Zemská hlídka – Bodhisattva

Zlaté město v oblacích. Místo, kde se nacházíte.
Locked
User avatar
brahbata
Site Admin
Posts: 3415
Joined: Fri Jan 24, 2020 4:20 am
Location: HombergOhm - Germany
Contact:

Zemská hlídka – Bodhisattva

Post by brahbata » Mon Jun 28, 2021 6:32 pm

Image
Image


bódhisattva

1.


Jaké poznání tu máme získat? Žádné poznání. Jsme tu, abychom získali moudrost. Jsem tu, abychom se vzdělávali. Jsem učenec, proto jsem učitel. Političtí vůdci této planety zvané Země, nevěřím vám. Nevěřím vám. Neposlouchám vás. Jste jen nástroje. Svou takzvanou moc používáte k tomu, abyste na své lidi - o které byste se měli starat - uvrhli nepořádek, útlak a zmatek. Nechci vás obviňovat, člověk by měl obviňovat pouze sám sebe. Přesto vás nenásleduji. Náboženští vůdci, žádám vás, abyste se věnovali své vášni. Nechte ostatní, ať se věnují své vášni. Šířte své poselství. Bez ohledu na to, co vás mate - následujte světlo. Světlo, které božský Otec nechává zářit ve vás a na vás. Buďte svobodní - nebuďte otroky - nebuďte ani otroky své vlastní mysli, ani následovníky mysli jiné. Mír všem bytostem. Nejsem tu jen proto, abych se staral o svůj vlastní druh. Jsem tu, abych se staral o všechny druhy. O ty potlačované i utlačující. Jsem jiskra. Proměním se v plamen. Srdce bude vládnout nad myslí. Tomu se říká duch.

2.

Tato matka Země je živá, posvátná a stvořená jako škola. Dnešní povrch Země "ovládaný" anonymními takzvanými "vůdci" je skutečně ghetto. Země je zčásti dutá. Uvnitř žije svatý lid - od věků. V průběhu dějin této planety docházelo k různým a neustálým (tedy stálým) kontaktům se stvořením pocházejícím z jiných planet. Někteří přišli jako učitelé - jiní si nás přišli podmanit.

Image

Dnešní člověk není dítětem lidstva stvořeného k tomu, aby žilo na Zemi jako její vládce, nebo dokonce jako první, poslední a jediný obyvatel, který obdržel ducha. Než byl náš druh uveden v život, existovalo několik období několika lidstev. Proto nejsme *vlastníky* planety Země, ve skutečnosti jimi nikdo kromě Otce nikdy nebyl, není a nebude. Jsme - vskutku - stvoření mezi stvořeními. Dnešní člověk používá svou svobodnou vůli danou Bohem k tomu, aby ignoroval Boží zákon. To je tanec kolem zlatého telete.
Každý a každá z nás se má starat. Využívejme svou svobodnou vůli k tomu, abychom poslouchali boží pravidla a řídili se jimi - a zároveň nerespektovali ta pravidla, která stanovil člověk, aby nás zmátl.
Dnešní člověk používá svou svobodnou vůli danou bohem, aby ignoroval boží zákony. To je tanec kolem zlatého telete.Každý a každá z nás se má starat. Využívejme svou svobodnou vůli k tomu, abychom poslouchali a dodržovali boží pravidla - a zároveň ignorovali ta pravidla, která stanovil člověk, aby nás zmátl.Mám malý hlas. Ale alespoň mám nějaký hlas. Jsem jiskra. Proměním se v plamen. Lidé světa, povstaňte! Všichni žijeme v otroctví. Nežijte v tichosti. Braňte božského ducha, který sídlí ve vašem nitru. Neposlouchejte (nikdy!) ty, kdo na vás vyvíjejí nátlak. Jděte za svou vášní. Planety jsou stvořeny jako nádoby. Všechny nesou život. Ve skutečnosti jsou samy životem. Chvalte Otce, pečujte o planetu.

3.

Měsíc Země je jiný, než jsme se učili. V atmosféře Měsíce vanou krásné větry, které jsou součástí organismu, a to proto, aby tento organismus udržely při životě. Temnou stranu Měsíce obsadila mimozemská rasa. Pozemské lidstvo se s ní spojí prostřednictvím telepatie. Všichni máme "nadpřirozené" schopnosti. Ti, kdo nás chtějí udržet v otroctví, nám dodávají technickou komunikační podporu, aby nám bránili v rozvoji našich přírodních zdrojů. Během nadcházející doby lidstvo rozšíří individuální i kolektivní vědomí.


Image
Image
Image
Image

We are not human beings having a spiritual experience - we are spiritual beings having a human experience.
So, I've decided to take my work back on the ground, to stop you falling into the wrong hands.
Life is a videogame. Reality is a playground. It's all about experience and self-expression.
ZEN is: JOYFULLY walking on a never-ending path that doesn't exist.
They tried to bury us. What they didn't know - we were seeds.
In the descent from Heaven, the feather learns to fly.
Ideally, we get humble when we travel the Cosmos.
After school is over, you are playing in the park.
Although, life is limited - Creation is limitless.
Fuck you Orion, Zetas and your evil allies.
Seeing is believing. I do. *I shape*.
'EARTH' without 'ART' is just 'EH'.
Best viewed with *eyes closed*.
Space. It's The final Frontier.
Real eyes realize real lies.
Creator and Creation.
We are ONE.
I AM.

Image
Image
Image

Image
Image

brahbata.space

Image

Locked