně dožadoval úcty, kterou jsem dlouho postrádal. Nevím, jak to dokázal, ale musel mi v lebce připravit nějakou parasugestivně-hypnotickou lipskou všehochuť. Kouzelníci a jiní žongléři pro mě vždycky byli záhadou.

"Prach na prach," zašeptal jsem za ním. Alespoň že byla tma, jinak manu postrádal i ty nejmenší spiritualistické nároky. Nebyly slyšet ani laserové záblesky nebo sférické zvuky
.



Byl jsem ohromen.


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:08 pm

Image
Image


'The People'


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,




Šel jsem lesem, až jsem došel na malou mýtinu. Měsíc a hvězdy zářily do světa svým jasným, bledým třpytem a všude se třpytila noční rosa.

Měkký mech, který až sem pokrýval zemitou lesní půdu, ustoupil na okraji mýtiny fádnímu podrostu. Stařec už seděl přikrčený na dřevěné stoličce u dubového stolu na volném prostranství a čekal na mě. Pod mým kopnutím zapraskala větev a stařec se na mě podíval. Přistoupil jsem k němu dál a on chtěl, abych zaujal místo vedle něj.

Pozdravili jsme se očima, vážně a s pocitem blízkosti. V srdci jsem cítil ten příjemný pocit pohody a tepla, který dokáží vyvolat jen eony společného přátelského chození.


Image

Posadil jsem se na stoličku. Cestovatel mlčky naplnil cínový džbán, který na mě čekal, červeným vínem. Napili jsme se na zdraví a chvíli jsme přátelsky mlčky seděli a přemýšleli dál. Když mé srdce dosáhlo jeho ducha, zeptal jsem se ho: "Prosím, příteli. Pověz mi, jak to kdysi dávno bylo ve tvém světě s těmi, kdo byli s tebou." "A jak to bylo kdysi?" zeptal jsem se.

Stařec se zřejmě díval na tmavé stromy v pozadí mýtiny, ale zdálo se, že si jich nevšímá. Poté, co se zahleděl do svého nitra, shromážděn sám v sobě, se znovu napil z kádinky a začal mluvit. "No, brahbata," začal pocestný ochotně svou řeč. "Boj o běh vašeho světa neskončí tak jako kdysi pro můj lid," odpověděl. "Naše světy sdílejí vzestupy a pády věků, přesto je jim určeno tvé uzdravení." Zhluboka se nadechl a podíval se na mě. Oči mu sametově černě jiskřily. Usmál se a řekl: "Duch se rozhodl obrátit můj svět, takže tento obrat může nyní proběhnout opačným směrem pro tvůj svět.

Stařec náhle zmlkl a zašátral po kapsách po dýmce. Zdálo se, že přemýšlí. Také jsem se sebral, abych se ho zeptal: "Povězte mi o druhu X, o animu. "Jak si myslíš, že mohu nejlépe sloužit svému světu, svému lidu? Poutník mezitím našel v hloubi své džberovky náčiní, nacpal si dýmku uzlíkem z vaku s tabákem a zapálil si. Když dýmku zahřál, zhluboka si potáhl, na chvíli zadržel dech a pak, vyfoukl kouř a promluvil ke mně: "Vždycky je nevýhoda myslet si, že jsi moudřejší než ostatní. Nepřemožitelnosti se nedosahuje moudrostí. Tvé srdce tě dovede k Duchu pravdy. Sílu, opravdovou sílu lze získat pouze oddaností. Čistota původní touhy v jediné bytosti může zpečetit osud celých světů." Vnitřně jsem naslouchal jeho slovům ve srovnání. Stařec ve mně váhavě probudil vzpomínku na to, co jsem dříve zažil. Znovu si potáhl z dýmky, zřejmě zamyšleně si pohladil vousy na bradě a pak pokračoval v řeči .

"Animus..." začal říkat spíš sám sobě než na mou adresu. "Kde se vzaly, nevědí ani znalci mého lidu. Jsou staré, brahbata, velmi staré. V našich záznamech jsou uvedeny pod mnoha jmény. Neznáme ani jejich původní jména, natož mnoho možných významů jejich jmen. Mnoho světů v mnoha galaxiích o nich mluví jako o Espech, někteří jim říkají Animus a my jsme je nazývali pouze 'lidé'." Stařec si oddechl. Zdálo se mi, jako by přemýšlel o tom, jaká část historie jeho zkušeností s 'lidmi' by pro mě mohla být důležitá. "No," pokračoval po svých myšlenkách zdánlivě nesouvisle, "každopádně - nebyli to oni, kdo nás nakonec porazil, ale naše vlastní pýcha, která je přiměla ovládnout náš svět. Stařec se náhle zasmál, jako by si vyčítal hloupost bytostí ve světech, které ovládli. Pak promluvil dál. "Nikdy je nepodceňuj pro jejich domnělou zakrslost, brahbate, protože pak neznáš vesmír a jeho způsob života. Jediná z těchto bytostí je schopna ovládnout mysl deseti dospělých bojovníků vašeho druhu, pokud tito lidé nemají připravená čistá srdce a jasnou mysl.


Image

 Nikdy se nedívejte zblízka do očí představiteli "lidu", nikdy neslučujte svého ducha s jeho, pokud o nich vaše duše ví a vy nejste připraveni. Jejich vědomí, jejich myšlení je našemu natolik cizí, že slabé vědomí vnímá bezmocnou, všeobjímající, chladnou vůli jen tehdy, když jsme s nimi telepaticky spojeni. Kdo o nich a jejich pravé podstatě vůbec neví, projde kolem nich zdánlivě bez újmy. Nezapomeňte, že rádiové vlny můžete "přijímat" jen s vhodným detektorem. Nicméně tyto vlny "tam" jsou, existují, bez ohledu na to, zda máte použitelný měřicí přístroj. druh X, "lidé", také působí pouze jako jeden kolektivní organismus mezi mnoha jinými ve všech světech. Stařec se na chvíli odmlčel a protáhl si končetiny. Tiše se zasmál - možná proto, že si užíval zranitelnost svého stárnoucího těla. Pak promluvil dál. "Síla 'lidu' spočívá ve zdánlivé malosti jednotlivců - nechodí nepoznáni, ale pouze nepovšimnuti. Přesto jsou všude ve vesmíru a zabírají svět za světem, protože málokdo poznal, co jsou zač - strážci temnoty. A teď, brahbate," pokračoval, "je řada na vašem světě...


Všechno na světě je podobné," pokračoval cestovatel. "Každý jednotlivý člen Esps analogicky odpovídá jedné z buněk vašeho těla. Jsou telepaticky a energeticky silně provázané a neustále se mezi sebou vyměňují. Teprve jako celek tvoří organismus, který vám chce účinně škodit. A neustále vstupují do vašeho světa. Den za dnem, hodinu za hodinou jich sem přichází nespočet. Neustále. Jejich ochrana spočívá ve vaší nevědomosti. Kdysi jsme bojovali s mnoha druhy," pokračoval stařec, aniž by si rezignovaně povzdechl, "porazili jsme každého zdánlivě nepřekonatelného obra, který nám chtěl ublížit, ale náš duch nebyl připraven na 'lidi'. Proto, brahbate, proto jsme tady, abychom ti podali vysvětlení. Každá z těchto bytostí je vždy spojena s kolektivem. Nejen ve vašem světě, ale prostupuje všemi světy, do nichž se rozšířily. A každá z těchto bytostí disponuje kolektivní mocí kolektivu, která dokáže zlomit ducha plnohodnotných a silných bojovníků, když se pohybují mimo poznání. Nicméně: Tam, kde ovládly jiné světy, celé světové systémy, jim nyní učiníte přítrž. Tak je to napsáno v Knize života a tak to kreslí hvězdy."

Svíčka na dubovém stole se rozblikala na poslední tahy. Můj přítel vypadal zdánlivě ztracený v myšlenkách a magicky uchvácený světlem, přímo do energie, která byla základem veškerého života. Chvíli jsme oba mlčeli. Potřeboval jsem ticho, abych strávil, co jsem slyšel, a on se musel opájet svými dávnými zkušenostmi s "lidmi". Pak cestovatel, můj mistr z dávné minulosti, znovu spustil. "Animusové jsou mocní páni, protože se jako takoví zprvu neprojevují," řekl stařec. Znovu se napil ze svého džbánu a pokračoval v řeči. "Pověz mi, brahbate: Jak bojuješ s nepřítelem, který je příliš malý na to, aby byl vnímán jako nepřítel? Který je všude? Jejich schopností je ovládnout tvou mysl a nedovolit ti, aby sis to vůbec uvědomil. Mnoho živočišných druhů jim slouží a je jimi ovládáno. A jsou to tedy ty fyzicky větší druhy, o nichž se domníváte, že je rozpoznáte jako své hlavní nepřátele. "Lidé" mohou být poraženi pouze schopnostmi našich srdcí. Síla soucitu, která existuje mimo instinkt přežití druhu, je vaší nejmocnější zbraní. A tentokrát, brahbate, svět obstojí a nepřízeň bude překonána. Vždy si vzpomeňte, jak jste kdysi cítili jejich ducha, jak do vaší bytosti pronikl mihotavý výpočet jejich kolektivního vědomí. Vzpomeň si na to - a tentokrát je poraz - poraz



The people.


_______________________________________



Poznámka: Poprvé jsem se o Esps dozvěděl asi před 20 lety, kdy jsem měl telepatický kontakt s našimi přáteli ze zadní strany Měsíce, kteří mě o nich informovali. Později - jakmile se mentálně "nakrmili" - narazili i na mě. Tady na Hombergu (už necestuji). Jsou čím dál větší než pozemští mravenci (největší, které jsem zatím viděl, měli asi 3-4 cm), vědci si myslí, že jde o zavlečený jihoamerický nebo asijský druh - není tomu tak. Mají společnou věc s Atonem, pánem Orionské federace.
Máme věrného spojence: Pozemní pavouci. Pavouci jsou také skvělí telepati a bojovníci. Myslí si, že my lidé jsme příliš velcí slaboši, jednoduše proto, že oni sami jsou bojovníci. A uzavřeli s námi spojenectví proti animusům. Vím přesně, jak "bláznivě" to zní většině lidí tady. Jen je pro mě důležité, aby se výše uvedené informace dostaly ven. Znalosti a inteligence. Zvítězíme.


"Pojďme si hrát na pána a sluhu."
Depeche Mode

Nyní - síly interdimenzionálního altruismu používají meč moudrosti, aby konečně zvítězily.



Image


der SPIEGEL Nr. 5, 28.1.2008

píše na straně 120:


Recept na úspěch pro mravence bojovníky



Mravenec argentinský (Linepithema humile) se vydal na vítězné tažení po celém světě a nyní se vyskytuje na šesti kontinentech. Tajemství jeho úspěchu nyní odhalili vědci z Illinoiské univerzity v Urbane, kteří osm let sledovali, jak tento hmyz dobývá Riceův kaňon v jižní Kalifornii. Podle studie se nově příchozí na své cestě k cíli řídí dvěma různými strategiemi: Zpočátku napadají své příbuzné, aby je sežrali, později v druhém kroku systematicky využívají zdroje potravy svých konkurentů. Sežrat a vyhladovět - s touto dvojí strategií jsou zřejmě mimořádně úspěšní: Před jejich příchodem do Rice Canyonu zde žilo 23 původních druhů mravenců, nakonec zde byly pouze dva. Teprve když budeme takovou invazi sledovat v reálném čase, můžeme pochopit dynamické procesy, které umožňují cizím druhům nakonec zvítězit", vysvětlil výzkumník mravenců Andrew Suarez
.

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:09 pm

Image
Image


Quantum.


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



Nadvláda určitých mimozemských ras v naší Galaxii musí skončit. Nejen na planetě Zemi, ale dokonce v celém tomto sektoru Mléčné dráhy, v rameni Orionu. To znamená boj.

Vtělil jsem se do tohoto života, abych přinesl mír na Zemi. Abych lidstvu poskytl éru lásky, moudrosti a pravého pochopení smyslu života. Budu se podílet na tom, aby se Galaxie rozvinula do mírových časů díky měnícím se spektrálním frekvencím vycházejícím z Centrálního slunce naší Mléčné dráhy.


Galaktické velitelství, interdimenzionální konglomerát různých mimozemských druhů, je tu, aby nám pomohlo a provedlo nás nadcházejícími časy. Mnoho, mnoho duchovně vysoce postavených entit je zde, aby nás v těchto výjimečných časech kosmického vývoje chránilo.


Nyní začíná léčení. https://brahbata.space/ashtar_engl.html


Společně skoncujeme s otroctvím, temnými činy, strachem a samozřejmě se vším zlem. Interdimenzionální temnota bude postavena na své místo a PRAVÁ LÁSKA bude zářit světlem na naši Galaxii a planetu Zemi po dalších 1 000 let.


Image


Nemusíte se připravovat zvláštním nebo určitým způsobem. Stačí, když budete snít. Neinkarnovali jsme se náhodou. Zachovejte si víru, zůstaňte a buďte silní v důvěře v sebe sama. Já
vám slibuji éru míru. Buď silný a hrdý, milované Dítě Boží. Úkolem je stát se kolektivním galaktickým vědomím skrze plnou vzpomínku na to, že kdysi bylo monoklyceridem. Uvědomění je postupné. Veškerý život je duch.



A Duch se rozhodl.



S pozdravem,

brah


Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:10 pm

Image
Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


Dnes mám další poselství, které je určeno především vám, protože ho mám pro celý svět.

Nejsem tu proto, abych kritizoval vaši zemi nebo dokonce váš způsob života. Myslím, že to nesmím dělat - to by měl dělat pouze rodilý mluvčí. A já to rozhodně
dělat nechci také. Na to mám USA až příliš rád.

Vyrostl jsem jako západní člověk, žil jsem v zahraničí a zároveň jsem se vzdělával jako poválečný občan západního světa. Moje země byla po všechna ta léta věrným spojencem USA - a stále jím jsme, navzdory pohnutkám některých občanů. Jak všichni víme, je to skutečně znakem skutečné demokracie. Demokracie by měla být v ideálním případě považována za motiv míru, zejména pokud má jiný člověk jiný názor než ten jeho. Sdílíme se a rosteme spíše prostřednictvím vzájemných soubojů v debatách, slovy než mečem. Meč by měl být vždy až tou poslední možností, když dojde k hádce.

Já osobně mám rodinu a přátele po celém světě, a tak je mám i v USA. V tomto životě jsem několikrát cestoval do USA a navštěvoval tamní rodinu a přátele. Do svých 35 let jsem v tomto životě procestoval více než 30 různých zemí světa. Považuji se spíše za světoobčana než za Němce nebo dokonce Evropana.

Na svých cestách jsem zjistil, že Asiaté, Italové, Britové, Poláci, Francouzi a samozřejmě Američané mají jedno společné, přestože se někdy jejich pohledy liší:



Všichni mají rádi své rodiny a přátele.


Všichni se chystáme vstoupit do zcela nové éry lidstva a matky Země. Znovu vstupujeme do Kosmu, a to hned poté, co v daleké minulosti pozemské lidstvo již v Kosmu cestovalo. Vzpomeňte si na atlantské věky, než začaly dějiny. Dějiny jsou obdobím psaného slova. Předtím je to pravěk.


Image


Atlantida a Lemurie byly dvě říše z těchto prehistorických dob - jedna se nacházela v dnešním Atlantském oceánu, druhá říše, Lemurie, v asijských oblastech. Indiáni kmene Hopi ze severní Ameriky nám ve svých legendách a mýtech skutečně říkají, že v současnosti jsme čtvrtým lidstvem na této planetě, zatímco tři světy již zanikly.



Image


Říše přicházejí a odcházejí - život sám zůstává stejný.

Zatímco život zůstává stejný, když se mění doba, zůstává stejný i tehdy, když se mění regiony. Všichni v životě potřebujeme jíst a pít, všichni se snažíme vyhnout bolesti a všichni toužíme po opravdové lásce. Bez ohledu na to, zda jsme Syřané, Australané nebo Evropané. Všechny bytosti jednoho druhu mají určité základní otázky společné. Měli bychom se tedy spíše zaměřit na to, co nás sbližuje, než na to, co nás od sebe odděluje.

Když začaly mise Apollo, John Fitzgerald Kennedy - coby prezident Spojených států - poradil šéfovi NASA Jamesi Webbovi, aby našel způsob, jak se Sovětským svazem jednat o spolupráci při vstupu do vesmíru. Stalo se tak 12. listopadu 1963 v memorandu o národní bezpečnosti. Memorandum bylo shodou okolností vydáno o dva roky později, než byla kubánská krize v roce 1961, kdy studená válka stále ještě vrcholila.

Když se nepřátelé stanou přáteli, životní záležitosti se skutečně rozvinou.
SKUTEČNÉ POZNÁNÍ nastane, když překonáme nadvládu nad jiným člověkem, národem nebo rasou. V ideálním případě bychom se měli soustředit na to, abychom druhého přesvědčili o svých představách, místo abychom si ho podmanili vlastními motivy. Ačkoli se to na první pohled zdá být spíše tou těžší cestou, jedná se skutečně o dlouhodobé rozhodnutí.

Všichni jako vojáci ideálně pracujte na tom, abyste pochopili pozice ostatních. Vy jistě odvádíte těžkou práci se zbraní v ruce. Vaše poslání je ochranné, nikoli agresivní. Tato práce by měla být nejprve vykonávána diplomaticky, ale když dojde k tomu, že je třeba agresora zastavit, děláte tuto práci VY . Z celého srdce vám děkuji za vaši odvahu stát v první řadě, když jde o obranu a ochranu našich ideálů. Prosím, pamatujte při svém rozhodování na jednu důležitou věc:


Co je pro vás správné, je pro vás správné.


Buďte silní a sebevědomí ve svých vlastních názorech na svět. Máš duši, srdce a mysl. Využijte je.


Kind Regards,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:10 pm

Image
Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


Povím vám jeden příběh.

1995, před 25 lety, ve věku 28 let, se zintenzivnily mé kontakty s anděly a Všemohoucím Otcem. Cítila jsem se opravdu probuzená Nebesy a byla jsem tak hluboce ochotná udělat vše pro Nebesa.

V té době mi nebeský Otec ukázal můj životní úkol a nechal mi otevřenou cestu. Nevěděl jsem o jednotlivých etapách, kterých jsem měl dosáhnout, a zároveň jsem hluboce znal konečný cíl. Mé pocity byly tak hluboké a silné, že jsem se modlil a prosil Otce o bolest, kterou bych mohl prožívat, protože jsem ji nikdy předtím v životě necítil. Nakonec, když mi bylo ukázáno, že se chystám dosáhnout daného úkolu, a když jsem se cítil právě tak obdarován shůry, kál jsem se a pokorně prosil o utrpení, kvůli tomu, aby bylo mou osobní obětí Bohu. Cítila jsem se prostě tak požehnaná a obdarovaná.

Dobře. Opravdu, přišlo nějaké utrpení. Rozhodně se mi to nelíbilo - komu by se to líbilo? - ale neubíral jsem si z toho, co mi Nebesa dovolila zažít díky mému odhodlání. Vydržel jsem a zachoval si víru.



Ať ti v životě ublíží cokoli - vždy si zachovej víru.


Postil jsem se. Po celé měsíce, protože jsem si chtěl vynutit, aby ke mně brzy přišlo Osvícení, zatímco jsem viděl, jak celý svět trpí v bolestech. Můj soucit byl tak hluboce zakořeněný, že jsem zhubl až na 60 kilogramů při výšce 1,89 metru.

Tohle nefungovalo.
Ano, vaše myšlenky se při půstu mění. A ne, nezlepší se. Jen se změní.

Dnes jsem se dozvěděl od své budoucí milované ženy, vaší kolegyně seržantky Angely, že se také postí. Aby se mi zavázala, stejně jako jsem se já zavázal nebesům. V současné době je na misi a byla převezena do nemocnice poté, co vážně zhubla a kriticky se ohrozila.
Jsem na ni
prostě pyšná. A okamžitě jsem ji tak hluboce požádal, aby se přestala postit a znovu se najedla. Vážím si toho, co ona i vy všichni děláte pro Nebesa, když se probudíte, ale rozhodně nechci, abyste trpěli. Je to hra lásky, do které jsme se pustili. V ideálním případě by to mělo být snadné, lehké a zábavné pro nás všechny.


My beloved wife.


Hluboce tě miluji za to, co jsi mi ukázal. Ale prosím tě, můj anděli:
JEDŽEŠ. A dej si nějaké dobré jídlo. Nepotřebujeme přesvědčovat Nebesa nad námi o své lásce utrpením. To není potřeba.

BŮH, JEDINÝ ZDROJ chce, abychom byli silní, sebevědomí, šťastní a aby se nám líbily hry, které hrajeme. ´Takže prosím, milí vojáci: Ať už vás v životě potká cokoliv, snažte se z toho udělat to nejlepší pro sebe a své milované.


Kosmos nedáme do pořádku, když se sami dostaneme do nepořádku.


Buďte šťastní, veselí, laskaví, milující a starostliví. Prostě buďte úžasnými, úžasnými dušemi, kterými jste:


Přímo sesláno z nebes nad námi.


S laskavým pozdravem,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:11 pm

Image
Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



Ve starověkém Římě se kdysi senát přel o to, zda má otrokům dávat náramky, aby je snáze poznali. Jeden starý moudrý senátor se ujal slova a řekl: "Já bych to nedělal. Protože pak by viděli, kolik jich je."

I tyto věci jsou dnes živé. Všichni, kdo žijeme svůj život na této nádherné planetě, jsme svázáni s životními okolnostmi. Můžeme se cítit svobodní, můžeme se cítit demokraticky vychovaní, můžeme se cítit milovaní lidmi, ke kterým patříme, ano.

Ale je to opravdu to, co máme všichni sdílet mezi sebou?

Když se hluboce zajímáme o ty, které milujeme a na kterých nám záleží, probouzíme v sobě nejvyšší síly. Jsme schopni bojovat za svá přesvědčení. To je pravá energie vojáka.

Milí američtí vojáci, milé mírové síly, nikdy prosím nepochybujte o svých osobních pohnutkách, když se stanete členem jednotky, která pracuje pro mír a vedení. Přestože k vám a vaší práci ve světě panuje nedůvěra, žádám vás, abyste se soustředili na své skutečné vnitřní poslání a vizi:



Jsi tu, abys vedl a chránil.



Já vím, na světě je nenávist. Vím, že na světě panuje zoufalství. Vím, že existují pochybnosti.

Ale co vím, je,
že existuje naděje a důvěra.

Prosím, nikdy nepochybujte o svých motivech učinit tento svět lepším místem pro život nás všech. Existují političtí vůdci, kteří nás učí zaměřit se na nedůvěru, odloučení a další problémy. Nevěřte tomuto programu. Úkolem nás všech je najít způsob, jak společně žít v míru. Chystáme se znovu vstoupit do vesmíru jako jedno lidstvo na planetě Zemi. Měli bychom v tomto Kosmu šířit Mír - ne nenávist a odloučení.

Důvěřujte si. O to vás žádám. Každý z vás má vlastní názor na život a životní problémy a okolnosti. A já plně věřím, že si v tom můžete důvěřovat. Jste dospělí.

V rámci vaší práce existují hierarchie. Na tom není nic špatného. Když chceme pracovat společně jako celek, musíme se organizovat ve strukturách. Prosím, hrajte v ní svou roli a buďte si prostě jistí a důvěřujte svému vlastnímu, osobnímu přesvědčení.

Hluboce vám všem důvěřuji, že se postaráte o vývoj pro lidstvo na této planetě. Všichni máme před sebou velmi vážný úkol. Miluji vás za to, že jste součástí tohoto poslání, a vkládám do vás svou důvěru a jistotu. Spojme se jako
JEDNO lidstvo vyvíjející se do kosmu.

Koneckonců, my tvoříme Stvoření. Pojďme tedy tvořit to, co vy osobně chcete na tomto světě mít.


Přeji vám všechno nejlepší, opravdu to nejlepší,

S laskavým pozdravem,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:11 pm

Image
Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


Péče.
Podle mých zkušeností a představ neexistuje žádná jiná věc jako péče, jsme tu pro to, když jdeme po duchovní cestě. Staráme se o své rodiče, staráme se o své děti a manžele, staráme se o všechny své blízké, staráme se o svou zemi, staráme se o své lidi, staráme se o své celkové životní zkušenosti.

Zejména Američané v historii ukázali světu, co znamená péče a odpovědnost. V dobách, kdy se svět otáčel, vždy existovala síla, na kterou se člověk mohl spolehnout: hrdý americký národ.

Když mi bylo 14 let, poprvé v životě jsem navštívil USA. Odjel jsem tam na dva měsíce, abych se setkal s rodinou na jihu a s přáteli ve Středozemí. Joan, manželka lékaře, mě vzala k sobě do domu v Denveru a celou dobu mě pozorovala při sledování televize. Já jsem
STUDOVAL americkou kulturu prostřednictvím sledování televize. Chtěl jsem se dozvědět, jak je americká společnost uspořádána ve volných chvílích. A skutečně jsem nahlédl.

Nejvíce mě samozřejmě zaujal seriál Star Trek. "Vydat se tam, kam se ještě nikdo nevydal" na mě prostě tak hluboce zapůsobilo. Seriál Gena Roddenberryho mi dal i v tak mladém věku za úkol jít za svým snem, ať už v životě přijde cokoli.
Jednoho dne, po třech týdnech sezení u televize, se Joan smilovala. Požádala mě, abych jí koupila nehty z malého obchůdku hned za rohem. Tak jsem si nasadila kolečkové brusle a šla tam. To byl můj první krok v setkávání s Američany kromě rodiny a přátel během tohoto očkování. Paní v tom obchůdku se mě zeptala, zatímco jsem se snažila najít ta správná slova, abych jí řekla o Joanině přání hřebíků, odkud původně pocházím. Bylo to kvůli mému přízvuku a mé - no - lámané angličtině. Koktala jsem: "Západní Německo" a odpověď byla tak
hluboce ohromně přátelská, že pro to dodnes nemohu najít slova. Tento naprosto odlišný přístup Američanů, kteří se snaží mluvit s cizinci a s lidmi z ciziny, je prostě božský dar Američanů a pro Američany. Žádný jiný národ, prostě žádný jiný národ, do kterého jsem v tomto životě cestoval, nemá takovou Laskavost. A to jsem během svých prvních 30 let v tomto životě procestoval zatím více než 35 zemí.

Dnes
vás hluboce žádám, abyste si zachovali tuto víru Ve světě, kde většina lidí ztratila přehled o tom, kam jít, rozhodně potřebujeme úkol a vizi, na kterou se můžeme zaměřit. A americké zaměření bylo vždy čistou radostí pro celou planetu, navzdory každodenním problémům, které se vyskytují v každém národě v každé době.

Ve čtrnácti letech jsem seděl v autokině v Montgomery v Alabamě s rodinou své tety. Sledovali jsme film Stevena Spielberga "E.T.". Když se E.T. zadrhl: "E.T. Běž domů!" - Tak hluboce jsem cítil, že se vracím domů, když jsem dorazil do USA. Je to místo, kde je mé Srdce, je to místo, kde je má duše. Je to prostě: Stýská se vám po domově, když jste v zahraničí, ale ten stesk po domově je určen pro místo, kde se právě nacházíte. Nedokážu to popsat slovy, jen pocity. Já
dýchám USA. Pokaždé, když jsem tam, myslím na ně, když jsem v zahraničí.[/color]

Prosím, prosím, prosím, milí Američané: Dejte celému světu NADĚJI, po které všichni toužíme. Povstaňte a staňte se opět vedoucím národem, a to nejen ekonomicky, ale i duchovně.


Miluji tě až do morku kostí.


Kind Regards,

brah



Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Tue Jun 22, 2021 8:12 pm

Image

Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,


Jsem tu, abych v tomto životě přinesl světový mír.

Stejně jako já, i vy všichni máte ve svém životě určitý úkol a cíl. Kdysi jste se rozhodli bojovat za mír a demokracii. To je vskutku velmi cenný slib.

Většina z nás v současné době uvažuje o velikonočních svátcích roku 2021 (anno domini) o tom, jaké jsou dějiny našeho světa a Božího zjevení. To, co se odehrálo před dvěma tisíciletími v Galileji, má stále velký vliv na naši dnešní dobu a místo. Jiné kultury této klenotnické planety sice slaví jiné tradice, ale zamýšlejí se nad úplně stejným tématem:


Božský příslib věčně darované lásky.

Všechny duchovní rady našich kultur představují stejné jádro: Láska, Pravda, Naděje a Mír.
Proto vás žádám, abyste se nikdy nevzdávali svých nadějí a snů, protože ty jsou podstatou celého života. Když se zaměříme na vyšší cíl, kterého jsme ochotni dosáhnout, dokážeme se proměnit v lepší verzi sebe sama. Saháme po Božském příslibu, který přebývá v každém z nás, ať už o tom víme, nebo ne. Ve chvílích, kdy nad těmito otázkami rozjímáme, se pravdivě tvoříme, rozvíjíme.

Božský Zdroj Lásky chce, abychom byli v daném životě šťastní. V ideálním případě se na tuto podstatu soustředíme. Zdá se však, že je to možné pouze tehdy, když jsou naše životní okolnosti pohodlné. Toto pohodlí dnes není dáno všem lidem, zatímco někteří z nás pracují na tom, aby všem lidem tyto životní klenoty poskytli. Vy všichni - jako vojáci a představitelé předních národů světa - na tomto úkolu pracujete také. Chci vám ze srdce poděkovat a poblahopřát vám k tomu, že si to tak moc přejete, a k tomu, že se ze všech sil snažíte vždy vydat ze sebe to nejlepší.

Na našich cestách světem už máme všechny duchovní informace, které potřebujeme. Četné generace moudrých žen a mužů nám poskytly skutečné skvosty věčné milosti. To, co dnes
skutečně potřebujeme, je zajistit celému lidstvu dostatek potravy a alespoň minimální pohodlnou životní úroveň. Nemůžete uvažovat, když potřebujete pitnou vodu a trochu chleba a soli. Když je válka, zatímco se slaví a připomínají Velikonoce a Vánoce, je něco špatně v našem chápání Božího přání pro nás.

Žádám nás všechny, abychom se věnovali své vášni a neustále pracovali pro světový mír. Není vyššího cíle, kterého bychom měli dosáhnout, než skutečné bratrství lidí. Všichni jsme duše božského původu, které si pohrávají v těžké hustotě našeho hmotného světa. Proto bychom se v ideálním případě měli chovat jako bratři. Přesto vím, že na tomto světě existují entity, které se na tento daný úkol nesoustředí. Žádám nás všechny, abychom se pevně postavili na obranu demokracie a lidského bratrství.

Všem vám z celého srdce přeji klidné, pokojné a šťastné Velikonoce 2021.

Kind Regards,

brah


Image

Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Re: Poselství americkým vojákům a mírovým silám OSN.

Post by brahbata » Fri Jul 16, 2021 11:30 pm

Image
Image


Vážení američtí vojáci,
drahé mírové síly,



Ve světě, který podléhá neustálým změnám, bychom měli přehodnotit i své vlastní postoje k záležitostem našeho života.

Situace v oblasti mezinárodního ohrožení nachází závažné změny oproti dřívějším dobám. Zatímco v minulosti jsme byli vystaveni hrozbám ze strany agresorů, mezinárodního terorismu a válek gangů, dnes vedle nebezpečí hrozících pandemických nemocí, zejména korony, hrají stále větší roli jasně patrné klimatické změny naší domovské planety.

Lidé migrují kvůli nedostatku nejzákladnějších životních potřeb. Celé oblasti Země se musí obejít bez čisté pitné vody a nedostatek potravin v rozsáhlých oblastech světa hovoří další jasnou řečí. Kromě toho se objevují sociální problémy, jako je nezaměstnanost - zejména nezaměstnanost mladých lidí -, regrese národních států a růst globální chudoby, zatímco elitní kruh disponuje takovým množstvím peněz a moci, jaké nikdy v nedávné historii neměl.

Výzvou pro nás všechny je návrat ke společným hodnotám.

Hodnotám, jako je soucit, tolerance a dobročinnost. Klíč k tomu podle mého názoru spočívá z velké části ve vzdělání. Společnost může být ekonomicky úspěšná pouze se vzdělanými občany - a stupeň "dospělosti" společenské struktury bychom neměli zakládat pouze na ekonomickém úspěchu.

Období evropského osvícenství dalo lidem nepředstavitelné nové svobody. Z nevolníků se stali občané s volebním právem a vlastními, samostatně vytvořenými ústavami.

Nejedná se pouze o hodnoty Západu. Život znamená rozmanitost a klíč k našemu vykročení do lepší budoucnosti spočívá v diverzifikaci. Pokud jsou státy autokratické a přísně hierarchicky strukturované, není daleko se soucitem k sobě navzájem všem lidem vlastnit.

Rozdělení - také sociální rozdělení na mladé a staré, bohaté a chudé, muže a ženy - vyvolává strach
.

Naším prvotním strachem je, že nás nebe nebude milovat kvůli nám samotným. Stejně jako mají lidé sklon činit svou empatii závislou na opětování, je i náš obraz Boha utvářen právě takovými závislostmi.

Lidstvo planety Země postupuje do nového věku. Stojíme na prahu kosmického člověka - homo sapiens superior.

"Tajemstvím svobody je odvaha," uznával Perikles v roce 450 před naším letopočtem. Mějme tedy odvahu být nepohodlní a svobodní.

Zaměříme-li svou pozornost na své individuální zrání a uvědomění, může z toho vzejít společenský růst. A celek je koneckonců větší než součet jeho částí.

Prosím nás všechny, abychom se zaměřili na své ctnosti - na to, co máme rádi - místo toho, abychom se zaměřovali na to, jaké životní problémy se nám zdají nedořešené. Myšlenka je otcem bytí - a tedy i vědomí
.

"Ti, kdo by se vzdali svobody, aby získali bezpečí, nakonec ztratí obojí," řekl Benjamin Franklin.

K tomu není co dodat.

Prosím nás všechny, abychom tiše vzpomínali na každou oběť tyranie
.


Kind regards,

brah


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked