EarthWatch - Detection

Zlaté město v oblacích. Místo, kde se nacházíte.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

EarthWatch - Detection

Post by brahbata » Sat Nov 06, 2021 8:06 pm

Image


Image


Detection

Značnou část svého mládí jsem strávil pátráním po neznámých létajících objektech na obloze. Vždy jsem vzhlížel vzhůru a doufal, že spatřím ty, jejichž existenci jsem cítil ve svém srdci a jejichž realitu jsem se snažil pochopit intelektuálně. Přitom jsem osciloval mezi fázemi intuitivního poznání a mentálními pochybnostmi. Všechny roky mého vzhlížení vzhůru mě však neodměnily tak, jak jsem doufal.

Dnes - po nějaké době zkoumání mé mysli, mého bytí a mého vědomí - se mi rýsuje slibnější přístup.

Image

Na základě myšlenky, že každý z nás je determinován (a že tato předurčenost celého našeho podvědomí je jasná), se mi zdá, že "trénink" vědomí je základní podmínkou úspěšného pozorování mimozemských či mezidimenzionálních létajících objektů a jejich pasažérů.


Je nezbytné podmínit naše vědomí tím, že druh, nadcházející setkání se předpokládá jisté. Určitá "naivita" je zde tedy výhodná, protože nám umožňuje překonat intelektuální, naučené pochybnosti. Náš svět vnímáme individuálníma očima a informace, které přijímáme, jsou cenzurovány naším vědomím. Naše představy určují naše vnímání, a proto můžeme začít u příčiny.

"Objektivita" jako taková se mi zdá neexistující. Vnímání většiny v rámci dané doby nám dává "platný" pohled na svět a tento model představuje za všech okolností pouze pokus o popis a pochopení reality. Jde tedy především o hledání poznání a "pravdy" v sobě samém, a tedy držet se dál od postulované pravdy.

Jakmile tento krok učiníme v srdci, dostane se - dříve či později - i do naší mysli. A tato mysl se pak může otevřít nadsmyslovým a mimosmyslovým jevům. Domnělá naivita dává vzniknout - v této formě uvědomování si (sebepodmiňování) - neocenitelné výhodě.

Je-li naše mysl otevřená pro zázraky tohoto světa, je to jen malý krůček k tomu, aby se proměnila v poznání.

Poznávání znamená poznávání.

Chceme-li se tedy setkat s mimozemskými bytostmi (nyní, před dobou kolektivní změny), můžeme konfrontovat své vědomí s touto skutečností a podmiňovat se v každém okamžiku svého bytí. Pokud jsme bdělí a naše představa brzkého, bezprostředního setkání udělá zbytek, pak se podle zákona rezonance úspěch nezpozdí. Vždy je však důležité myslet s "otevřeným" srdcem, tj. uvědomovat si univerzální a všeobjímající a tvořící lásku.

Uvědomme si tedy přirozenou sílu sebeurčení naší bytosti a kéž bychom si byli vědomi své mnohorozměrnosti v každém okamžiku naší zkušenosti. Představa, že se procházíme po planetě, po ulici hemžící se mimozemšťany, otevírá naše vědomí (při neustálém podmiňování) pravdám našeho světa. Je však důležité si uvědomit, že naše představy vycházejí z našich přání a hnacích sil, a proto mohou někdy zastřít naši bezprostřední zkušenost. "Vnímání" je chůze po laně, ale to neznamená, že nemá cenu trénovat vlastní mysl. Při kritické sebereflexi je nám umožněno oddělit přání a naděje od bezprostředního vnímání. Děje se tak díky síle našeho vlastního srdce, které nám odpovídá prostřednictvím pocitů, jež doprovázejí každou kognitivní myšlenku. Všichni jsme pány svého bytí a projevujeme svou realitu na základě svých představ a pohnutek. Základem tohoto chování je naše nevědomost; a pokud jsme upřímně ochotni převzít za sebe odpovědnost, vesmír nás odmění.

Vesmírů je jako zrnek písku v moři - a všechny jsou rozmanitě zalidněné. Kontakt před "oficiálním" kontaktem je navázán a je pravděpodobně nejvděčnější, když můžeme sami dosáhnout individuálního zrání. Všichni nesmíme pochybovat o univerzálnosti inteligentního života (včetně existujících kontaktů pozemšťanů s těmi, kteří přicházejí zvenčí) jen proto, že jsme osobně ještě neměli "vědomou" zkušenost. Naše poznání může být někdy až v budoucnosti - a tak můžeme první krok k tomuto cíli učinit již dnes.

Popírat pravdu by znamenalo uzavřít mysl. Úcta je principem vesmíru a vede k pokoře. Žádný respekt - žádné poznání.

"Svatý je vskutku Laktance, který popřel kulovitý tvar Země, svatý je Augustin, který připustil kulovitý tvar, ale popřel antipody, svatý je Úřad našich dnů, který připouští malost Země, ale popírá její pohyb. Ale ještě svatější je pro mě pravda."
Jan Kepler


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked