Různé - Sen 3

Zlaté město v oblacích. Místo, kde se nacházíte.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Různé - Sen 3

Post by brahbata » Tue Jun 29, 2021 9:14 pm

Image
Image


Dream 3

Bruslím s rodinou na diskotéce na kolečkových bruslích. Všude se třpytí barevná světla. Máme dobrou náladu. Cítím, že se něco chystá.

Najednou se ocitám v Tibetu. Nacházím se v místnosti v paláci Potala. Je tam moje rodina a řada tibetských mnichů. Jeden z mnichů ke mně přistupuje a říká mi, že se nyní vdávám. Mám na sobě bílý plášť, který mi sahá ke kolenům a je zdobený zlatou výšivkou.

Následuji zavazadlo mnichů, kteří mě chtějí dovést k mé budoucí ženě. Procházíme dvěma nebo třemi velkými místnostmi a pak přistupuji k mladé blonďaté Tibeťance s účesem ve tvaru bubliny. Vypadá krásně a působí velmi duchovně a vyzrále, vážně. Naše oči se setkávají a dokážeme si číst myšlenky. Ona si myslí: "Ale on je světský..." a já se zahanbeně a uznale podívám dolů.Rozhodnu se zapracovat na své všímavosti

Pak jsme venku. Následuji mnichy kolem tribuny, kde sedí spousta lidí. Sedí tam jedna moje známá na vozíku - s obrovským červeným turbanem sombrero na hlavě. Ostatní neznám. Dozvídám se, že se chystám být korunován dalajlamou a zároveň se blíží moje svatba. Jsem zmatená a přemýšlím, zda se těmto úkolům dokážu spravedlivě postavit.

Najednou se obloha nad Lhasou zaplní stíhacími letadly. Vzhlédnu a vidím, jak se k nám výhružně blíží obrovské letky.

Sedím naproti veliteli všech letadel. Tím velitelem je Helmut Kohl. Říká mi: "Zabráním ti, aby ses stal dalajlámou a oženil se!" Odpovídám mu, že se ho nebojím a jak by to mohl udělat?

Kohl odpovídá, že se na domovské stránce DJ Bobo dočetl, že přistávací dráha letiště ve Lhase je obehnána obrovským podzemním kotevním řetězem. A on by tento řetěz na jednom konci uchopil svými letadly a pak by dráhu vytrhl ze země a vzal ji s sebou. Pak by byla Lhasa odříznuta od okolního světa a nikdo by se nedozvěděl, že jsem nový dalajláma.

Jezdím s rodinou na kolečkových bruslích na diskotéce. Všude se třpytí barevná světla. Máme dobrou náladu. Cítím, že se něco chystá.Najednou se ocitám v Tibetu. Nacházím se v místnosti v paláci Potala. Je tam moje rodina a řada tibetských mnichů. Jeden z mnichů ke mně přistoupí a oznámí mi, že se nyní vdávám. Mám na sobě bílý plášť, který mi sahá ke kolenům a je zdobený zlatou výšivkou.Následuji zavazadlo mnichů, kteří mě chtějí dovést k mé budoucí ženě. Procházíme dvěma nebo třemi velkými místnostmi a pak přistupuji k mladé blonďaté Tibeťance s účesem ve tvaru bubliny. Vypadá krásně a působí velmi duchovně a vyzrále, vážně. Naše oči se setkávají a dokážeme si číst myšlenky. Ona si myslí: "Ale on je světský..." a já se zahanbeně a uznale podívám dolů. Rozhodnu se zapracovat na své pozornosti.Pak se ocitneme na otevřeném prostranství. Následuji mnichy kolem tribuny, kde sedí spousta lidí. Sedí tam jedna moje známá na vozíku - s obrovským červeným turbanem sombrero na hlavě. Ostatní neznám. Dozvídám se, že se chystám být korunován dalajlamou a zároveň se blíží moje svatba. Jsem zmatená a přemýšlím, zda se těmto úkolům dokážu spravedlivě postavit.Najednou se obloha nad Lhasou zaplní stíhacími letadly. Vzhlédnu a vidím, jak se k nám výhružně blíží obrovské letky.Sedím naproti veliteli všech letadel. Tím velitelem je Helmut Kohl. Říká mi: "Zabráním vám, abyste se stal dalajlámou a oženil se!" Odpovídám mu, že se ho nebojím a jak by to mohl udělat?Kohl odpovídá, že se na domovské stránce DJ Bobo dočetl, že přistávací dráha letiště ve Lhase je obehnána obrovským podzemním kotevním řetězem. A on by tento řetěz na jednom konci uchopil svými letadly a pak by dráhu vytrhl ze země a vzal ji s sebou. Pak by byla Lhasa odříznuta od okolního světa a nikdo by se nedozvěděl, že jsem nový dalajláma.Odpověděl jsem mu s jistým citem a pevnou vůlí, že nebude mít šanci. Probudil jsem se.

ImageImage
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked